tellwe.com'da bakılan fallar!

KİRAZE12 yazmayı unuttum, kendisini de Hera gibi seviyorum.:) O da bir ilişkim olacağını söyledi ve ayrıntısına kadar söyledi, kendisine 4,5 defa baktırdım dedikleri çıksa da çıkmasa da beni güzel anlayan ve tavsiyeler veren bir arkadaşım gibi. Elbette sorduğunnuz sorulara cevap veriyor ve baştan savma bakmıyor kesinlikle ayrıntıları da fazla veriyor. Sesli fal bakıyor 6-8 dakika.. 5tl'ye göre gayet iyi.

herraya tarot baktırdım soyledıgı bır seyı verdıgı tarıhte yasadım dıgerını beklıyorum ama olcak gıbı degıl
belıse baktırdım kafadan atmıs ayrıca verdıgı tarıhte tutmadı zaten mesatare denen falcıyla belıs aynı kısı
kahınvangaya baktırdım bılmıyorum dedıgı cıkıcakmı cıkmıycakmı herrayla aynı tarıhı verdı
tarotsırlarıda herra ve kahınvangayla aynı tarıhı verdı
medyumtuna gecmısı cok ıyı bıldı gelecek ıcın verdıgı tarıh sonbahara dogru bakalım
yesılcıngene benı kırmamıs benım ıcın bıtanede katına kartı cekmıstı fena dııl denenebılır
pastı soyledıgı bısey cıktı ama dıgers oyledıklerı cıkmaz ıns
loreena kacın bısey bıldıgı yok
kehrıban yorumu tutarsızdı ıns gelecek ıcın soyledıklerı cıkmaz
amıra bısey bıldıgı yok kacın
tattaret ne yazdıgı bellı dııl bısey anlamadım falından
kahin39 sahsenem bunlarında faldan anladıgı yok uzak durun bunlardan
benım baktırdıklarım bu kadar

Hala fal sayısı 150. Umarım ilerleyemez, çünkü gerçekten çok sinirlendirdi beni. Ayrıca fal sayısı 150 kim gelip 13 tl'ye baktırır ki? O anda bizim fallarımıza baksaydı beğenseydik 13 tl olmasına rağmen yine gider baktırırdık ama artık baktırmam çok iyi olsa bile geleceği tutturduğunu söyleseler bile.

Cok tsk ederim, herkez böyle yorum yazsa, daha iyi olur
hangi falcilarin iyi oldugunu ve hangi falcilarin iyi olmadigini buradan okuyup biliriz o zaman

Rica ederim. Bir de öğlen kuile diye birini gördüm, ilgimi çekti traot gönderdim 9tl. Ama işi çıktığı için sonra bakaacağını söyledi akşam yorumumu yollarsa onu da değerlendiririm.

Ben Herra ve Marlasingerr'ı çok beğeniyorum. Herranın farklı bir enerjisi var dedikleri çıkmadı ama yinede ii hissediyorum ona baktırınca marlasingerr'da ara verdi gelse hemen baktıracağım ama..

Onu bende merak etmistim, oda falimi bir kere iade etmisti

Başarı oranı %100 olduğu için olumsuz oyun da varsa bozmak istememiştir maalesef. Ama uzun zamandır yok sanırım profilinden öyle anladım. Şİmdi yollarsan büyük ihtimalle bakaryeni kişiler kazanmak için. Memnun kalırsam yazarım sen de baktırabilirsin istersen.

Sen baktir önce, odan sonra belki ona fal gönderirim

yildiznamede kimi tavsiye edersiniz kizlar? en iyisi sudur diyebilceginiz biri var mi ? tellweden veya falsepetinden

Bence tellwe com'daki falcılar bence çok fazla havaya girdiler arkadaşım kahinvangaya fal göndermiş olumsuz notun var deyip iade etmiş bnce kendilerine güvenemedikleri için u şekilde kaçış yolu buldular bunun adı tek kelime ile terbiyesizliktir.

Ben zaten o siteden sogudum, dogru düzgün falci kalmamis yahu

Ben de Rena ya gönderdim, 3 gündür mü ne bekliyorum.

Bu arada kahinvanga nasıl bir nicktir yaaaa, çok güldüm. Bu yaşayıp ölmüş gerçek bir Bulgar kahinin adı, bizim zırto da kendini kahin ilan etmiş.......tövbeeeeeeeeee

En iyileri zaten bu isi birakmis..

Sabah, Eslina, Birkerebir, KalpYOLU, CYRSTALL, hepsi kayboldu
Ben birtek Cyrstalle baktirabildim, öbürleri daha'da iyimis , ama hic biri yok

malesef :) Ben Eslina, KalpYOLU ve Crystall baktirabildim..

Eslina ve Crystall dedigini hic ihtimal vermedigim halde yasadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…