tellwe.com'da bakılan fallar!

hepsi :) yani söyle yaniltmaca derken.
Ben iliskim bitince aslinda bir çok seyden haberim yoktu, bunlari 6 ay sonra ögrendim geçen hafta tam olarak.
Bitince aslinda pek bir açiklama yapmamisti ve ben aylarca neden , nerde hata yaptim diye diye kafayi yedim.
100den fazla fal baktirdim, her defasinda kafasi karisik, aile sorunlari var ama seni seviyor falan filan genel seyler denildi.
Ben geçen hafta, bene birlikteyken sürekli görüstügü birinin varligini ögrendim, yani benim yanimdan kalkip ona gidiyormus, gelemeyecegim dedigi zamanlar (biz ayri sehirdeyiz) aslinda geliyormus ama vaktini o kizla geçiriyormus, onun haricinde, randevulastigi baska kadinlar, ve arada sirada gördügü bir kaç kiz daha ...hatta o sürekli görüstügü kiza bendende söz etmis...
ama baktirdigim hiç bir falda, ne o sabit olan kizdan nede diger maceralarindan, yalanlarindan hiç söz edilmedi, yani fallarin uzaktan yakindan gerçeklerle hiç ilgisi yoktu...ilk defa biri bir falda bana bu durumlardan söz etti, ilk defa. o yüzden hani gelecekle ilgili dedigi seyler çikarmi bilmiyorum ama geçmis ve su anki durumu bir tek o bildi...

Bir erkek gelmiyorsa başkası olma ihtimali cidden çok yüksek oluyor...canım bu siraz uzunmu bakıyor kısa mı falı karılşıkta değil anladığım kadarı ile

Son düzenleme:
amannnnn herkesin bir derdi var :) ben de hamileydim, aman öyle çocuğun var aman böyle olacak dediler. yok kız yok sağlıklı falan. hem oğlumdu hem melek oldu. bir tek missladybird, öğrendiğim günün sabahı baktırdığımda (oğlun olacak demişti önceden zaten) oğlunun maneviyetı çok yüksek bir bebek Allah a çok yakın. resmen havaya kaldırmışsın melek olmuş demişti ama ben onu öyle yormamıştım. belki o gördü ama söylemedi. söylese düşünsenize neler derdim. dieğrleri de kötü olacak deseler hemen pis kaka falcı olurlardı gözümde. burda herkes duyulmak isteyenleri söylüyor sanki. çünkü olumsuz şeyleri söylemeye korkar oldular ki karşıdaki kötü tepki veriyor diye. şimdi de herkes yakında bebeğin olacak diyorlar. gülüp geçiyorum :) sizde öyle yapın. eğleniyoruzz :)) :KK9:

Ah gülüm dertsiz insanmı var şu dünyada her şey biz insanlar için doğum, hastalık, ölüm , ihanet ama öyle bir yaradılmışız ki hepsinin üstesinden geliyoruz yeter ki gelmek istiyelim bugün varız yarın yokuz fallar çıksın çıkmasın ama zararı kadar faydası da oldu bir sizleri tanıdım, bir çoğumuz dertli insanlarız belki birbirimizin derdini dinlerken aman sorun yaptığı da bumu diyip dudak büküyoruzdur, kimseyle paylaşamadığımız sırları yüzünü bile görmediğimiz falcılarla paylaşıyoruz, bazen öyle güzel şeyler söylüyorlarki kendimize güvenimiz geliyor bazen hayal kırıklığı oluyor bazen ümit benim için en güzeli de acayip oyalıyor
ama bu böyle gelip gitmeyecek tabiik bir şekilde nokta koymak zorundayız

Gülüm boşver ama sana bir tavsiyem kesinlikle kendine ve başkasına ne olursa ceza, bela okuma kim senin hakkında ne düşünüyosa Rabbim katını versin ayrılık lar dünyanın sonunu değil, sadece zaman gerekiyor atlatıyorsun kimi kolay kimi zor ama mutlaka atlatılıyor.

