tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben göndermistim ve hic begenmedim acayip sacmalamisti.. epeyce uzundu ama tamamen sallamasyon.. birden bir kopus ve kopyala yapistir birseyler eklemisti.. var olan iliskinizde, sevdiginiz felan yazmis.. iliskim yok benim ve gayet net yazmistim sorumu icinde bulundugum durumu.. saka gibi birsey yollamis bana..

MissLadyBird'e baktıran var mı? Ben beğendim ama geleceği bekliyorum tabi umarım dedikleri gerçekleşir

tellwede bilemeyenleri yazıyorum kızlar : asıçiçek,medyumhiper,hislerenerji,benfalcı, falcii,falcıaslı,kahinbaba,madyumselena,medyumfatima,herra,hydra,lelya,miraclenil(ruh halimi yazmış o kadar),esmanur25,alphat,bahtseba,medyumsahra,milena,

tellwe ve binnazabla falcıları çok kötü , tellwenin%80 i sallamasyon iyi olan bir biraz esince vardı oda sonraki durumu bilemedi anlık durumu bildi,binnazabla pembe tablo her konuda ama gelgelelim sonuç öyle olmadı,fal sepetinden sadece nesibe ve ilkay bana bildiler gelecekle ilgilidiğerlerinden taha ve samira ortalama ufak tefek anlık durum o kadar.barış ve yağmur bilemedi,yağmur çok tatlı çok şeker anlık durumu biliyor ama ilerisi için oda pembe tablo çizmişti.

birde bunun dışında falalem rezzan abla iyi biraz bildi,diğer baktırdıklarım mert,besteulu,esterkira,ecrenkaila maalesef bilemedi

Medyumfatima nasil bakmisti canim sana? Yazip yollamis miydi yoksa Chatfali mi? Bildikleri var miydi yoksa tamamen mi fos cikti fali?

MissLadyBird'e baktıran var mı? Ben beğendim ama geleceği bekliyorum tabi umarım dedikleri gerçekleşir

ben de baktırdım canım. kahve ve katina baktırmıştım. kahve falını beğendim çok. geçmişi ve genel durumu bildi. ben genel baktırmıştım zaten soru sormadım. gelecekten söylediklerinden de beklediklerim de var çıkan da var. katina falını pek bilmem; kart seçmede odaklanmada sorunum var zaten :) tarih vermedi orda. yakın uzak falan gibisinden yazdı. zaman vermiyormuş. evliliğim için baktırmıştım. evliliğimin genel durumunu ve çevreyi olduğu gibi tarif etti. gelecekle alakalı olarak da güzel şeyler söyledi inandım
bence bu iş gerçekten dedikleri gibi enerji ya da falcının gününe denk gelmiyo ya da geliyo. hep aynı şeyi diyorum, birinin beğendiğini biri beğenmiyor. mesela ben bunu beğendim çok. ama bilmedi sevmedim diyenler var nihayetinde. ben de klothoyu beğenmedim çıkmadı söyledikleri zaten genel yazmıştı çıkacak bir şey değil de. mesela örnek veriyorum; işim olacak mı- kader iyi şeyler olacağını fısıldıyor. bunun gibi. deidğim gibi burda herkes farklı birini beğeniyor :)

Merhaba arkadaşlar,

Bu yazıyı hazırlamayı uzun zamandır düşünüyordum. Bundan 6 ay önce bir ayrılık yaşadım ve resmen bunalımdaydım. O dönem sürekli fal baktırıyordum.
Şu ana kadar baktırdığım “hiçbir” fal tutmadı kızlar.. 1 tanesi bile.. onlara inanarak bekledim, bekledim, bekledim.. ve beklediğim adamın biz ayrıldıktan 2 ay sonra evlenme teklif ettiğini ve haziran başında nişanlandığını öğrendim… ki ilişkisi yüksek ihtimal daha eskiye dayanıyordu..

neyse ben duamı ettim, tövbe ettim artık bu fal olaylarına.. Allah affetsin.. sizlerle paylaşmamın nedeni ibret almanız için.. gerçekten geleceği Allahtan başka hiç kimse bilmiyor.. fal baktırarak kaderimizle oynuyoruz aslında..
şimdii size tüm fal maceralarımı anlatıyorum ders olsun diye…

Bakırköy Zeynep: eskiden beri tanırım yıllarca gittim. bakırköy incirlide cafe keyf in üstündeydi en son yeri sonra tövbe etti bu işi bıraktı. Benden de helallik istedi zaten sonra neyseee.. Sürekli bu adam senin kaderinde var, ailevi sorunları var seni uzak tutmaya çalışıyor dedi.. mayısta yüzük var dedi adam gitti başkasıyla nişanlandı.. vakti zamanında bu adamın üstünde büyü var dedi büyüyü bozmak için dünyanın parasını aldı benden.. neyseee Allaha havale ettim onu Allah büyük..

