tellwe.com'da bakılan fallar!

ben de attım tarot biraz önce kehribana umarım iyidir :)

katina attım bende falımı açtım baktım pek bi alakasız kartlar açıkcası. açıklama yerine kendi destemi kullanıyorum demiş. Bakalım.. Falı yorumlananlar yazsın düşüncelerini de ona göre belki çekeriz :KK53:

katina attım bende falımı açtım baktım pek bi alakasız kartlar açıkcası. açıklama yerine kendi destemi kullanıyorum demiş. Bakalım.. Falı yorumlananlar yazsın düşüncelerini de ona göre belki çekeriz :KK53:
kaçıncı sıradasınız siz? ne zaman bakmış olur acaba sabırsızlanıyorumm :)

Kızlar Kehriban a fal atıcam tarot mu katina mı daha iyi bakıyor?

ben de attım tarot biraz önce kehribana umarım iyidir :)

Kızlar ben kehribana nisan ayında tarot baktırmıştım. Malesef pek tutmamış ve çok kısa bi yorum yollamış. Sana karşı bi şey hissetmiyor aranızda 1.5 aydan önce bi şey olmaz demiş. Ama erkek arkdaşımla konuşmam sonucu benden mart ayında hoşlanmaya başladığını öğrendim. Anı bilememiş yani.
Umarım size tutar falı :KK68:

Kızlar ben kehribana nisan ayında tarot baktırmıştım. Malesef pek tutmamış ve çok kısa bi yorum yollamış. Sana karşı bi şey hissetmiyor aranızda 1.5 aydan önce bi şey olmaz demiş. Ama erkek arkdaşımla konuşmam sonucu benden mart ayında hoşlanmaya başladığını öğrendim. Anı bilememiş yani.
Umarım size tutar falı :KK68:
elim iptale doğru gidiyor :KK17:

kizlar FAMA falim geldi. İlginc bir sekilde Klothoyla ayni tarihi verdi. 2015 e dogru o gelecek sana dedi zaten artik gelse de olur mu bilmiyorum. Karisikligini durumu bilmis. Klothonunkini gormesi imkansiz farkli hesaptan attim. Yakin seyler soylediler ve ikisine de ozellikle olumsuz yoruma da acik oldugumu belirtmistim. Bakalim bekleyecegiz bu surecte buyuk bir sinavim var ona hazirlanacagim,sanirim artik fal atmam :)

kizlar FAMA falim geldi. İlginc bir sekilde Klothoyla ayni tarihi verdi. 2015 e dogru o gelecek sana dedi zaten artik gelse de olur mu bilmiyorum. Karisikligini durumu bilmis. Klothonunkini gormesi imkansiz farkli hesaptan attim. Yakin seyler soylediler ve ikisine de ozellikle olumsuz yoruma da acik oldugumu belirtmistim. Bakalim bekleyecegiz bu surecte buyuk bir sinavim var ona hazirlanacagim,sanirim artik fal atmam :)

sarayliya atmismiydin canim

Zaman konusunda tutturmuş sayılır ama 1.5 aydan önce gelişme yok demiş. Nisanda baktırmıştım ilişkimiz haziranda başladı.
Deneyip denememek sana kalmış tabi

iptal ettim ya içime sinmedi. FAMA ya bir hafta sonra falan tekrar fal atarım diye tutayım 10 kredimi :)

Deepwhite diye biri gelmiş. Yeni falcı. Yani puanı yüksek ama bu kadar mı kötü bakılır. Herşey çok güzel olacak, aşk iş alanında şanslı döneme gireceksiniz ben hiç kötü bişe görmüyorum.... Böyle fal mı bakılır ya.Pembe tablo çizdiklerinden alıyorlar o kadar puanı demek ki. FAMAyı övmüşsünüz çok yeni bir falcı. Duvarına baktım. Birinin olumsuz bir yorumunu gördüm. 1 puan vermiş. FAMA'nında baktığı falı kopyalamış, cümleler düşük ve genel cümlelerle dolu. O yüzden emin olamadım ona baktırsam mı diye.

Ben baktirmisim cok once, parana yazik diyorum.
O zaman hiç göndermeyim fal falan. Ücreti cazip gelmişti. Tarotta iyi olan birisi lazım bana kısa ve yüzeysel yorum yapmayacak birisi. Durum analizi içermeli ve net şeyler söylemeli geleceğe dair. 'herşey güzel olacak, çok güzel olacak, şans kapıda'... gibi cümlelerden sıkıldım.

X