Cok dogru ilahi adalete guvenin ben cok yakin bir zamanda yasadim cunku sadece allaha havale etmistum her ne kadar o beddua etrigimi dusunsede allah herseyi goruyor

Ah gülüm dertsiz insanmı var şu dünyada her şey biz insanlar için doğum, hastalık, ölüm , ihanet ama öyle bir yaradılmışız ki hepsinin üstesinden geliyoruz yeter ki gelmek istiyelim bugün varız yarın yokuz fallar çıksın çıkmasın ama zararı kadar faydası da oldu bir sizleri tanıdım, bir çoğumuz dertli insanlarız belki birbirimizin derdini dinlerken aman sorun yaptığı da bumu diyip dudak büküyoruzdur, kimseyle paylaşamadığımız sırları yüzünü bile görmediğimiz falcılarla paylaşıyoruz, bazen öyle güzel şeyler söylüyorlarki kendimize güvenimiz geliyor bazen hayal kırıklığı oluyor bazen ümit benim için en güzeli de acayip oyalıyor
ama bu böyle gelip gitmeyecek tabiik bir şekilde nokta koymak zorundayız

doğru :) elbet bir gün koyacağız noktayı :)) hakkımızda hayırlısı olsun herşeyin inşallah ya. diyecek başka bir şey yok.

Valla falcilarda azicik kafa olsa su yorumu zaten yaparlar: Eger adam konusmak gorusmek istemiyorsa ya kafasinda baska biri vardir, ya baska biriyle birliktedir, ya da kafasinda bitirmistir, yeni asklara yelken acmistir..........is yerinde dertleri var, yok ailesiyle arasi kotu, bilmem ne.bunlarin hepsi hikaye, e$$ek kadar herifin ailesiyle ne derdi olacak be? Isyerinde de isleri kotuyse bunun bizimle ne ilgisi var? Adamin dertleri var bibibi diye hikaye okuyanlara kanmayin.

Yaa allah askina bir insan disarda sorunu derdi her neyi varsa gidip sevgilisini / karisini mi birakcak derdi var diye böyle bi mantik var mi ?
Bizimde bi ton sorunumuz olmuyor mu bayan olarak napiyoruz ilk firsatta yanimizdaki insani mi birakiyoruz benim derdim var senide birakiyorummu deriz yani bu ne sacma bahaneler
Bir erkek bir kadini birakiyorsa onu sevmiyodur olay bu. Bunuda söyleyebilecek falci yok .Istisnai durumlarda olabilir .(Evlenmek istememek, karsi tarafi bosa oyalamamak, aradiigini bulamamak vs vs bi ton zimbirti )
Seven erkek/kadin sevdigini birakmaz arkadas !

Yaa allah askina bir insan disarda sorunu derdi her neyi varsa gidip sevgilisini / karisini mi birakcak derdi var diye böyle bi mantik var mi ?
Bizimde bi ton sorunumuz olmuyor mu bayan olarak napiyoruz ilk firsatta yanimizdaki insani mi birakiyoruz benim derdim var senide birakiyorummu deriz yani bu ne sacma bahaneler
Bir erkek bir kadini birakiyorsa onu sevmiyodur olay bu. Bunuda söyleyebilecek falci yok .Istisnai durumlarda olabilir .(Evlenmek istememek, karsi tarafi bosa oyalamamak, aradiigini bulamamak vs vs bi ton zimbirti )
Seven erkek/kadin sevdigini birakmaz arkadas !

Sonuna kadar katiliyorm sana bende bu bahaneleri duymus biriyim, falcilarinda cogu yok ailevi yok maddi skinti dedi durdu..ama empati kuruyorum yok abi sebep o olamaz olmamalı, bugun bu sekilde birakip gidene guven olur mu? Evlendikten sonrada mi gidecek skinti olunca? O yuzden gercek sebep neyse onu ancak birakip giden bilir, bizim bildiklerimiz sadece bahaneler..bilinmezlik degilmi zaten bizi boyle maymun eden, kafada kalan soru isaretlerini ask sanmalarimiz.umarim tez zmnda hepimiz bir aydinlanma yasariz:))

