tellwe.com'da bakılan fallar!

Bir arkadaşımız baktırmış hatta duvarına yazmıştı, dalgamı geçiyorsun gibilerinden beğenmemişti ama yorumlara bakarsan beğenen çok

ben kredim kaldi diye gecen hafta baktirdim hatta burada yazdimda diger fallari gormuyorsa gecmisi tamamen anlatmis ve aciklama yapmadim gelecekle ilgili bisey diyemem cok net bi durum yok bende

Bir arkadaşımız baktırmış hatta duvarına yazmıştı, dalgamı geçiyorsun gibilerinden beğenmemişti ama yorumlara bakarsan beğenen çok

Bende baktırdım ama memnun kalmadım hiç. Limoni limonata filan sallamış bi şeyler. İade etti zaten falımı

Kızlar venusunkızına baktıran var mı? Fal fiyatları baya uygun hepsi 5 ve 7 kredi

ben baktırdım venusun kızına. ağzım açık kaldı okurken. çok önceden baktırmıştım iki ay kadar önce, alacağım arabayı bile söylemişti. geçmişi nokta atışı ttutrdu,geleceği de birini bildi diğer ikisini bekliyorum. onun da bir zamanı var iyi bakması için tutturmak lazım. hepsinin öyle gerçi

kızlar bu tellwe.coma nasıl üye olunuyor,kredi nasıl yükleniyor?Hiç bilgim yok yardımcı olur musunuz?

geçen hafta kredi yüklediğimden bahsetmiştim. Kredilerimi harcadım nihayet. Miraclenil ve medyumselenaya fal attım.

Miraclenil: 5 kredi için yeterli düzeyde bir faldı. çok aman aman başarılı diyemem ama baktırılabilir. bildiği şeyler var. başarı oranı %70

Medyumselena: şu ana kadar tellwe'de fal baktırdığım en iyi falcı diyebilirim. İçinde bulunduğum durumu hatta yaşadığım şehri bile bildi. Yanıldığı bir konu oldu sadece. Gelecekle ilgili yakın zamanı ilgilendiren 1-2 şey söyledi bakalım tutucak mı. başarı oranı %85

canım peki tellwe.coma nasıl üye olunuyor kredi nasıl nerden yükleniyor yardımcı olur musun?

bencede selena iclerinde en iyisi esince venusunkizi falan bana hem cok negatif enerji verdi hem de cok negatif konustular hersey icin negatifi de gectim durum tespitleri hic dogru degildi. selenaya iki defa baktirdim gercekten hissederek bakiyor ikisinde de durumu gayet iyi bildi ve gelecek icin ikisinde de aynisini soylemisti bakalim cikarsa yazarim, sanirim bizim enerjimiz tuttu onunla cok

Ay Banada limonlu limonatalı bi şeyler yazmıştı herkese aynı şeyi yazıyor sanırım copy paste...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben onun siteye geldigi ilk günlerde baktirip buradakileri uyarmistim kopyaci diye.. bastan bir iki kelime isimle hitap etmeler sonra fal uzasin diye bir copy paste.. al sana fal iste! Bende ama yanlis seyi kopyaladi acemiligine geldi heralde cünkü var olan iliskiniz deyip durmus beni evlendirmis ama benim iliskim yok ve sorumuda gayet net sormus durumumu belirtmistim. Sonra duvarda aaa özür dilerim özlem hanim ben sizin eski sevgilinizle barisacaginizi herseyin cok iyi olacagini demek istemistim diye kivirmaya calisti. Klasik falci yalani. En komigide cok özelime girecegim simdi ama sirf durumdaki komikligi sizde görün diye yaziyorum beni aylarca annemiz yasinda olan genelevde calisan bir kadinla aldatan sonra arabasi parasi icin o kadina giden yaratikla beni baristirdigi gibi birde o kadin senin arkadasin seni cok seviyor yazmis hahaha!! Sinirden gülüyorum sanirim... Pardon ama ben napiyim bu saatden sonra o pisligi? Barismak isteyen kim kurtulduguma sükürler olsun dedigim döneme geldim bile.
Bu arada kizlar bu durumu bilen falcilar Klothoyagmur ve Medyumfatima'dir. Fatimaya chatde rahatca baktirmistim bu arada, yazili yorumlarinda kopya tehlikesi vardi eskiden biliyorsunuz ki :)))

Son düzenleme:

bende de klothyagmur ve fatima ayni seyleri soylemisti verdikleri zaman gecti gecmesine hala bir sonuc yok ama fallari patladi deyip kendimi uzmek istemiyorum, bende chatte baktirmistim fatimaya bir kere sorulara gayet guzel yanit veriyor

bende de klothyagmur ve fatima ayni seyleri soylemisti verdikleri zaman gecti gecmesine hala bir sonuc yok ama fallari patladi deyip kendimi uzmek istemiyorum, bende chatte baktirmistim fatimaya bir kere sorulara gayet guzel yanit veriyor
Canim kelimesine virgülüne kadar cikmasada genel olarak fallari bende cikti.. zamana takilma bence banada zaman söylemislerdi ama bendede zamanlari gecti mesela.. ha söyle bir durum var, gecikmeli olsada söyledikleri olacagindan ben eminim..

zaten genel olarak dediklei sonuc olsun yeter :) kelimesi kelimesine gerek yok am sabir sabir sabir tasina dondum catlicam ortamdan bir gun

Selena gecmis ve anda super en azindan benimle ilgili soylediklerinden dolayi eminim buna bu yuzden karsi taraf icin de tutturdu sayiyorum her ne kadar bana imkansiz gibi gorunse de ve gelecekle ilgili dediklerini yasadigim tek falcidir tabi asil konu haric ozellikle bi konu benim icin imkansizdi ama 2 gun once onu da yasadim bideasil konu cikaydi degme keyfime

kiz niye basligi tefriciye yaptin :) neydi o imkansiz olup da olan sey tatlim, bu arada dun gece seni ruyamda gordum, istanbula gelmisim ziyarete seninle bir yere gidiyoruz senin elinde kurani kerim ve tesph var metroda bulusucaz ben once gidiorum arkadalarimi gorup onlarla konusuyorum sonra mero gelince sende yanima geliyorsun beraber binip bir yere gidioruz ama dua ile ilgili biryere gdioruz ilginc

Bu tefriciye basligi nerden cikti yahu ! telden giriyom senden alinti yaptim nasil oldu anlamadim :) ruyan hayrolsun bebem ilginc ama guzel bir ruya , ne mubarek hatunum ruyada kuran ve tesbih fal topicinde tefriciye basligi, Allahim sana geliyorum :)

Kızlar karşı tarafın şu anki düşüncelerini öğrenmek istiyorum yani gelecek değil şu anı iyi bilen kim var? Gelecek de çıksa iyi olur tabi de Selena yazmıştınız birde Venüsünkızı başka var mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…