tellwe.com'da bakılan fallar!

miraclenil'e fal gönderdiğimi söylemiştim. dün akşam yorumu geldi. sorularıma ayrıntılı cevap vermiş, ayrıca kahve falına ek olarak kart da açtı ordan da yorum yaptı. geçmiş, şimdi ve gelecek konularında yorum yaptı. ben memnun kaldım. 5 kredilik bir fala göre bence gayet iyi.

miraclenil'e fal gönderdiğimi söylemiştim. dün akşam yorumu geldi. sorularıma ayrıntılı cevap vermiş, ayrıca kahve falına ek olarak kart da açtı ordan da yorum yaptı. geçmiş, şimdi ve gelecek konularında yorum yaptı. ben memnun kaldım. 5 kredilik bir fala göre bence gayet iyi.

Memnun kaldığına sevindim bende kalmıştım bir de dedikleri çıksa

umarım değer cnm..öğlen 3 gibi aldı falları kapattı 9 kişi war sırada o saatten beri offline ve sayıda hala 9 bugun bakarmı sence? cidden beklemekten nefret ediyorum.[/QUObakabilir,yarına da kalabilir ama gecikmesinin bi nedeni vardır...nesibe enerjisi düştüğü zaman sır 3 saat içinde bakmalıyım diye,bakmak için fal bakmaz...o yüzden sen falı gönderdiğini unutup başka şeylerle meşgul ol,tahminin bu gece bakar...

tatlım nesibe fal yorumlarını bitirmiş,merakettim nasıl buldun nesibenin falını?

evet cnm geldi..kişi analizi falan çok iyiydi gerçekten,mevcut durumu iyi özetlemiş ama benim gerçekliğinden emin olamadığım bazı detaylardan bahsetti onlar doğrumu bilmiyorum sonuç için olumsuz konuşmuş, belli bir tarih yok verdiği

daha önce bana fal bakmıştı ilişki konusunda olumsuz konuştu göremiyorum dedi. başka bi istediğim falcıya atıyodum falı ona gitmiş o bakmadı. sana bakmadım daha önce gel bakarım filan dedi sonra başka falcıya baktırdım attım falı ona gelmiş kabul etmiş olumlu konuşmuş yok bana gel vesflere muhabbet falı sana döner filan senle olur sahtekar arkadaşlar sakın inanmayın baktırmayında vefk 100 tl bide ona vereceğime gider tanınmış yüz yüze olan falcıya veririm sakın fal atmayın siz bilirsiniz

daha önce bana fal bakmıştı ilişki konusunda olumsuz konuştu göremiyorum dedi. başka bi istediğim falcıya atıyodum falı ona gitmiş o bakmadı. sana bakmadım daha önce gel bakarım filan dedi sonra başka falcıya baktırdım attım falı ona gelmiş kabul etmiş olumlu konuşmuş yok bana gel vesflere muhabbet falı sana döner filan senle olur sahtekar arkadaşlar sakın inanmayın baktırmayında vefk 100 tl bide ona vereceğime gider tanınmış yüz yüze olan falcıya veririm sakın fal atmayın siz bilirsiniz

Bir herapunzel klasiği daha .. :KK19:

evt sana katiliyorum banada ilk falinda olumlu konusmustu sonra bende yuksek ucretli fallardan alinca bazi uygulamalar vemisti onlari yaptim birsey olmuyor diince senin kaderin degil tabi olmaz dedi cok sacma sapan bende inanmiorum ona cevir kazi yanmasin

O sitede baktiracaginiz kimse yok hic baktirmayin daha iyi ztn dolandiricilar en cok tellwe ve falimpirde

bencede tellwe'de cok atiyorlar salliyorlar tum sorulari sordunmu ztn taslari yerine koymak cok kolay onu faldan anlamayanda yazar cok puan almak istiyorsan pembe tablo cizersin yada zaten giden adam gitmis gelmez die gercekci dunusursen yok sana baska biri var iki-3 ay sonra die sallarsan asil is hicbirsey yazmadan bilemek, kendi kahve falimi tarafsiz bakabilsem hic bulasip birsurru para vermiyecektim ama insan malesef bir umut olsun die bu sahtekalara gidio bile bile, kazandiklari da cok para degil aslinda dusununce niye boyle birsey yapma geregi duyuyorlar

eminim perican zaten bircok duay uygulamayi biliyordur herapunzelden daha fazla :) dimi pericim

Estağfurullah canım benim, ben sadece umut tacirliği yapmam %100 garanti asla veremem benim yapacağım bildiğim duayı paylaşmak ve duayı kabul edecek olanın Allah olduğunu vurgulamaktır ! Para pul zilha istemem isteyeceğim şey en fazla hayır duasını almak olur :KK16:

Tebrik ediyorum azmini...bravo valla

Annem boşuna demiyor senin heykelini meydanın ortasına dikecem diye :KK53::KK53: Ellerim havada kaldı vallahi ama inanıyorum bir gün olacak inşallah, sadece bu bir sınanma süreci. Allah duada ısrarcı olan kulunu severmiş artık ben ısrarı geçtim yüzsüzlüğü ele aldım :KK9::KK9:

Estağfurullah canım benim, ben sadece umut tacirliği yapmam %100 garanti asla veremem benim yapacağım bildiğim duayı paylaşmak ve duayı kabul edecek olanın Allah olduğunu vurgulamaktır ! Para pul zilha istemem isteyeceğim şey en fazla hayır duasını almak olur :KK16:

cnm onu demek istemedim, senin kendin icin herapunzelden dua almana gerek dedim kendinde bircok duayi uygulamayi biliorsun kendin icin okursun ztn demek istedim, baskasi icin deil yani

X