tellwe.com'da bakılan fallar!

ufff aman bosverın kızlar kımse bıdaha yollamaz o da gorur gununu olur bıter zaten tellwedekı falcılardan cok bısey beklemyın bende cok baktırdım ama bır ıkı kısı harıcınde fossssss....

Cok dogru.
Bazi falcilar ilk defa fal gönderen kisilere fal bakmiyor bile,
olumsuz oy kullanacak diye.
Ne bu böyle ya.
Iyi falci zaten güzel bir yorum yapar.
Ona niye kötü oy verelim ki iyi ise. Oradaki faliclarin cogu kendine güveni bile yok yahu
Bende Esince'nin iyi oldugunu düsündum, gönderdim, onun tavirlarina bak ya -.-

Son düzenleme:
Bi sitenin falcilari ne kendini begenmismis arkadas. Ben de kahinvangayi bekle bekle bi hal oldum falimi geri cektim esinceye gonderdim benimkini de iade etmis :)))) paragoz. En son tunaya gonderdim onu da bekliyorum baksin diye. Profillerini okuyorum cogunun bole bisi olamaz ya nasi bi kibir bu resmen muhtacmisiz gibi yorimlar uazmislar sanki bedava bakiyolar :))) sen bakmazsan ben de gondermem dimi. Saygisizlar yaaa

MedymTuna'ya mi gönderdin?
Aman, cok salliyor bence bunun nesin begeniyorlar

Bende Acikkahvem'me gönderdim, su anda falimi yorumliyor :))

kızlar sabah denen falcıya baktıran varmı hıc onu cok merak ettım ama galıba bayadır sıstemde yok

Begenmıssın kuzum şimdi gördüm. ya ben kime baktırıcam valla cıldırdım artık :))))

monica diye biri var tellwe'de 15 tl'ye tarot bakıyor açıkçası şimdiki durumu güzel değerlendirdi. Bir de şimdiye kadar baktığım fallarda bir kısım falcı esmer bir erkekle , bir kısım falcı da kumral bir erkekle beraber olacağımı söylemişti. Ama monica ilk defa bu iki erkekten birlikte söz etti. Ve seçim yapacaksın dedi. Ha bir de efsunlar diye biri de var o da bu iki kişiden birlikte bahsetmişti. Efsunlar ya da monica'yı deneyebilirsin tellwe'de.

Şu krediler bi an önce bitsin bi daha almak yok paramla rezil oldum yaw :)) tesekkur ederım kızlar bakayım üçüne de bi :)

Ben efsunu pek begenmedim ya, monica'yi bilmiyorum, hic baktirmadim

Son düzenleme:
Ben efsunu pek begenmedim ya, monica'yi bilmiyorum, hic baktirmadim

Ben şimdiye kadar Hera, Melis96, kahinvanga, kiraze12, efsunlar, açıkkahvem, Galen fal sepeti'nde de ilkay, melek, melih, derin,nesibe'ye baktırdım. (bir ara hepsini yorumlarım ayrı ayrı) ama dediğim gibi bazıları esmer, bazıları kumral demişti. İlk defa monica ve efsunlar iki kişi var dedi. Monica bu iki kişiyi güzel bir şekilde açıkladı ve kumral kişiyle beraberliğimin oalcağıını söyledi ve aynı şekilde Melek de bu kişiyi anlattı. Çok fal baktırdığım için artık pişmanlık yaşıyorum ama eğer Melek ve Monica'nın dediği gerçekleşirse bundan sonra sadece onlara baktırırım herhalde.

Şöyle söyleyeyim geçmişimde yaşadığım travmayı bildi (Hera da bilmişti). Bu dediğim iki kişiden sadece esmer olanını söylemişti harf falan vermişti bir de melek kartı çekiyor. Ama açıkçası 25'tl ye değer mi bilmiyorum sanki kısa gelmişti belki fincamın şekli az diye, bilemiyorum. 25tl sorun değilse senin için bakılabilir. Ama söylediği aynı şeyleri 10-15tl'ye bakan falcılar da söyledi bir fark göremedim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…