tellwe.com'da bakılan fallar!

canım kehriban kısa yazar ama bende dedikleri çıkmıştı.. yine de beklentiye sokmak istemem ama bekle bence. ama takip ettiğim kadarıyla genellikle haftaiçleri yorum yapıyor..yine de belli olmaz...
evet dediğin gibi haftasonu hiç ilerlemedi siram :)

Merhaba umarım geç kalmadım :) selenayı bulamadım tellwe de.. Acaba ayrılmış olabilirmi

Merhaba umarım geç kalmadım :) selenayı bulamadım tellwe de.. Acaba ayrılmış olabilirmi

Selena soyle demis:

ARKADAŞLARIM BU AY SİSTEME ÇOK SIK GİREMEYECEĞİM. YOLLADIĞINIZ FALLARI 2 GÜN SÜRE İLE BEKLETEBİLİRİM ( TAHMİNİ SÖYLÜYORUM ) ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLİYORUM. FIRSAT BULDUKÇA GİRECEĞİM İNŞALLAH.

Arkadaşlar şoktayım, şoklardayım!!!
Ben ekim 2013'te esince'ye fal baktırmıştım.
Ve bana 2014 haziran - eylül ayı gibi olacak dediği bir şeyi yaşıyorum, hem de anlattığı gibi detaylarıyla.
Nedir bu durum söyleyemem kimseye, o bana özel.
Fakat bir şekilde esince'yi de denemenizi öneririm.

Bu arada yazdıklarını hatırlamıyordum tabii ki ama az önce hesabıma girdim ve baktırdığım falları okudum. O esnada farkına vardım bu durumun.

Ama şunu da bilin ki benim beğendiğim kiraze ve chloe isimli 2 falcı da var. Onları da çok sevdim ve dediklerini yaşadım.
Yaşamadığım da oldu ama yaşadığım daha çok oldu.
Buna karşın beğenmeyeni de var. Ona göre düşünün yani.
Kimine çıkar kimine çıkmaz, bilinmiyor.

Bir de tatlicadi34 favorimdi. Esince yine girse de baktırsam diye düşünüyorum şimdi.

Chloe bana cikmadi, ona kalsa evli mutlu cocukluydum.

TatliCadi cidden mukemmel. Hatun akil falan yurutmuyor, sadece hislerini konusturuyor.

Esince bana cikmadi, sanirim uyamadik ama cok cok iyi bir falci. Bana ilk baktigi cikmadi, tekrar baktirsam mi die dusunuyorum bazen :)

Kiraze yi ben de severim, cok iyi bir yorumcu ve cok tatli bir insan.

Bende şimdi yorumunuzdan etkilenerek esincrye bakıyordum, peki tarot kahve iskambil yıldız? Hangisine baktırıyim sizde siz hangisinden memnun kaldınız :)

Bende şimdi yorumunuzdan etkilenerek esincrye bakıyordum, peki tarot kahve iskambil yıldız? Hangisine baktırıyim sizde siz hangisinden memnun kaldınız :)
Ben de esince hic tutmadi ne zamani tuturabildi cok olumsuz konustu tutarsa sadece olumsuzlugubdan tutar bir de ukalaca baska biri olucak soyle boyle bak gorursun o kisi gelince bana tekrar fal at onun icinde bakariz die kendin pek emindi ama soyledigi zmn ztn patladi

kehribanı 3 gündür bekliyorum umarım beklediğime değer ama hiç bir falcıda bu kadar beklememiştim
Kehriban ben de cok kisa ve cok olumsuz konusmustu acikcasi ben tavrini pek begenmedim kendinden 100 emin ve illa dedigi gibi olacak oldugunu soyleyen falcilar beni itio hem kehriban hem de esince ikiside ayno tavri sergilemisti ama ben baktirmadan once ztn resimlerin negatif enerji almostim biliodum olumsuz konuscaklarini ama yine de baktirdim

Esince bana kasimda tanisacagim biriyle evleneceksin demisti, Kasim geceli nerdeyse 1 yil oldu :)

Esince bana kasimda tanisacagim biriyle evleneceksin demisti, Kasim geceli nerdeyse 1 yil oldu :)

Ya simdilik favorilerim crimson, sarayli, kloth ve selena hepsi de ayni seyleri soyledi sdc crimson soyledigi zmn gecti ama digerlerinini zamani eylul-ekim bakalim gorucez
Bu arada buradaki ovgulerden sonra nesibeye de baktirdim yani bilemiorum yorum yapamdim pek bana eskiden birinin gelecegini soyledi ki ben eskiye sans vermem bir de adam hem sana asik deil tutkusu hoslanamasi var isik yolla adim atar die de tavsiye verdi ama soyledikleri cok yuvarlakti yani olur olmaz yok gelecege tasiyamazsin adam degismez falan yani iliski olur mu olmaz mi die iki defa sordum cvp alamadim kendisinden ama yani bana asik olmadigini soyledigi adama da adim at die tavsiye vermesi ilginci

Sekerim, zannimca fal begenilerimiz ayni :) O yuzden engin tecrubelerimi yazmak isterim. herkesin begendigi Nesibe, Melek, Rezzan bana hic uymadi, tek kelimesi cikmadi.

Marseille
Sarayli
Klotho
Crimson
TatliCadi
Venusamber
Selin Imer

Bunlari begendim diyeyim.

Evtbegendiklerimiz ayni ama ben venusamber tatlicadi selin ve marseille baktirmadim bikac kez tatlicadiya baktirma kararindan dondum ama crimson ve sarayli ki ozellikle saraylinin bir dedigi var su aralar gerceklesmesi lazim bana nedense cok guven vermisti

Valla gelirse TatliCadi siddetle tavsiyemdir :)

Sarayli da super bakiyor.

Marseille bir dene derim

şu tatlıcadıyı ben de deneyemedim bi türlü.. nedir onu bu kadar özel yapan cheryy ya? neyi biliyor? çok mu net biliyor?

şu tatlıcadıyı ben de deneyemedim bi türlü.. nedir onu bu kadar özel yapan cheryy ya? neyi biliyor? çok mu net biliyor?

Urmina can aksine , ocakta subatta diyip patlayanlarin aksine, zaman dilimi veriyor, olaylarin sonuclarini gayet net yaziyor. Mesela bana soyle soyle bir sey olacak ama sonrasi, akibeti belli degil demis. Yani 1 yil sonrasiyla ilgli sallamasyon yapmamis. Gercekten falci oldugunu anliyorsun, falci gecinen dandik tiplerle alakasi yok.

Valla gelirse TatliCadi siddetle tavsiyemdir :)

Sarayli da super bakiyor.

Marseille bir dene derim

Tatlı Cadı ya yorum gönderince unutacaksın ben 10 gün falan beklemiştim sonra sistemde bir şeyler oldu fal iptal oldu aynı dönem alcanzar da göndermişti yanılmıyorsam 3 hafta falan inatla bekledi hatun sisteme giriyor ç.içi oluyor ama bir türlü yorumlamamıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…