tellwe.com'da bakılan fallar!

Tavsiye değilde elemen gereken ismi söyleyebilirim.Semele'nin üstüne direk bi çarpı atabilirsin.

miraclenil derim.

MacaKiziSinekVaesi dimdirek salliyor, hicbir sey bilemedi bende.

miraclenil nasıl memnun kalan oldu mu uzun zamandır baktırmıyorum sadece öyle bir baktırmak istedim yahut baska 3 yada 5 kredilik biri var mı önerebileceğiniz?

miraclenil nasıl memnun kalan oldu mu uzun zamandır baktırmıyorum sadece öyle bir baktırmak istedim yahut baska 3 yada 5 kredilik biri var mı önerebileceğiniz?

ben memnun kaldım kesin sonuç için biraz daha zaman var ama yanılmıyorsam bugün bir arkadaş daha baktırdı yorumunu yapsın ona göre karar verirsin

ben memnun kaldım kesin sonuç için biraz daha zaman var ama yanılmıyorsam bugün bir arkadaş daha baktırdı yorumunu yapsın ona göre karar verirsin

bende kahve yollamistim bana hikaye ve sallasmasyon garip bir fal yollamisti sanki bi fal kalibi yazmisti icindeki parcalari degistirmis gibiydi olagan durumu bile bilemedi once birsey soyledi ben onun uzerine soru sorunca yok onu demek istemedim falan dedi yani kisaca once bu bey hayatinda olucak dedi sonra tuttu ben hayatinda olucaksa aklinda olucak yani demek istedim sen hep dusuneceksin gibi seyler zirvaladi bence kendisi de digerleri gibi sallamaca

Son düzenleme:

doğrudur, bir şey diyemem ama benim falım çok net kesin anlaşılacak şekildeydi.

Şaka gibi koskoca tellwede fal baktıracak insan bulamıyorum içerde de kredim var bitsin diye saatlerdir ben siteye bakıyom site bana

Şaka gibi koskoca tellwede fal baktıracak insan bulamıyorum içerde de kredim var bitsin diye saatlerdir ben siteye bakıyom site bana

Vallahi CrimsonLady yi tavsiye ederim.

Benim de kredim var, Herra fena degilmis sanirim. dedikleri cikan insanlar olmus.

Sema yi da deneyebilirsin.

Mercury nasildir kizlar?

Son düzenleme:
Vallahi CrimsonLady yi tavsiye ederim.

Benim de kredim var, Herra fena degilmis sanirim. dedikleri cikan insanlar olmus.

Sema yi da deneyebilirsin.

Mercury nasildir kizlar?

Sema'ya gönderdim iade etmişti kendisine burdan çok tehesüf ederim !! Crimson kredimi aşıyor, herra da denenebilir aslında mercury de çok pahalı o yüzden değmez diye düşünüyom :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…