tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar selam bi müddet fallara ara vermiştim çıkan ve çıkmayanları yazayım buraya. Ben vadelere takılmıyorum sonuç ve süreç odaklı tutup tutmadığını söyleyeceğim
Nevaser vadesiyle birlikte bilmiş
Sifaver de aynı şekilde vadeyi de tutturmuş ama ara vermiş gözüküyor sistemde 🥲
Alina merci ne süreç ne sonuç dediği gibi olmadı
Ceymss ne süreç ne sonuç bilememiş
Kahinabla bilememiş
Eysanfal süreç ve sonuç da bildi. Asıl dediği şeyin daha vadesi var ama falın ortalarına kadar çıkmış diyebilirim şu an en fazla.
dilek bilememiş. Anda bildiği şeyler olmuş ama gelecek çıkmamış
Karanfilsevgi vadesi bayaa bi sarksa da sonucu bilmiş
Ruhanifal bilememiş
Simaytekin bu kadının falının çıkmasına çok şaşırdım. Hatta kendisine de söylemiştim ben böyle olacağını düşünmüyorum yine de emeğinize sağlık diye. O da şuan ihtimal vermiyorsun bekle gör demişti. Vadesi sarksa da bildi
Azamim bilmiş vadesiyle
Nurhayat10 bilememiş
Demiravo bilememiş

Kızlar birde şunu eklemek istiyorum. Ben aşk hayatım için bakım almıştım bu kişilerden. İçlerinde çok olumsuz konuşanlar çıkmadı. İletişim görenlerini çıktı. Olumsuz fallara takılmayın o yüzden. Kendimden pay biçerek olumsuz fallara daha çok inanıyoruz. Ben de bi süre sonra fal baktırmaya bıraktım ne olacaksa olsun dedim. Kendi hayatıma kariyerime yöneldim. Vazgeçme enerjisindeydim başka insanları da tanımak için şans verdim kendime. Ve bi baktım hayvanım geri döndü. Dönmez diyenlere de döner diyenlere de körü körüne inanmamak lazımmış. Akışa bıraktım dua ettim kendime yöneldim. Tabi bunları ilk başta uygulamak çok zor oldu. Ama zorladım kendimi. Kimsenin ahı kimsede kalmıyor Allah’a güvenin. En imkansız en burnu dik bile bi güzel dönüyor. İlahi adalet güzel işliyor 🙏🥰
Kac zaman sorna geri döndü?

Merhaba kızlar. Eski üyelerden kimler kaldı hiç bilmiyorum ama eskiden olan olaylar yüzünden online fal baktırmayı bırakmıştım. Benim gibi Selena’yi merak edenler olmuş. Kendisine çok ulaşmaya çalıştım zamanında. Bir şekilde stalklayarak kızına ulaştım ( Selena abla bir konuşmamızda kızının ismini söylemişti, mesleğini vs ) Facebook beğenilerinden bulmuştum o zaman. Yanlış olduğunu biliyorum ama yaptım. Öldüğünü düşünüyordum çünkü. Kızı bana yaşadığını, fakat diğer falcilarin kendisiyle uğraştıkları için bıraktığını, hastalandığını söyledi. Eskiler olan olayları hatırlarlar. Hasta olduğu için bırakmış. İşleri de yoğunmuş, hepsini bir arada goturemeyecegi için bırakmış. Eski Mail adresini de kaybetmiş, o yüzden kimseye cevap veremiyormuş. Geri döner mi diye sormuştum, kendini iyi hissederse geri dönebilir demişti. Yani ölmemiş, eğer bilmek isteyen olursa diye yazmak istedim.

