tellwe.com'da bakılan fallar!

ayy ben de aramak istedim ama korktum şuan ya. bakmazsa falan? aynı şehirde değilsek telefonda bakım yapıyor mu ki ya da maille ulaşsak ne bilim ben böyle insanlarla direk iletişim kurmaya korkarım. kayıp şeyim de var duymak istediğim başka şeyler de

tühh yaa kaçırmışım baksana! neyse. inş bir dahaki sefere denk gelirim. kendim için bir kere baktırdığım fala bi daha baktırmam da eşim için baktırcktım. neyse artık. başka sefere inş

Bu laf beni bitirdi. Ne görevlisiymiş o. Abartmasak. Mesaj sayınızda sahtekar olduğunuzu yeterince ifade ediyor bence.

Merhabalar arkadaşlar ben de uzun zamandır takipteyim sizi :) İyi dediklerinize baktırıyorum kötü dediklerinizi eliyorum sizden edindiğim bilgilerle baktırıyorum. Bu sıralar cok taktım bu fal işine çevremdeki herkes deli olduğumu söylemeye başlayınca forumda aldım soluğu Sizler kadar deneyimim yok ama bir deneyimden etkilendim o yüzden şimdi sizlere yazacağım.

Falaniyethakkaniyet: Çok pozitif beyaz atlı prens atına atlamış geliyor modunda uzunca bir fal baktı. E beyaz atlı geliyor demiş begenmedim değil. Ama çıktı mı henüz hayır. Gelenler oldu onlarsa bu prens bilemiyorum.Birazcık patladı yani.
Miraclenil: tutan seyler var ben birini sormusken ondan baska biri daha var sizi seven dedi.Ki öyle biri varmıs ben bilmiyordum ve şimdi baktım aynen tarif ettiği özelliklere sahip biri. Esas mevzu olmadı daha ne patladı ne patlamadı bilemiyorum umuyorum olur ama şimdi bakınca fena değilmiş fiyatına göre iyiymiş falı
Urmiaa: Güzel bir faldı yine sizden duyup kosarak gittiklerimden biridir. Fiyatına göre iyiydi. Tutanlar da var tutmayanlarda tam hatırlayamadım bir ara bakıp yazayım isterseniz ama cok etkilenmemişim etkilensem hatırlardım
Hydra: KOSARAK KACIN. Bu güne kadar cok fal baktırmısımdır bu kadar kötüsünü cok görmedim. Tamamen Patladı. Aileseldi sukur ki patladı dedikleri.
Ve en son sizden duyup 5 likken yakaladığım Siraz: Baska bir siteden cok begendiğim bir falcının dediklerine benzer seyler söyledi ve sanırım doğru da söyledi dedikleri olacak mı bilmiyorum ama beklemedeyim olursa yazarım ama tatmin edici bir faldı. Tabi hersey değişiyor patlarsa bilemiyorum umarım patlamaz.
Ve en cok etkilendiğimi yazmak istiyorum Cezvve deki Karia Sirazın dediğine benzer seyler söyledi. Sordugum adamın cok zor biri olduğunu bildi ki hakkaten cok ilginc zor biri. Bana 15 gün içinde yazması araması muhtemel dedi. Hiç ihtimal vermedim ama fal baktırdıktan 5 6 gün sonra yazdı ve ziyaretime geldi. Ha oldu mu bilemiyorum ama 15 günü bilmesi,zorluğundan bahsetmesi acıkcası beni sasırttı cünkü genelde bende durumu bilirler ama hiç ileriye dönük tutturamazlar. Yani kısaca katina falı için fiyatı cok uygun aklınızda bulunsun.

Şimdilik bu kadar hepinize kocaman sevgilerr

eee nasıl ulasıcaz pekı bu kısıye ucretı nedır?

Kızlar bu adam arkadaşın dediği kadar iyiyse ve bu bir reklam değilse bunu ufak bir soruyla teyit edin. Madem isim telefon hatta adrese kadar söylüyor o halde bir soru sorun ve sorunuzu doğru cevaplarsa bakımınızı öyle yaptırın paranızı kaptırmayın .. Bir soruyu yanıtlamak zor olmasa gerek.

kızlar eski fallarımı okuyorum da Augur'un falı dikkatimi çekti, resmen bilmiş yahu..o zamanlar hayatımda şimdi olan erkek arkım asla yoktu bile onu tarif etmiş ve bu kişiyle birlikte olacaksın, sana unutturacak geçmişi demiş. şu an sorduğun kişiyle tamamen kopacaksınız demiş..bunların hepsi oldu..

