tellwe.com'da bakılan fallar!

ben fal sepetinde baktırmadım ona ama tutarlıydı olumsuzdu
Evet hardcore olumsuz gitmiş,ok olumsuz birşey yaşamıştım,bunu bildi ama o kadar.Bu şöyle bir adam bunu niye soruyorsunki falan dışında birşey dememiş,gelecek şu an vs yok.Sanki durumum hakkında geçmişten duymuş olayı sırf onu söyledi gibiydi ve 2.ye fal attığımdaki tavrından esas emin oldum.Ikinciyi attım,sırası gelince şak diye iptal edip yazdıkların çıkmamış bir daha at gibi birşey yazmış,halbuki gayet iyi okunuyor.Bir daha attım,iki gun falan zaman kazanıp bakmadı,sonra dün girincede benimki 1.sırada olmasına rağmen bakmayıp diğerlerine bakmış.Diyecek şeyi kalmadı çünkü belli zaman kazanma peşindeydi

bana da diğer falcılara sorularda söylediğim şeyi kendi bulmuş gibi yazmış ve gelecekle ilgili doğru dürüst bir şey dememiş. Kesinlikle çoklu hesap
Evet evet yazdım şimdi bana yaptığı hareketi canım..birşey bilip birtek onu yapıştırıp geçiyor başkada birşey yok..

Evet hardcore olumsuz gitmiş,ok olumsuz birşey yaşamıştım,bunu bildi ama o kadar.Bu şöyle bir adam bunu niye soruyorsunki falan dışında birşey dememiş,gelecek şu an vs yok.Sanki durumum hakkında geçmişten duymuş olayı sırf onu söyledi gibiydi ve 2.ye fal attığımdaki tavrından esas emin oldum.Ikinciyi attım,sırası gelince şak diye iptal edip yazdıkların çıkmamış bir daha at gibi birşey yazmış,halbuki gayet iyi okunuyor.Bir daha attım,iki gun falan zaman kazanıp bakmadı,sonra dün girincede benimki 1.sırada olmasına rağmen bakmayıp diğerlerine bakmış.Diyecek şeyi kalmadı çünkü belli zaman kazanma peşindeydi
benim ayrılalı uzun zmn oldu diye bilmiş ama zmnında aklını karıstıran bi kdn olmus bu kadın evli olabilir demiş oyle bişey bilmiyorum ama canımı sıkmadı değil

benim ayrılalı uzun zmn oldu diye bilmiş ama zmnında aklını karıstıran bi kdn olmus bu kadın evli olabilir demiş oyle bişey bilmiyorum ama canımı sıkmadı değil
Ya aaa çok şaştım..banada aynen evli kadın muhabbeti yaptı..Evli kadınla olabilir demiş yazdığı iki satırlık bakımda on defa..Birde böyle aşırı olumsuz sanki habis ruhlu başkasının üzülüp acı çekmesinden beslenen falcı tipleri gibiydi..boşver ya direkt bişey duyup üstüne sallamış

Ya aaa çok şaştım..banada aynen evli kadın muhabbeti yaptı..Evli kadınla olabilir demiş yazdığı iki satırlık bakımda on defa..Birde böyle aşırı olumsuz sanki habis ruhlu başkasının üzülüp acı çekmesinden beslenen falcı tipleri gibiydi..boşver ya direkt bişey duyup üstüne sallamış
Tellwe de baktırdığım falcılara bakayım dedim kim olabilir diye,çünkü ben orada tek hisli ye giderim duzenli ve o sesli bakar uzun uzun.Kadının bildigi olay şubatta olmuştu,hisli dışında kimlere gitmişim diye baktım,çok kişi de yoktu.5-6 kişi kadar ama şimdi günahını almayayım kimsenin burada yazıp,yalnız Rosetta stone çoklu hesap net yada bişeyler buluyor biryerlerden

Tellwe de baktırdığım falcılara bakayım dedim kim olabilir diye,çünkü ben orada tek hisli ye giderim duzenli ve o sesli bakar uzun uzun.Kadının bildigi olay şubatta olmuştu,hisli dışında kimlere gitmişim diye baktım,çok kişi de yoktu.5-6 kişi kadar ama şimdi günahını almayayım kimsenin burada yazıp,yalnız Rosetta stone çoklu hesap net yada bişeyler buluyor biryerlerden
Hisli falan asla olamaz zaten o yuzden onun dışındakilerden şüphelendim direkt ama 5-6 tane ıvırt zıvırt falcıya baktırmışım,onlardan biri olabilir

iyi bari sana da aynısını dediyse sevindim 😁

Hisli değil bencede ben ona baktırmamıştım çünkü
Ya Hisli ye ben sürekli baktırırım,o çok çok iyi bir yorumcu ve asla ihtiyacı olmaz böyle şeye,fiyatı çok ucuz olmamasına rağmen çok baktıranı müdavimi var sürekli,hatta rahsatsız olup bakmak istemediği kara listeye aldığı insanların bile bakması için ısrar ettiğini biliyorum,naif tatlı birisi de.Adını geçirmişimde konunun içinde o kesin olamaz zaten diye vurgulamak istedim,ben kefilim ona :)

bende hiçbiri çıkmadı nerdeyse hepsinin vadeleri geçti instadan birine baktırıyorum sadece düzenli

Ya kızlar tam okuyamadım ama tellwede ben hisli27 ye hisli özel fal attım . Herkese bakmıyormuş bana baktı. Baya baya bir şey bildi ama ilk baştaki yorumları sadece fotoğraflar üzerinden oldu. Sonra kartlardan çekti ben baya beğendim aslında gerçekten de hisli ama dedikleri hep çıkıyor mu baktırıp çıkan arkadaşlar yorum yapabilir mi ?

X