tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben de daha yeni selenaya baktirdim en son subat ayinda baktirmistim o zmn cok guzel bakmisti bana bu seferde baktirdigim kisi hakkinda soyledikleri cok dogruydu ve benimle ilgili de birsey bildi insallah gelecek temennisi de tutar diorum ama banada selena guzel bakti iki defa baktirmistim, crimsonlady falima bi baksa kapatcam bu online fal defterini
Ben ceVve de seyma baktirmistim aslinda guzel bakti bayaa ya bilmiorum ona baktiran var mi,

Arkadaşlar telwe deki shalevisrael fal baktıranız mı var mı ben denemedim arkadaşım denemek istiyor, teşekkürler

Kiraze de Chloe de hep favorimdi. Öyle de kaldılar.
Yine ikisine de baktırdım uzuuun bir aradan sonra. :))

Son düzenleme:
Ben aylardir fal baktiriyorum, burda kimi övdülerse ona baktirdim, bir maastan fazla param gitti basindan beri....genelde hepsi bana ayni hikayeyi anlattilar. Geçen hafta biten iliskimle ilgili gerçekleri nihayet ögrendim, meger aylarca kandiridim, aldatildim, vs. Bunu bana hiç bir falci söylememisti. Hep seni seviyor, ama bir kaç sorunu var onlari çözünce sana dönecek hikayeleri... Bir kac defa zaten hiç biri bilemedi diye fali defalarca birakmayi düsündüm...yinede siraz hakkinda yorumlari okuyup dayanamadim ve gönderdim, geçen haftaki ögrendiklerimi bir tek o bildi, hiç kimsenin bilemediklerini bir tek o bildi. 3 sahisi, aldatmalari, vs...gelecek hakkindaki söyledikleri tutarmi bilmiyorum, ama baktirdim yüzlerce faldan bir tek onun 5tlik falinda vardi tüm gerçekler...

Seni yaniltanlar kimlerdi?

Seni yaniltanlar kimlerdi?

hepsi :) yani söyle yaniltmaca derken.
Ben iliskim bitince aslinda bir çok seyden haberim yoktu, bunlari 6 ay sonra ögrendim geçen hafta tam olarak.
Bitince aslinda pek bir açiklama yapmamisti ve ben aylarca neden , nerde hata yaptim diye diye kafayi yedim.
100den fazla fal baktirdim, her defasinda kafasi karisik, aile sorunlari var ama seni seviyor falan filan genel seyler denildi.
Ben geçen hafta, bene birlikteyken sürekli görüstügü birinin varligini ögrendim, yani benim yanimdan kalkip ona gidiyormus, gelemeyecegim dedigi zamanlar (biz ayri sehirdeyiz) aslinda geliyormus ama vaktini o kizla geçiriyormus, onun haricinde, randevulastigi baska kadinlar, ve arada sirada gördügü bir kaç kiz daha ...hatta o sürekli görüstügü kiza bendende söz etmis...
ama baktirdigim hiç bir falda, ne o sabit olan kizdan nede diger maceralarindan, yalanlarindan hiç söz edilmedi, yani fallarin uzaktan yakindan gerçeklerle hiç ilgisi yoktu...ilk defa biri bir falda bana bu durumlardan söz etti, ilk defa. o yüzden hani gelecekle ilgili dedigi seyler çikarmi bilmiyorum ama geçmis ve su anki durumu bir tek o bildi...

Anladim canim gecmis olsun diyim o zaman keske böyle birini tanimasaymi$sin ...
Maalesef falcilarda bisiy bilemiyorlar hayret gecmisi bilenler bile böyle net bir olayi bilememi$ler gercekten büyük basarisizlik bu bence .Cünkü gelecek konusunda isabetli tutturamasalar bile bazi isimler gecmisi fevkalade görüyor ki senin anlattiklarin ya$anmi$ olaylar

evet ki zaten benim gelecekten çok, geçmis ile ilgili detaylara ihtiyacim vardi, çünkü anlam veremiyordum bir seye...ve o kadar faldan, hiç biri bunlari bilemedi, tabi bazilari baska seyler hakkinda dogru bilgi verebilirdi, ama bu yinede en önemli bilgiydi, ama bak görüyorsun akillanmadim hala baktiriyorum :)

