tellwe.com'da bakılan fallar!

bu kadar övgüye karşılık klotho ya tarot attım. baya da bir sıra var ama. bu arada saraylıhanım ın sayfasına girdim. hiçbir fal ve ücret gözükmüyordu. bi anlam veremedim :/
ben saraylıdan çok memnun kalmıştım gelecek için zaman var. anı ve durum,kişilik analizleri çok başarılıydı bence :) umarım uygun zamanını yakalayıp fal atabilirsin :)

bana promosyon bakmisti harfleri bilmisti. hediye yada guzel haber alcaksin dedi henuz almadim. iliskin baslicak dedi ve verdigi harf dogruydu ama artik o iliskinin baslamasi zor patlak diyebiliriz

olumsuz fallar patlasın çatlasın bizde ne deliyiz ya olumsuz fallar patlayınca seviniriyoruz olumlular patlayınca sövüyoruz bide para vermemiz cabası

bana promosyon bakmisti harfleri bilmisti. hediye yada guzel haber alcaksin dedi henuz almadim. iliskin baslicak dedi ve verdigi harf dogruydu ama artik o iliskinin baslamasi zor patlak diyebiliriz
Peithoya fiyatları ucuzken baktırmıştım. Şimdi baktımda artırmış biraz. 12'ye bakıyor tarotu. Söyledikleri gerçekleşirse bir daha baktırırım. yoksa başka falcıları denemeye devam. :)

Bu arada Kehribana yolladığım falı iptal ettim. Bekle bekle nereye kadar. Sonra kötü bir yorum yapar beklediğime değmez, 1 puan verip şansını kapatmayım kızın

Chakram daha önce deneyen varmı cafe de falan bakmış 1 yıl önce de tellwe deymiş

yok ya ben klotyoyu demiştim kahve atmıştım ona. Kehriban bajöadı bana hiç ama bende geçen yolladım sonra iptal ettim
Klothoyu beğendim ben ama enerji meselesi gibi bir durumsa herkeste tutmaz tabi :) Kehriban harbi çok bekletiyor ya. Bari yazmasın oraya güniçi aktif falan diye. Değil aktif falan işte

kızlar saraylı akşamları mı fallarını yorumluyor ? kendi sayfasına öyle yazmış da eğer öyleyse hiç gündüzden beklemeyeyim ben

kehribanı 3 gündür bekliyorum umarım beklediğime değer ama hiç bir falcıda bu kadar beklememiştim

kehribanı 3 gündür bekliyorum umarım beklediğime değer ama hiç bir falcıda bu kadar beklememiştim
canım kehriban kısa yazar ama bende dedikleri çıkmıştı.. yine de beklentiye sokmak istemem ama bekle bence. ama takip ettiğim kadarıyla genellikle haftaiçleri yorum yapıyor..yine de belli olmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…