tellwe.com'da bakılan fallar!

bu kadar övgüye karşılık klotho ya tarot attım. baya da bir sıra var ama. bu arada saraylıhanım ın sayfasına girdim. hiçbir fal ve ücret gözükmüyordu. bi anlam veremedim :/
ben saraylıdan çok memnun kalmıştım gelecek için zaman var. anı ve durum,kişilik analizleri çok başarılıydı bence :) umarım uygun zamanını yakalayıp fal atabilirsin :)

bana promosyon bakmisti harfleri bilmisti. hediye yada guzel haber alcaksin dedi henuz almadim. iliskin baslicak dedi ve verdigi harf dogruydu ama artik o iliskinin baslamasi zor patlak diyebiliriz :-)

olumsuz fallar patlasın çatlasın :KK71:bizde ne deliyiz ya olumsuz fallar patlayınca seviniriyoruz olumlular patlayınca sövüyoruz bide para vermemiz cabası :KK45:

bana promosyon bakmisti harfleri bilmisti. hediye yada guzel haber alcaksin dedi henuz almadim. iliskin baslicak dedi ve verdigi harf dogruydu ama artik o iliskinin baslamasi zor patlak diyebiliriz :-)
Peithoya fiyatları ucuzken baktırmıştım. Şimdi baktımda artırmış biraz. 12'ye bakıyor tarotu. Söyledikleri gerçekleşirse bir daha baktırırım. yoksa başka falcıları denemeye devam. :)

Bu arada Kehribana yolladığım falı iptal ettim. Bekle bekle nereye kadar. Sonra kötü bir yorum yapar beklediğime değmez, 1 puan verip şansını kapatmayım kızın :p

Chakram daha önce deneyen varmı cafe de falan bakmış 1 yıl önce de tellwe deymiş

yok ya ben klotyoyu demiştim kahve atmıştım ona. Kehriban bajöadı bana hiç ama bende geçen yolladım sonra iptal ettim :KK70:
Klothoyu beğendim ben ama enerji meselesi gibi bir durumsa herkeste tutmaz tabi :) Kehriban harbi çok bekletiyor ya. Bari yazmasın oraya güniçi aktif falan diye. Değil aktif falan işte :p

kızlar saraylı akşamları mı fallarını yorumluyor ? kendi sayfasına öyle yazmış da eğer öyleyse hiç gündüzden beklemeyeyim ben :KK17:

kehribanı 3 gündür bekliyorum umarım beklediğime değer ama hiç bir falcıda bu kadar beklememiştim :KK43:

kehribanı 3 gündür bekliyorum umarım beklediğime değer ama hiç bir falcıda bu kadar beklememiştim :KK43:
canım kehriban kısa yazar ama bende dedikleri çıkmıştı.. yine de beklentiye sokmak istemem ama bekle bence. ama takip ettiğim kadarıyla genellikle haftaiçleri yorum yapıyor..yine de belli olmaz...

X