tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadaşlar bu arada ESİNCE'ye neden fal göndermiyorsunuz? hala 150'de çok üzülüyorum gerçekten.

Son düzenleme:
Yahu gönderiyorum, gönderiyorum, hepsini iade ediyor ya haahahaha

Aaa tesadüfe bak benimkini de geri gönderdi az önce hatta katina yolladım bana bayanlar çııkmış erkek yok dedi iyi niyetli bir şekilde. Valla çok iyi niyetli çok seviyorum, hep yollayacağım hep iade etsin <3

afghjk.

Son düzenleme:

bayanlar mi cikmis?
O nasil is böyle? o.o
sasirdim vallah, iyi ki iade etmis

Bana'da "sana hic kimse cikmamis, ama yakinda mutlaka cikar dedi". O yüzden iade etti
Üzüldüm yahu. Kendisi kart cekemiyormus mu? Madem kartlarimda kimse yok mus -.-
Belki onun kartlarinda cikardi. Ama üzülmeme gerek yokmus, kartlarimda kimse cikmamis ama
yakin zamanda mutlaka cikacakmis

Valla bayan dedi Hayır cinsel tercihimi bilmesem. (şimidye kadar duyduğum en abes fal iade nedeni insan biraz yaratıcı olur. )
Ama canım hakkını yemeyelim şimdi "kredin ziyan olmasın" dedi, 5tlilik kredimizi çöpe atmadık sayesinde. Hep bizi düşünüyor hep...

(Eee kardesim yaraticilik herkez'de yok maalesef..)

Iyi bari paramiza yazik olmadi..
Ne kadar düsünceli bir falcimis yahu, böylesine hic raslamadim.
Öbür Falcilar hep para koparma pesinde, oda ne güzel falimizi iade ediyor, daha ne bekleyebiliriz ki

Kendisi buraları okuyorsa, lütfen gelsin kendisi gibi iyi niyetli falcıları aramızda görüp sohbet etmekten ayrı bir zevk alırız gerçekten.

(burayı okuyanlar bu falcı hakkında konuştuklarımız ironidir, kendisi iş etiğine yakışmayan bir tutumda bulunmuştur ayrıntılar arka sayfalarda)

Ya cok güzel olur gercekten, böyle temiz kalpli bir kisi ile ne güzel
sohbetler yapabiliriz :))

Belki sohbet'den sonra falimizi iade etmez ve yorumlar artik :))

ben artık bagımlılıktan yolluyorum=)bes gun once esınceye yolladım o cevrımıcıydı butun bılgılerı yazdım ısımnı dogum tarıhını falan bana dedı eksik bilgilerın ne beklıyodu merak edıyorum hayatımımı anlatıcaktım da ona gore bakıcaktı hemen falımı cektım ondan sonra bence ıı degıl kiraze12 ben bir liaraya ona sanal fincan yollamıstım guzel bakıo bilmişti o benımkini bilen medyumtuna kiraze12 marlasinger herra olmayacak dedı oldu ama hera o gunku durumu ıı analız edıyo dünde kahinvangaya baktırdım valla 8 liram bosuna gıttı bana gecmısı anlatıo soyle olmus boyle olmus sorumun cevabı yoktu bile valla bosuna gıttı param ii bakan yok öyle yuz yuze baktırmak en iisi en azndan istedigin kadar soru soruyosun

Tellwede hiç bir falcının dediğinin çıktığını görmedim bir dönem fena sarmıştım sürekli yollayıp duruyordum vip'lerin çoğuna yolladım ama yok anacım yok hiç birini beğendim çok iyiyidi diyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…