tellwe.com'da bakılan fallar!

Birde baktırdığım falları yazayım dedim
Luna06: geçmişi bilmiş gelecek için beklemedeyim
Blueblack:sallamış hiçbir şey bilememiş ve 4 satır yazmış
Kehriban:geçmişi çok iyi bilmişti ama ayın 20 sinden önce o kişiyle bir konuşmanız olacak demiş ama olmadı
Miraclenil:şu anki ve geçmişi çok iyi bilmişti ama geleceği bilemedi
Sibella1:geleceği bilemedi
Gulmisal:Çok güzel yazmıştı umutluydum ama geleceği bilemedi
AYTASI:çok kötüydü tavsiye etmem
Zanfira:şu an ki durumu iyi bilmişti beklemedeyim gelecek için
Asicicek:baya attı geleceği de tutturamadı
Petekfulya:saçmaladı uzak durun derim
Medyumdenizembe tablocu şu anı iyi bilmişti ama geleceği tutturamadı
Rhea:Baktırdığımda herkesten farklı bi zaman vermişti hatta şaşırmıştım ama haklıymış zaman için beklemedeyim şu anı da bilmişti
Gizemlimedyum:ne yazdığını bile anlamadım tavsiye etmem
minetuna:bilemedi tutturamadı da
Medyumtaylan:Şu anı bilmişti ama geleceği bilemedi
kocaalemembe tablocu sanki biraz 3-6 ay arası demiş bu da geleceği tutturamadı sanırım çünkü haziranın sonuna geldik nerdeyse

]

Miracenil disinda baktirdiklarin cook kotuymus :/
Kocaalemden falci olmaz rhea bilemiorum

Kızlar birde helionasa fal attım 11.sıradayım bu kadar iyi mi beklediğime değecek mi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

geleceği bilemediler dediklerine ne zaman baktırmıştın ki geleceği bilemediler dedin miracneil siberalla falan daha yeni yorumcu değil mi??

Yorumunu bekliyorum o zmn auxilium banada bilemedi.ama heliones degisikti

heliones yollamış falımı. Şu anki ilişkim ile söyledikleri tamamen yanlış. "Çok affetmişsin" demiş. Daha bir kere bile tartışmadık Anlatım gücü de biraz zayıf gibi okurken zorlandım:/ benim karakterimle ilgili bir iki şeyi bilmiş ama onun haricinde dedikleri tutar mı bilemiyorum. Çok başarılı bulmadım

cnm senden sonra da bana bakti bu falcidan is olmaz bana soyledigi de bu fal cok kotu hic begenmedim ama senin hatria yorumluyacagim cok kotu fal bu kisi sana menfatle geliyor sen yeni fal ic yolla ben bakiyim sana yani birsey bilmedigi kesin ikincisi buda yeni yollarai sanirsam baska fallar almak icin ilk defa birine bir puan vericam hakketti

Kızlar bende fal göndermiştim geri çekeyim bari bu kadar kötüyse

Hadi ya o kadar kötüyse banada sallamistir

Arkadaşlar bugün medyum emel in sayfasında okadar saçma bişey gördümki! DİLEK ANAHTARI diye bir uygulaması var sakın olaki yaptırmayın dinden çıkarrır mazallah kadın anahtarları kiliseye papaza götürüp bişeyler yaptırıyo yok şeker dağıtıyo falan bukadar saçma bişey görmedim hayatımda Dilek ve niyetler sadece Allah tan istenir anahtara dilek dileyip papaza götürmek de ne oluyo anlamadım sitede duvarına yazdım bikaç eleştiri tarzında cümle kadın anında siliyo sayfadan işine gelmiyo tab..i Aman uzak durun......

Kızlar spastiğe fal göndermiştim sanki hikaye yazmış gülerek okudum biraz da laf kalabalığı yapmış limonilik limonataya dönüşecek falan yazmış geçmişi bilmiş gibi gelecek için beklemedeyim ✋

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…