tellwe.com'da bakılan fallar!

Klotho
Esince
Crimson
Sarayli

Kehriban :)

miraclenil in falı geldi şimdi. sadece basit burç yorumu yapmış hikaye yazmış. mesela bana şimdi aklında olan erkekten başka bi sevgilin olmuş demiş ama benim şimdiye kadar tek sevgilim oldu :) diğer konularda da destekli sallamış beğenmedim ben kızlar

Kehriban cok eski tellwe de bana dedikleri 2 yil once fos cikmisti. Eski falcilara cok baktirdim artik baktirmiycam bi kiraze tanisacagim kisiyi tutturdu zamaninda tanisinca gittim tekrar yolladim ona su an ki dedikleri cikcak mi bilmiyorum cok bekletiyo 3 gun bekledim ulen sabrimi sinadi hatun resmen

mirac bende genelde tutturuyor ya ama patladığı yerlerde oluyor. Ama severim saygılıdır..

Kızlar Klotho falımı yorumladı. Cidden muhteşem tatmin oldum. Durum analizi harikaydı. Hoşlandığım çocuğun karakterine kadar ve kaç aydır endişelerimin olduğun kadar çok iyi yorumladı. Ve geleceğe dair kesin tarihli tespitler yaptı. Valla 3 gündür bekliyordum. Beklediğime değdi.Bakalım tutacak mı gelecekle ilgili söyledikleri. Tutarsa yazarım buraya. Kehriban'ada yolladım 4. sıradayım ama hala bekliyorum. O da yorumlayınca yazıcam buraya :)

Vallah 2 kez baktırdım biri bana biri kuzenıme bıldı ..

Haklisin sevmıyorum onlari ama binnaz çok saygılı ve bılıyor yaa bu işi

Klotho ya ben de atmayı düşünüyorum da ne falı atmıştın

Klotho ya ben de atmayı düşünüyorum da ne falı atmıştın
Ben tarot baktırdım canım. Gerçekten iyiydi. Fiyatıda çok uygun.Durum analizi süperdi ama geleceği bilmiyorum göreceğiz.Peitho'nunda durum analizi iyiydi ama gelecek konusunda emin değilim. Augur çok yüzeyseldi resmen benim sorumun içinden alıp genişletmiş yazmış. Estanbul bana biraz tutarlı sıktı gibi geldi. Kehriban'ı bekliyorum bakalım ondan nasıl bir sonuç alacağım.

Bu arada şu sıralar tellwede aktif olan iyi tarot bakan kimi önerirsiniz. Fiyatı uygun olsun lütfen.Birkaç falcıyı beğendim ama hep onlara baktırmam doğru olmaz. Medyum hiper, Altıncı boyut, tutankamon,ASK3 bunlar nasıl?

Teşekkürler canım ben de tarot atayım o zaman. Venusunkızına atmıştım en son çok olumsuz ve kısa bir faldı.Umarım Kehriban dan da mennun kalırsın

bu kadar övgüye karşılık klotho ya tarot attım. baya da bir sıra var ama. bu arada saraylıhanım ın sayfasına girdim. hiçbir fal ve ücret gözükmüyordu. bi anlam veremedim :/

bende patlamıştım ama sende çıkar inş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…