Merhaba kızlar. Eski üyelerden kimler kaldı hiç bilmiyorum ama eskiden olan olaylar yüzünden online fal baktırmayı bırakmıştım. Benim gibi Selena’yi merak edenler olmuş. Kendisine çok ulaşmaya çalıştım zamanında. Bir şekilde stalklayarak kızına ulaştım ( Selena abla bir konuşmamızda kızının ismini söylemişti, mesleğini vs ) Facebook beğenilerinden bulmuştum o zaman. Yanlış olduğunu biliyorum ama yaptım. Öldüğünü düşünüyordum çünkü. Kızı bana yaşadığını, fakat diğer falcilarin kendisiyle uğraştıkları için bıraktığını, hastalandığını söyledi. Eskiler olan olayları hatırlarlar. Hasta olduğu için bırakmış. İşleri de yoğunmuş, hepsini bir arada goturemeyecegi için bırakmış. Eski Mail adresini de kaybetmiş, o yüzden kimseye cevap veremiyormuş. Geri döner mi diye sormuştum, kendini iyi hissederse geri dönebilir demişti. Yani ölmemiş, eğer bilmek isteyen olursa diye yazmak istedim.
Canım ben ulaşamıyorum yıllar sonra bile dediklerini yaşadım ama bir türlü mailden ulaşamadık olduğunu düşündük hatta sen nasıl ulaştın ben çok severdim onu mükemmel bur insandı.

Ben de çok severdim ve baktirdigim fallarin hepsi çıktı. Çıkmayan kısımları da oldu ama önemli dönüm noktalarımı hep bildi. Kendisiyle konuşma fırsatım olmadı benimde. Kızı cevap vermişti. Bir daha ulaşmaya çalıştım ama sonra cevap alamadım. Bekliyorum öyle😣 Gerçekten mükemmel bir insandı.

Ben de çok severdim ve baktirdigim fallarin hepsi çıktı. Çıkmayan kısımları da oldu ama önemli dönüm noktalarımı hep bildi. Kendisiyle konuşma fırsatım olmadı benimde. Kızı cevap vermişti. Bir daha ulaşmaya çalıştım ama sonra cevap alamadım. Bekliyorum öyle😣 Gerçekten mükemmel bir insandı.
Benim o dönem çok baktırdığım biri vardı bna sen ona sırtını döneceksin demis başka biri olacak aynı dediği gibi oldu.arkadasimin atandığı ilçeye kadar bildi.dedikleri cikti.kizibdsn rica etsek bize tel no vermezmi

Ben ülke değiştirdim, o zamanlar aklımda bile yoktu. O zaman söylemişti gideceğim ülkeyi, ihtimal bile vermemiştim. Herseyden önce çok kaliteli bir insandı. Sagolsunlar diğerleri para hırsından kadini kaçırıp hasta etmişler. Sordum ancak kendisi bana yanıt vermedi 6 ay olmuş neredeyse. Yeniden sorarım ama ümitsiz vaka gibi bakalım ☹️

Kızlar klothoyağmura baktıran var mı hiç instagramda bakıyor şu an? Ben aşk tarotu baktırdım an ve geçmişte baya baya tutturdu şimdiye kadar baktırdıklarım içinde en iyisiydi. Gelecek için 4 ay vade verdi.

Diğer baktırdıklarım biryolun var berk ilk kahve falım çok kötüydü maalesef mesela ilişkimi bitiren erkek arkadaşım sebebi de benim hatam ama o erkek arkadaşın hatasını anlayacak sen ayrılmışsın tarzı konuştu baya olumluydu ve net görebilmek için el falı gerekli dedi, burda çok övüldü diye bi de el falı attım orda da tam tersi oldu sana çok sinirli birleşeceksiniz yeniden ama evlilik olmayacak falan demiş. İlk kahve falıbda 2025 yılında evlilik görmüştü o kişiyle.

Nurbanuya kahve baktırdım 6 aydan sonra yeniden birleşeceksini hisleri var demiş

Famaya yıldızname baktırdım yine olumlu

Yasemine katina baktırdım o da olumlu

Yalnız benimki cidden olumlu sonuçlanırsa baya mucize olur ama hepsi olumlu konuştu

X