tellwe.com'da bakılan fallar!

et tabi kimsenin hakkı yok buna çok ayıp etti. Ben de hiç birine baktırmadım artık isyan ettim yonetıme mesaj gonderdım

Cok sacma. En ez 3-5 kisi burada fal göndermis esinceye ve o fallara bakmamis
ve iade etmis. En az 15tl kaybetti Esince, deli midir nedir ya
Simdi'de müsteri kaybediyor -.-

Son düzenleme:
Cok sacma. En ez 3-5 kisi burada fal göndermis esinceye ve o fallara bakmamis
ve iade etmis. En az 15tl kaybetti Esince, deli midir nedir ya
Simdi'de müsteri kaybediyor -.-

Esince bana bakmış.

Ben Esince yi hiççççççççççççç beğenmedim. Resmen sallamış, kurtulan 5 tl nize mutlu olun bence.

Aynen yazıyorum : '' öncelikle geçmişinde sevgi beslediğin erkeklerin sana uygun olmadığını birlikte olmuş olsaydınız bile bir süre sonra ayrılacağınızı görüyorum bunların nedenleri bu erkeklerin eğlence amaçlı ciddi bir ilişki niyetinde olmadığını açıkça görüyorum. yani olmadığı senin için daha hayırlı olmuş inan bana. ''

Valla ben de bunlar p.ç diyip geçmiştim ama p.ç sandığım tiplerden biri başka biriyle evlenmek üzere, diğerinin ayrıl-barış giden 5 yıllık uzun bir ilişkisi var. Züğürt tesellisi olmuş resmen , adamların evlenmeye/ciddi ilişkiye niyeti var ama benimle değil.

Hayatıma biri girecekmiş , buyrunuz tarifi : '' eğlenceyi seven arkadaş canlısı aynı zamanda duygusal yapıda ve anlayışlı işinde başarılı maddi durumu yerinde senden yaş olarak büyük.yaş aralığı 30 yaş ve üzeri için diye bilgi veriyor. ben en fazla 30-33 yaş gibi hissediyorum. girdiğin bir ortamda karşına çıkacak bu erkek. sende elektrik alacaksın. o senden daha fazla etkilenecek. ilk başta arkadaşça başlayıp kısa sürede ilişkinizin adını koyacaksınız. ''

hayatımda bu kadar yuvarlak bir tanım daha görmedim. Benim ortamlara falan girdiğim yok, zaten tek arkadaşım yok Ortama girsem de bir kişiyle tanışmışlığım yoktur, beni yemesin yani. 26 olmamdan yola çıkarak aklınca 30-33 demiş , bravo.

Ne anı ne geçmişi bilmiş, gerçekten çok kötü bir fal. Nesibe den şaşmamak gerek.

Esince bence sizin ve benim gibi fal meraklısı sazanları kaçırdığına yansın

Son düzenleme:
Keşke seni de reddetseymiş. Ayyyyy o havasına bu yorum. Hata bizde kızlar ama... hastalık oldu resmen. Bir an önce bir dernek falan kuralım, yuvarlak olup grup terapisi yapalım. ''Merhaba adım esince 29 yasındayım ve fal bagımlısıyım'' - şak şak şak...
''evet esince, aramıza hoşgeldin '' Bu tip bir toplantı işimizi görebilir :)))

nöbetçi falcı ne be ahahah
benimde giresim geldi şimdi uff yaa

ben bayadır baktır mıyorum çok yeni falcı gelmiş kimi seçsem yaa öneri var mı kızlar?

