tellwe.com'da bakılan fallar!

Çok sağol canım. Ben de aynı şeyi düşünmüştüm ya. Zaten güzel şeyler söylenilmesini kim istemez ki. Demekki ondan alıyorlar yüksek puanları.

binnazın gelecekle ilgili söylediği şeyler çıktı mı size? bi de kahve falı mı baktırdınız binnaza?
beklıyorum işte canım , ama bılıyor , yaşadıklarımızı falan hepsı bıldı bana zaman verdi o zamanı beklıyorum :))) bu arada vennusunkizi beni şok etti. ne biçim bılıyor uygunda :)

beklıyorum işte canım , ama bılıyor , yaşadıklarımızı falan hepsı bıldı bana zaman verdi o zamanı beklıyorum :))) bu arada vennusunkizi beni şok etti. ne biçim bılıyor uygunda :)
ben de venusunkızına baktırdım ama karakter analizi ve an kötüydü burçlardan karakter analizi yapmaya çalışmış resmen ve kısa özensiz bi faldı. bana mı öyle denk geldi acaba ya da enerji mi tutmadı bilmiyorum

fama ya da dayanamadım baktırdım fiyatına göre de gayet iyidi bence. tellwede bir çok falcıya baktırdım gelecek için bir şey söyleyemem hala vakit var ama an ve geçmiş konusunda en kötüleri venusunkızı augur ve marseille ydi bana göre.

Hanımlar ben geçen sene baktırmıştım kehribana ve her dediğini yaşadım haberiniz olsun. Hatta geçenlerde çevrimiçi olduğunu görünce yine attım fal şimdi çok net şeyler söylememiş ama genel olarak yine bilmiş hayatımdakileri . Kredisi düşük en azından biraz bekletmiş bu sefer beni ama denemeye değer bence.

Kehriban bence gayet iyi, olumsuzu da yaziyor ve soyluyor, cekinmez :)

Ya bide internet ortamı sonuçta kağıda ve fincana dokunmadıktan sonra zor doğru bılmek. Ne biliyim sen falcıyı göreceksin o seni görecek bi enerji aktarımı olacak. Gerçekten internetten güzel bakanlar oluyor ama işte oda şansına artık enerjimi tutuyo yoksa gerçekten çok yetenekli bir falcımı bilemem. Sordunlarından moonligth çöp binnaza mart ayında chattan baktırmıştım dediği şeylerin yarısını yaşadım asıl olacak şey için daha var. Ta mart ayında 9-10 ay demişti. Klotho için güzel diyo çoğu kişi ama bende tutturamadı. Yani beni güzel anlatmıştı ama yani beni bende biliyoum sonuçta. Misina da patladı diğerine baktırmadım..

Kehriban bence gayet iyi, olumsuzu da yaziyor ve soyluyor, cekinmez :)

Ben Fama nın olumlu yorumundan sonra çekiniyorum başkasına göndermekten sanki büyüsü bozulacakmış gibi bide gerçekten tarif yaptı ne bileyim sadece seni seviyo sana gelecek şeklinde değildi çoğu şeyi bildi insan umutlanıyor. Tabi isim bile veren falcıların patladı zamanında falları buda patlayabilir ama kendi tarot kartlarımla baktığımda hemen hemen aynı seyrediyor durum bakalım.. Kehribana birkaç hafta sonra yollayayım diyorum şimdi kötü bir şey derse moralim bozulur

Ahahahhaha :) Insallah her sey istedigin gibi olur sekerim ne diyeyim :)

Famayla cidden enerjimiz uyusmamis, senin dediign tarzdaydi benim falim, cok seviyor bibibibi cicek bocuktu. :)

Kizlar dun oyle seyler yasadim ki Allah iyi insanlarla karsilastirsin lafini yurekten anladim. Karsimda cozulmesi imkansiz bir adam var. Bunu bilen cikmadi sadece cezvve karia zor biri demisti gerci zor degil adam sayko cikti neyse demem o ki klotho daha asamalariniz var yeni yila dogru demisti ama suan icin imkansiz gorunuyor zira ben pes ediyorum. Klothonun dedigi cikarsa mucize derim haber vefehim dedim sevgiler :)

Ahahahhaha :) Insallah her sey istedigin gibi olur sekerim ne diyeyim :)

Famayla cidden enerjimiz uyusmamis, senin dediign tarzdaydi benim falim, cok seviyor bibibibi cicek bocuktu. :)

amin canım seninde olur umarım. Belki biz artık pembe tablolara inanmadığımız içindir. Bana özelden atsana fama nın yorumunu gerçekten merak ettim nasıl yazmış.

Vallahi anacım

Vallahi anacım reklam derler diye diyemedim ama dediği adamı buldum kadının ona da söyledim hatta.

Biz burda her beğenisini dile getirene elbette "reklam bu" diye yafta yapıştırmıyoruz. Reklam amaçlı söylenenler o kadar düşük zekada kurgulanıyor ki rahatlıkla anlayabiliyoruz. Demem o ki lütfen herkes çekinmeden sizin gibi beğenisini dile getirsin. :)

burcu ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…