katılıyorum..reklam kokan hareketler bunlar.. bir de 100 tl çok geldi bana.. o paraya 4 kere bakım yaptırırz online falcılardan

katılıyorum..reklam kokan hareketler bunlar.. bir de 100 tl çok geldi bana.. o paraya 4 kere bakım yaptırırz online falcılardan

Bahsedildiği kadar iddialıysa eğer o para değer ama önce bundan emin olmak gerek .. Malum reklamları çokça gördük o halde ufak bir ispat istemek hakkımız. Müşteriyi bağlamak isteyen insan da seve seve sorunuzu cevaplar zaten sonra KK'ca hücum ederiz kendisine

evet eğer gerçekten iyiyse zaten KK kızları sayesinde bir süre sonra telefonlarına bakmaz hale bile gelir.. popülerliği tavan yapar..o yüzden olur da başka deneyen olursa lütfen burada paylaşsın..ben şahsen 100 tl gibi paraları kolay kolay vermeme kararı aldım.. artık krizim geldiğinde ücretsiz robot yorumcuları veya siteleri bile deniyorum

günümüz şartlarında 100 lira azımsanacak bir rakam değil kesinlikle bir çok evin 1 aylık mutfak masrafını karşılar

Ben zaten yazdığıma bin pisman oldum , zaten bir kere arasanız bir daha ayrılamazsınız , benim ne demek istediğimi anlarsınız kendiniz burda benim anlattıklarımdan daha fazlasını anlatırsınız. Öle üç kağıtçılarla karıştırmayın derim sadece...

Canım yanlış anlama burda reklam olayları çok oluyor keşke dediğin gibi biri olsun ve biz gelip senden özür dileyelim ..

Ben zaten yazdığıma bin pisman oldum , zaten bir kere arasanız bir daha ayrılamazsınız , benim ne demek istediğimi anlarsınız kendiniz burda benim anlattıklarımdan daha fazlasını anlatırsınız. Öle üç kağıtçılarla karıştırmayın derim sadece... Ben gayet iyi biliyorum ne kadar üç kağıtçı olduğunu bu piyasada insanları büyüye , kötüye yönlendirenleri , kendine bağlamaya çalışan hocaları , hak veriyorum ...

Ben sadece iyilik yapmak için yazdım , kendimden pay biçim ister ararsınız , ister aramazsınız...

Böyle insanlarda var bu dünyada , şükür ki var diyorum.

Canım yanlış anlama burda reklam olayları çok oluyor keşke dediğin gibi biri olsun ve biz gelip senden özür dileyelim ..

Ben yeni üye oldum bilmiyorum öyle olduğunu herkes kendi yaşadıklarını anlatınca bende paylaşım dedim ama pişman oldum neyse hiç bişiy Demiyorum ALLAH büyüktür elbet , bugun bunu diyenler yarın iyiki yazmış diye dua ederler inşallah :)

Yeni olduğun için tepkimizi anlamamış olman çok normal. Misal ben kendim falcıyım ya da hacı hocayım gelip burda hesap açıyorum güya müşterisiymişim gibi öve öve bitiremiyorum .. Bunlar çokça kez yaşandı burda o yüzden insanlar temkinli artık. Hala sözümün arkasındayım basit bilgilerle teyit ettirmeden kimse parasını kaptırmasın ha cidden işinin ehliyse önünde saygıyla eğilir senden de helallik isterim :)

günümüz şartlarında 100 lira azımsanacak bir rakam değil kesinlikle bir çok evin 1 aylık mutfak masrafını karşılar

Eski bende dahil olmak kaydı ile , hep duymak istediklerimizi söyleyen insanlar tarafından kandırıldık , maddi manevi zararlara uğradık , yanlış yönlendirildik
zaten bilenler arasında çok popüler biri , boyut bakımı yapıyor ben ondan başkasında duymadım zaten bunu , niye bu kadar savunuyorum zannediyosunuz , yaşadıklarımı ben biliyorum...

****************************************************************************************

Şimdi Anladım Canım doğrudur dediğin , hayırlısı olsun artık ne diyim.

Bu görkemin soyadı nedir, madem bioenerji uzmanı, avukatlar polislerde kendisini ziyarete geliyorsa demek ki çevresi var, bilinen, tanınan biri...Görkemin soyadınıda verin merak edip araştırmak isteyenler araştırsın derim. Birde fiyatıda yüksekmiş baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…