Son düzenleyen: Moderatör:

Iyi ki Esince falimiza bakmamis o zaman

kzılar yorumlarınızı okuyunca çok şaşırdım çok da üzüldüm. esinceyi ben önermiştim size ama pişman oldum. gerçi ben bana baktıgı falları sevmiştim. yuvarlak tanımlar yapmaktansa gayet tutarlı şeyler söylemişti. hatta ilkayla da birbirine benzer tarhler ve yorumları olmuştu bazı konulrda. bir de dediğim gbi fal baktrmadan bir gece önce öğrendiğim bir şeyi dahi belirtmişti falında. bu da benim size önermemde en önemli şeydi. gelelim fal iadesine. ilk tarot gönderdiğim zaman bnimde iade etmişti. ama o zaman fiyat artışı söz konusu değildi. eski ilişkinizle alakalı iyi şeyler görmüyorum yeni biri için odaklanın kartlarınıza ve öyle gönderin krediniz boşuna gitmesn dedi. bende o şekilde gönderdm daha sonra ve güzeldi yorumu. bu fal iadelerini büyük ihtimalle fiyat artışı için yaptı. ama profil açıklamasnda yazıyordu zaten. ben baktrdığımda bu fiyatlara son 5 falım yazıyordu. ve takip ettiğim kadarıyla da onları fal geldikçe online oldukça düşürdü. fallara bakmamasının sebebi bu olabilir. ne bileyim ben yinede kötü düşünmk istemiyorum. belki de enerjimiz fal konusunda tuttuğu için olabilir. yine de beni yanlış anlamayın lütfen. sadece kendi düşüncelerimi belirtmek istedm

Yok canim, senin ne sucun var :))
Sana güzel bakmis , sende begenmissin ve tavsiye etmissin, nereden bilebilirsin onun böyle birsey yapacagini.

Ama bence Esince bunu gercekten fiyati artisi icin yapmis.
Cünkü ben gönderdigimde profilinde 2 fal dan sonra fiyatlarin yükselecegini yazmis.
Bakmis oldugu fal sayisida 148 di. Simdi ise bakmis oldugu fal sayisi 150.
Yani 2 tane fal bakmis, gerisini iade etmis.

MedyumTunaya yolladım bende bakalım ne kadar sürede yorummlaycak :S varmı yorumlatan daha önce %100lk başarı oranı var

MedyumTunaya yolladım bende bakalım ne kadar sürede yorummlaycak :S varmı yorumlatan daha önce %100lk başarı oranı var

Kizlar ne yapiyorsunuz yahu, bunlara fal göndermeyein, sallamasyon yapiyorlar resmen,
ben birkac sayfa önce baktirdigim bütün falcilarin yazdim

Yesilcingene ve MedyumTuna iyi degil bana göre

Son düzenleme:
Kizlar ne yapiyorsunuz yahu, bunlara fal göndermeyein, sallamasyon yapiyorlar resmen,
ben birkac sayfa önce baktirdigim bütün falcilarin yazdim

Yesilcingene ve MedyumTuna iyi degil bana göre

zaten online olduğu halde bakmamış ve açıklama bile yapmadan çıkmış bende iptal ettim falı Womenna yolladım bakalım o ne diyecke fal takıntılısı oldm resmen nası kurtulucam bilmiyorum :)))

zaten online olduğu halde bakmamış ve açıklama bile yapmadan çıkmış bende iptal ettim falı Womenna yolladım bakalım o ne diyecke fal takıntılısı oldm resmen nası kurtulucam bilmiyorum :)))

Kizim ya WOMENN'de zaten odan iyi degil

En Iyisi, sunu yine yazayim buraya:

ya ben soyle hakkını vererek ıyı tarot bakan bırını ıstıyorum telwede olur fal sepetınde olur bınnazda olur varmı bu guzel bakıyo dedıgınız bırı?

Onlarada bir yorum yazsana :))

Elbette.:)

EFSUNLAR : yurt dışı ve ilişki olarak iki soru sormuştum, bu sorularımdan yurt dışına olacak dedi ama bir tarih vermedi sadece işte şu kart dileğinin gerçekleşeceğini gösterir dedi. İlişki olarak monica ile birlikte iki erkeğin karşıma çıkacağına söyleyen ilk falcıydı. Ama bunda da tarih vermedi sadece yaşlarını söyledi. Geçmişi ve içinde bulunduğum psikolojik durumu güzel değerlendirdi. Yani bence iyiydi deneyebilirsiniz , ordaki birçok falcıya göre kaliteli. Bir de hiç sormadığım halde ve evlenmek istesem bile 10 yıldan önce istememe rağmen iki çocuğun olacak dedi.