Merhaba geçenlerde kahinsona baktırdım. hiç bir şey söylemedim kendisine.bana sevgilimle aramızdaki problemleri çözeceğimizi vs. söylemiş.ben kendisine sevgilim olmadığını söyledim. o ise aklımdaki kişi üzerinden yorum yaptığını söyledi. işin hikmeti ben sevgilimden yeni ayrıldım. Bunu söylemedim. çünkü bana göre o iş kesin bitti. bunu söylememe rağmen bilmesi beni şaşırttı. sonrasında kendisine o işin bittiğini söyledim. ısrarla bitmediğini tekrar birlikte olacağımızı söylüyor. bilmiyorum dediği çıkar mı. Çünkü gerçekten bitmiş bir iş. adam beni sevse zaten bunlar olmazdı diyorum. Bir yandan da umut veriyor. zaman vermedi ama bir gün çıkarsa yazarım.

Merhaba geçenlerde kahinsona baktırdım. hiç bir şey söylemedim kendisine.bana sevgilimle aramızdaki problemleri çözeceğimizi vs. söylemiş.ben kendisine sevgilim olmadığını söyledim. o ise aklımdaki kişi üzerinden yorum yaptığını söyledi. işin hikmeti ben sevgilimden yeni ayrıldım. Bunu söylemedim. çünkü bana göre o iş kesin bitti. bunu söylememe rağmen bilmesi beni şaşırttı. sonrasında kendisine o işin bittiğini söyledim. ısrarla bitmediğini tekrar birlikte olacağımızı söylüyor. bilmiyorum dediği çıkar mı. Çünkü gerçekten bitmiş bir iş. adam beni sevse zaten bunlar olmazdı diyorum. Bir yandan da umut veriyor. zaman vermedi ama bir gün çıkarsa yazarım.

Cok ilginc biri bu kahinson fali cikarsa bende sevinicem gercekten ama bazi seyleri biliyor

kızlar Auxilium'a baktıran varmı? arkadaşım baktırmış bildiği şeyler var dedi., gerçekten biliyor mu, yoksa atıp tutuyor mu. :KK14:

belkide sevgilinle sorunlar dedi sevgilim yok deyince kıvırdı:) bu falcılar çok kıvrak adamlar.. başka bildikleri var mı ona göre yorumlamak daha sağlıklı olur

kızlar Auxilium'a baktıran varmı? arkadaşım baktırmış bildiği şeyler var dedi., gerçekten biliyor mu, yoksa atıp tutuyor mu. :KK14:

2 kredim vardı onları da sanal fincan için kullandım. Gönderdiğim 2 kişiden biri auxiullumdu. Benim için oldukça başarısız bir faldı bilebildiği pek bir şey yok. Derya ablanın falı gibi sanki. Belki de bana enerjisi tutmadı bilemiyorum. Fiyatları şimdilik uygun yine de deneyebilirsiniz.

ikinci fal baktırdığım kişi luna06:
ona da sanal fincan gönderdim. Erkek arkadaşım ve benimle ilgili yaptığı kişilik analizleri doğruydu. Genel olarak çok iyimser konuştu. Pembe tablocu mu bilmiyorum ama denemeye değer. Ben baktırdığımda sanal fincan 1 krediydi. Şimdi vip+ falcı olmuş fiyatları biraz artmış. ama yine de çok yüksek fiyatlar değil.

Arkadaslar kredim kalmisti spastige kahve gonderdim ve hic aciklama yapmadim egerki gecmis fallari gormuyorsa nokta atislari cok fazlaydi pembe tablo cizmedi sasirdim acikcasi deneyen varmi bilmiyorum ama 3 kredi deneyebilirsiniz derin

helionas a baktiran var mi
1 kredim artmisti bir soru sordum baska seylerde söylemis hemde sorumu cevaplamis

Auxilium düşük puan verdiğim için falımı iade edince ona gönderdim :KK1: genel yorum istedim soru sormadım
3. sıradayım bakalım bilebilecek mi

X