tellwe.com'da bakılan fallar!

Karia benim promosyonuma bakmış ve ben de beğendim tutarlıydı

Valla bana rast geldi pro yüklediğimi bile unutmuştum mailde gördüm

Ben bu ara çok çıkmazlarda kaldım sabah öyle forumda gördüm nette girdim bakim dedim sitede ilk bu gözüme çarptı baktırıcam buna dedim ama yazdıkları beni o kadar çok şaşırtttıki gerçekten içimi rahatlattı biraz 14 satır yazmış uzun uzun en ince detaya kadaar

Ayy ben de fal istiyorummm bu bahsettiğin paralı mı canım? Ücretliyse ne kadar?

Ayy ben de fal istiyorummm bu bahsettiğin paralı mı canım? Ücretliyse ne kadar?

Ben sana söyliycektim aslında canım bu ara sıkıntıların olduğunu biliyorum ne bilim fala inanma falsızda kalma derler ya ben gerçekten çok şaşırdım bugun cezvve.com dan baktırdım ben karia ya katina falı aşk için bu ama yönelttiğin bütün sorularıda cevaplıyo ücretli bu khve falı var promosyon o ücretsiz aksam onada baktırcam ben resmini gönderiyosun fincanın

Ücreti ne kadar canım? Hakkaten sıkıntılıyım biliyorsun zaten, en azından biraz kafam dağılır. Olmadı çok pahalıysa akşam promosyona baktrırım ben de:)

Ücreti ne kadar canım? Hakkaten sıkıntılıyım biliyorsun zaten, en azından biraz kafam dağılır. Olmadı çok pahalıysa akşam promosyona baktrırım ben de:)

10 tl yüklesen karia dan katina falına baktırabilirsin 6 kredi istiyo onun için kalan 4 kredinlede başka bi fala baktırrsın başkasından ben öyle yaptım hepsinin kredisi değişiyo

kızlarrrr yardım edin karalıklar prensesine fal yolladım dünden beri bakmadı hanımefendi 5 kredim kaldı içerde önerbilceğiniz kim var??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…