HERA: Hem tarot hem kahve falı baktırdım tarotta daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Kendisi geçmişimde yaşadığım travmayı bilen ilk kişiydi ve bu yüzden ayrı bir sempati besliyorum kendisine. Bence o da Derin gibi kişiliğini iyi analiz ediyor ama tabii ona göre uzun yazmıyor. O da eğitimim için sorduğum soruya efsunlar gibi olumlu yanıt verdi, ilişki olarak da beni gözlemleyen esmer bir erkek olduğunu söyledi (ilkay, Galen, monica,kahinvaga da aynı şeyi söyledi) ve bu kişiyle ilişkim olacağını yani o da diğer iyi falcıların çoğunluğu gibi aşağı yukarı aynı yorumu yaptı tutarlıydı. İyi niyetli bence ordaki birçok falcıya göre, deneyebilirsiniz, tavsiye ederim. 2 defa baktırdım.

GALEN: o da tıpkı yukarda saydığım falcılar gibi beni gözlemleyen esmer bir erkek olduğunu söyledi ve bu kişiyle ilişkim olacağını verdiği tarih diğer falcılarla aynıydı. Eğitimim içinse şimdiki durumumu söyledi. Biraz kısa yazıyor ve sadece sorunuza cevap veriyor. Tavsiye edebilirim. O da yılışık falcılar gibi değil, iyi. 3 defa baktırdım.

KAHİNVANGA: 5tl'ye göre oldukça iyi bakıyor yani evet uzun değil ama geçmişi ve şimdiyi 10-15 tllik falcılar gibi biliyor. O da diğer falcılar aynı tarihi verdi ve sadece esmer erkeği söyledi beni gözlemleyen, bir de eğitimim hayatım için de diğerleeri gibi olumlu konuştu. Baktırıcağınıza pişman olmazsınız bence ki 5 tl ye göre gayet kaliteli. 2 defa baktırdım.

AÇIKKAHVEM: ilk üye olduğumda baktırdığım kişiydi o da ilişki ve eğitim için diğerleri gibi konuştu. Ben baktırdığımda 5 tl idi şimdi 10tl yapmış, yani işte pek tatmin olmadım ama...

iKAMET: 5tlilik fal baktıracaksınız o da fena değil , tarih gibi pek bir ayrıntı vermiyor. Uzun yazıyor ama.

MONİCA: Açıkçası ben biraz falcıların profil resmine ve profilinde kullandığı cümle yapısına göre değerlendirip öyle fal baktırıyorum. Monica'yı da kimseden duymamıştım öyle rastgeldi ve baktırdım. Ve dediğim gibi şimdiye kadar ki falcıların karıştırdığı iki erkeği ayrıntısıyla yazan hangisiyle ilişkim olacağını söyledi ve net tanımlar ,tarihler verdi. Bir kere tek baktırdım ve bir ara eğitimim için de baktırmayı düşünüyorum. Tellwe'de tavsiye edeceğim ilk kişi olabilir.

Evet arkadaşlar genelde falcılar benim için aşağı yukarı aynnı şeyleri söylediler, gelecek açısından bu tuttu diyemiyorum ama hemen hemen hepsi aynı şeyi söylediklerine göre gerçekleşebilir.
Fal sepeti için bir ara yazarım, çünkü bunları yazarken de haksızlık olmasın diye falları açıp okudum, yoruldum.:)
Ha binnaz abla'da kesira hanım vardı.. Gerçekten kötüydü sadece kartları yorumlamış mı gibiydi, beğenmedim. Ayrıntı tarih hiçbir şey yoktu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…