Ataköy Cansu: Allahım allahım neler dedi neler.. bu adam senin kaderin. Sen bu adamla evleniyosun seni çok seviyor vs vs vs…. ahh ahh gitti benim paralar 3 kere gittim ona inanarak bekledim, bekledim, bekledim...

Laf Cafe Canan: martta baktığında 2 vakte kadar seni arayacak, eski sevgilisi ile problemleri varmış onları anlatacak sana,hayatında biri yok sen öyle bil istiyor ailevi ve maddi problemleri var dedi.. 2 değil 4 vakit geçti gördük..

Kapris Cafe İmam: hayatımda gördüğüm en itici falcıydı. Mayısta dönecek dedi. Cananın söylediklerinin aynısını söyledi. Biri yok sen öle bil istiyo vs vs vs.. mayısta falım çıkacak geri geleceksin dedi.. tabi ki gitmedim.

Bursa Yasemin: Telefon ile baktırdım. Adamın karakterini ve beni birebir tarif etti çok şaşırmıştım.. Yaşadıklarımızı birebir anlattı. 2 ay içinde arayacak hayatında senden başka kimse yok kızım seni çok seviyor sakın merak etme dedi. Sonuçlar ortada.

Laf Cafe Andaç: Adamı ve benim karakterimi birebir anlattı o da benim iş durumunu fln bildi.. Süperdi. 3-4 hafta içinde geri dönüş olur dedi. Tabiki tutmadı.

Laf Sepeti-Sezen: En mantıklısı buymuş aslında. hayatında biri var seni bıraktığı için pişman olacak ama bu uzun zaman sonra olacak ve sen çoktan unutmuş olacaksın. Dengesiz bu adam bırak gitsin demişti..

Laf Sepeti-İlkay: Aileleriniz farklı. Bu çocukun aklını çelen esmer biri var geri dönüşü görünmüyor demişti ki öyle de oldu.

Falimpir Lebuda: Bu adam evli olabilir demişti.. ki o zaman çok kızmıştım.. bi şekilde haklıymış kadın aslında.. neyse olumsuz demişti olumsuz oldu ztn herşey..

Telwe-Falcısema: Haziran başı yeniden başlayacaksınız. Bir kadın var hayatında ama geçici olacak demişti.. seni sevdiğini anlayacak perişan olacak vs vs .. oldu cnm görürsem söylerim!!…

Telwe Selena: geri dönüş olacak, nazar yüzünden ayrılmışsınız hayatında biri yok seni özlüyor vs vs vs tutmadı..

Telwe serüven: katina ve kitap falı baktırdım. İkisinde de geri dönüş olacak arayacak dedi.biri yok hayatında asla bunu düşünme dedi. Tabiki aramadı kızlar tekrar etmeme gerek yok.

ümraniye-didem: o baktırdığım son falcıydı. Adamı iyi tarif etti hatta sonra kızla fotosunu yolladım.o zaman o kızın nişanlısı olduğunu bilmiyorum tabi.. bu kız onun sevgilisi değil, akrabası olabilir aralarında birşey yok dedi.. sonuçlar ortada...

Cezve Şeyma- Cezve Akrepçe- Telwe Batsheba- Falimpir Harun- Binnaz Abla Marzuka-Binnaz Abla Firuze Aydın, ve aklıma gelmeyen diğerleri.. hiç biri birşey bilemedi..

Kızlar bu dediklerimde asla yalan yok.. birebir yaşadım bunları.. siz yaşamayın. Ne onlıne da ne reel de hiçbir falcıya güvenmeyin. sadece zihin okuyorlar inanın başka birşey bildikleri yok.. Eğlence amaçlı dahi baktırmıyorum artık. Bence insanın kader çizgisini bile bozuyor onların enerjisi..
Sürekli dua ediyorum artık. Allahım affetsin.

Neyse son diyeceğim şudur, geleceği Allah bilmemizi isteseydi zaten izin verirdi ve bilirdik.. Peygamberlerin bile böyle bir gücü yokken, bunu o falcılardan,hocalardan beklemek ne büyük gaflet aslında..
Allah bir daha çaresiz bırakıp bu sömürücülerin eline düşürmesin hiç birimizi..