Sıkma canını gülüm biraz zor olacak ama geçecek, insan nelere alışıyor nelere göğüs geriyorki atlatacaksın. ancak kimlere baktırdınki bu kadar bariz
bir şeyden hiç söz etmediler

Aman canim birak tam 1 sene 1 ay oldu artik yeter dedim kendime baktirmicam cünkü cikmiyor
Cikanlarda var ama yani yoruldum hep mi olumsuz bisiler olur valla hic isim gücüm rast gitmedi tarot filan ugursuz geliyor.
Falda bana artik ne derlerse desinler onlarin dedigi gibi olmuyor hayatim yine hayati yasayan biziz bu hayat bize ait. Onlara göre simdi benim 10 numara giden bi iliskim harika bi sevgilim olmaliydi hani nerdeymis o acaba
100 de baktirsan 1000 de baktirsan cikmiyor bosver verdigin paralara yazik giysi filan alirdin gezerdin faldan sonra elinde kalan bisi de yok

Valla falcilarda azicik kafa olsa su yorumu zaten yaparlar: Eger adam konusmak gorusmek istemiyorsa ya kafasinda baska biri vardir, ya baska biriyle birliktedir, ya da kafasinda bitirmistir, yeni asklara yelken acmistir..........is yerinde dertleri var, yok ailesiyle arasi kotu, bilmem ne.bunlarin hepsi hikaye, e$$ek kadar herifin ailesiyle ne derdi olacak be? Isyerinde de isleri kotuyse bunun bizimle ne ilgisi var? Adamin dertleri var bibibi diye hikaye okuyanlara kanmayin.

Bütün fallarımın patlamasına son 2 gün kaldı bütün falcılara sordugum bi soru vardı hepside hemen hemen aynı cevabı verdi ama bu sordugum durum şuan acayip degişti kısacası hepsi patladı patlayacak arkadaşlar.. gözüm aydın

Gözüm aydın derken olumsuz anlamdamı yani sorduğun sorunun cevabı istediğin gibiydi ama olmayacak mı

aynenn öyle amannn artık hayatımı altüst etti fallar Allah cezamı veriyo işte

Gülüm boşver ama sana bir tavsiyem kesinlikle kendine ve başkasına ne olursa ceza, bela okuma kim senin hakkında ne düşünüyosa Rabbim katını versin ayrılık lar dünyanın sonunu değil, sadece zaman gerekiyor atlatıyorsun kimi kolay kimi zor ama mutlaka atlatılıyor.

dogru diyosun kim ne düşünüyosa Rabbim katını versin ama ayrılıkla barışmkla ilgili bi olayım degildi ablacım,teşşekür ediyorum ilknur ablam

Son düzenleme:
dogru diyosun kim ne düşünüyosa Rabbim katını versin,teşşekür ediyorum ilknur ablam

Ben teşekkür ederim, ben 18 yıllık kocayı hemde severken başka bir hatuna kaptırdım 3 yıl önce ay dünyanın sonu galiba dedim napacam bu yaştan sonra
maddi sıkıntı başımda lise de okuyan bir çocuk Allahtan çalışıyorum da elimiz ekmek tutuyor gel zaman git zaman su aktı yolunu buldu 3 yıl dan sonra tekrar gönlümde başkasına aktı eski kocamı şu an umrumda bile değil

amannnnn herkesin bir derdi var :) ben de hamileydim, aman öyle çocuğun var aman böyle olacak dediler. yok kız yok sağlıklı falan. hem oğlumdu hem melek oldu. bir tek missladybird, öğrendiğim günün sabahı baktırdığımda (oğlun olacak demişti önceden zaten) oğlunun maneviyetı çok yüksek bir bebek Allah a çok yakın. resmen havaya kaldırmışsın melek olmuş demişti ama ben onu öyle yormamıştım. belki o gördü ama söylemedi. söylese düşünsenize neler derdim. dieğrleri de kötü olacak deseler hemen pis kaka falcı olurlardı gözümde. burda herkes duyulmak isteyenleri söylüyor sanki. çünkü olumsuz şeyleri söylemeye korkar oldular ki karşıdaki kötü tepki veriyor diye. şimdi de herkes yakında bebeğin olacak diyorlar. gülüp geçiyorum :) sizde öyle yapın. eğleniyoruzz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…