tellwe.com'da bakılan fallar!

öyle canım ama bazen çok karamsarlığa düşüyorum yani ben düzgün bir insan olup birşeyleri düzgün yapmaya çalışsamda anlam veremediğim bir şekilde hep bir terslik hep yani toplasan 3 gün mutlu oluyorsam 8-9 gün bunun acısı çıkıyor. buna anlam veremiyorum. bugün yine canımı sıkacak şeyler oldu da canım sıkkın canım kusura bakma

Azmine hayranim valla dua hakkinda yazdiklariniz hala aklimda dua konusunda israrci olmak makbul demistiniz
Allah insallah actigimiz ellerimizi bos cevirmez dileklerimizi kabul eder

Ne demek canım inşallah memnun kalırsın. Baktırınca fikrini yaz olar mı

öncelikle mallesef selanayı bulamadım bende 15 tl daha yükliyerek 3 ayrı kişiye gönderdim bana göre gayet başarılıydı üçüde
sibella1:gayet güzel gecmişi acıklamış mevcut durumumuda net görmüş ben beyendim soru sormanızıda istiyor fal bitince. 5TL
miraclenilda gayet güzel yorumlamış hayatımı lakin olmsuz cıkmasından yana biraz sıkıntı yaptım lakin hakını yiyemem özenli bakmış..5 TL
aysegullu:kendi içimde sakladıgımı sırları bilmiş daha cok soruma odaklı cevaplmış ama gayet basarılı 10TL

Son düzenleme:

önemli olan senin memnun kalman inşallah gelecekteki olumlular da çıkar

Azmine hayranim valla dua hakkinda yazdiklariniz hala aklimda dua konusunda israrci olmak makbul demistiniz
Allah insallah actigimiz ellerimizi bos cevirmez dileklerimizi kabul eder

Gönül isteyince dua etmekten başka çare mi kalıyor be gülüm .. Ve ben ne zaman yorulsam artık gücüm kalmadı desem vazgeçmemem için muhakkak karşıma birşeyler çıkıyor duayı bırakmamam için. Sizler de bırakmayın sonuna kadar dua edin elbet Allah en güzel şekliyle cevap verecektir bize

Vallahi ben el acmaktan bikmadim ama yukardaki benden bikti. Bir gun Allah baba bana pankart acip, bu is olmaz kizim eeehhhh yeter istedigin, vermiyorum git basimdan diyecek diye korkuyorum

sibellayı beğendim gayet tutarlı fiyatını yükseltmeden deneyin derim kısslarr

senin yorumunu ve sitedeki yorumları okuyarak sibellayı deniyim dedim pişman oldum :S buyrun fal diye bana gönderilen:

selam canım hoş geldin. hemen belirteyim bu adam sen gider teklif edersen seninle 2 gün çıkar sonra bir daha teklif etmen gerekir böyle böyle gider.yani canım bundan hiç bişey olmaz.bu tek gecelik aşkların adamı.inan bana her kafeye gelen kıza iş atıyordur bu adam zaten aslan burcu sadece seks için yaşar bunlardan sevgi aşk çıkmaz. sen duygusal temiz kalpli, romantik birisin.bu adam sana gelmez güzelim.zaten sen bu sene evleniyorsun. kendi iş yeri olan bir beyle senden 3 yada 5 yaş büyük olabilir.evlenmiş ayrılmış ama seni çok etkileyecek.beğeneceksin, o sana aşkı sevgiyi tattıracak.sen bu yaz gelin oluyorsun canım düğün var şıkır şıkır oyna benim içinde. adında S ve V harfleri var.öyle rahatlayacakki kalbin, derin hüzünlü ama mutlu bir gözyaşın akacak sessizce içine.çok iyi bir evlilik yapacaksın sakin bir adam bu.beyaz tenli koyu saçlı, görücü usulü ama tanıdıköça seveceksin.hemende kız bebeğin olacak.hayırlısı olsun bitanem.bol şans sevgiler.

sorun istediğim adamla olmayacak demesi değil inanın.çok olumsuz konuşan oldu.ama kesinlikle bu anlatılan gibi bir adam değil.öyle bir adam olsa işim olmazdı zaten.tanımasam peki derdim.neyse deneyerek görmüş oldum sibellacığı meşhur elektirik meselesi deyip bırakıyorum.

Son düzenleme:

Benim anlayamadığım bu falcılar bu kadar rahat nasıl yorum yapabiliyorlar, yani bir insanı bu şekilde kötülemeleri, yada gerçekten kötü bir insanı göklere çıkarmaları daha yüzlerce örnek verilebilir bu kadar kolaymı benim aklım almıyor gerçekten

Vallahi ben el acmaktan bikmadim ama yukardaki benden bikti. Bir gun Allah baba bana pankart acip, bu is olmaz kizim eeehhhh yeter istedigin, vermiyorum git basimdan diyecek diye korkuyorum

Tövbe de kız Allah duada ısrarcı kulunu severmiş, hatta bazı kullarına bana daha çok gelsin diye istediğini geç verirmiş

Tövbe de kız Allah duada ısrarcı kulunu severmiş, hatta bazı kullarına bana daha çok gelsin diye istediğini geç verirmiş

Tovbe, tovbeeeeee zirvalamisim vallahi.

Bu arada rose kuvarsimi bugun kaybetmisim, her yere baktim, tas yok. Ustumdeydi, tuvaletteyken ya da bahcede dusurdum herhalde. Tekrar alsam mi kiz?

valla nette okudum taşın enerjisi seni sevmediyse senden kaçarmış Al tabi yine kuzum iyidir rose kuvars

Kiz, vallahi sinir oldum. Ben ona bu herifin kalbi gozuyle bakiyordum, herifin kalbi benden kacti mi simdi :2::2: Israr edip yenisini almak salaklik mi olur, yoksam baska bir sey mi alsam? Herifin kalbi olacak bir sey istiyorum.

Vallahi ben de ona bayilmamistim zaten, enerjimi dusuruyordu amk. Kayboldugundan beri daha pozitif ve mutluyum.

O zaman alma gülüm demek ki cidden taş senden kaçmış

ne baktırmıştın canm sen? ben tarot baktırmıştım ve gerçekten de karşı tarafın kişilik analizini falan çok iyi yaptı sorularıma da tutarlı cevap vermişti bende o yüzden paylaşmak istedim ama üzüldüm bak şimdi :2: demek ki hemen buraya yazmamak gerekiyormuş günahına görmedim umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…