Sevgiler..

bende kahve baktırmıştım ve gerçekten durumumu ruh halimi dökmüş olduğu gbi, soruma da güzel cevap vermiş tabi onu gelecekte görücez :) ve çok tatlı bir bayan hitap şekli falan bakalım beklemedeyim bende

haklısın canm işte hep bu belirsizlikler yüzünden fallara takılıyoruz insanoğlu meraklı yasak olan her şeye ademle havva da merak yüzünden kovulmadı mı cenneten mayamızda var her falcı herkese iyi gelmiyor bunu anlıyoruz umarım bizde kurtuluruz bu illetten

hitap şekli çok cici evet. çok içten. benim asıl sevdiğim tak tak her şeyi sakınmadan söylemesi. diğer hiç birinde böyle bir şey yaşamadım. ama kahve falına bakmıyor artık bildiğim kadarıyla. bazı şeyler yaşadığını söyledi. sadece kartlara başlamıştı ben de katinayı o ara baktırmıştım zaten. ama arkadaşın da dediği gibi biz de zaten bunu biliyoruz geleceği kimse bilemez sadece olanlara göre tahmin eder. bazılarının hisleri kuvvetlidir tutar. geçmişi ve şimdiyi biliyorlar ama. fark etmediğimiz bir şeyi de ortaya koyuyor iyi olanları. yani senin de dediğin gibi her falcı herkese iyi gelmiyor. ben körü körüne inanmıyorum. muhabbet olsun diye baktırıyorum hepsine de beş yıldız verip teşekkür ediyorum. hiç muhabbete de girmiyorum öyle bilemedin kandırdın uyduruyosun gibi.

fala çok inanarak değil de espri olarak ne bileyim bir terapi gibi yaklaşmak lazım, yani parayla değil de, arkadaş arasında bakmak gibi...

faldan değil, Allahtan medet ummalı, bol bol dua etmeli , çok haklısın arkadaşım, kesinlikle bu paralı fal işlerini bırakın ve Allah'a dua edin, inanın istediğiniz , dilediğiniz sizin için hayırlı ise oluyor... giden de hayırlı olacaksa dönüyor, canınızı yakan da cezasını buluyor ama duayla...

**********************************************************************************************************
Yer gök duayladır. Kalpten ve herkes için hayırlı olanı isteyin , Rabbim öyle yücedir ki öyle merhametli ve cömerttir ki o kullarını en çok sevendir.

Ben sizinle tek birşey paylaşıcam , ömrüm boyunca o hoca senin bu falcı benim bakım yaptırım derken , tarot ve kave falı bakmaya başladım .
Hayatım alt üst oldu. Sonra tövbe ettim rabbime , ve rabbime çok şükür şimdi evli ve mutluyum . Buna vesile olan kişiye gelicem...
Görkem Bey Bio enerji uzmanı , ben hayatımda böyle bir şey görmedim , boyut bakımı yapıyor , ilk söylediğim şey sen beni nerden tanıyorsun , bütün bunları nerden biliyorsun, demem oldu. Bundan önce gittiğim falcı , hoca v.s. ler bir harf verince havalara uçarken , bu adam ise direk adını ana adını cep numarasına kadar söylüyor. Beş vakit namazında niyazında 32 yaşında , inanılmaz efendi bir insan ben şahsen onun bu dünyaya görevli olarak geldiğine inanıyorum. Hayatımdaki insanları onunla yeniden tanıdım , pes ettim dediklerin çıktı dendiğinde başkaları kasım kasım böbürlenirken , çıktı demeyin vesile oldunuz diyin diye ikaz eder. Şöyle söylim , Ne zaman nişanlanacağım ne zaman evleneceğim , ne zaman araba alacağım (arabanın motorunun 1.4 olacağına kadar) , hayatımın tüm püf noktalarını ondan aldım ve hiç irtibatımı kopartmadım . Allah dostu bir adam kesinlikle , öle getirme götürme işlemi yapmaz asla , haram olan hiç bir şeyi yapmaz ve meleklerle allahın izin verdiği kadarını bildirdiğini söyler. Oraya bi kız geldi üzerimde büyü var diye , yok diyip gönderdi. Bir avukat ile birlikte sivil bir polis geldi aradıkları bir adam mı ne varmış adresini almaya geldik dediler şaşırdım. :S Gittiler sıra bana gelince dayanamadım sordum. Kayıp olanları da allah izin verirse buluyoruz dedi. Hı bi de asla ben demez hep Biz der.

Gerçekten yardıma ihtiyacı olan varsa , hayatınızı karıştırmayın...

eee nasıl ulasıcaz pekı bu kısıye ucretı nedır?

esince 1 aydır falıma bakıcakda ben görücem bathsheba nasıl kızlar 25 kredilk birini söyleyn bna

bende öyleyimdir hatta sallamış olsa bile veririm 5 yıldızı yazarken emek harcamış diye :))) çok baktırmadım zaten bende yeniyim daha burdaki yorumlara göre değerlendirme yapıyorum kendimce :)) çok ısrar ettikleri için açmıştı geçen denk geldi bana da ve haklısın kimsenin söylemediği bir şeyi söyledi bana da direkkkk :)

eee nasıl ulasıcaz pekı bu kısıye ucretı nedır?

en son 100 tl diye biliyorum , gerçekten ihtiyaç sahiplerinden para almıyor , numarasını veriyorum ama inşallah bana kızmaz O538 323 37 15 , şu kadar söylim bu zamana kadar kendin için en hayırlı işi yaparsın , görüşünce bana haber verirsin merakla beklicem yorumunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…