tellwe.com'da bakılan fallar!

ooof benim de çok fal baktırasım var.
falcısemaya bir kere baktırmıştım fena değildi ucuz aslında tekrar yolliyim bakalım

Kızlar falcılar nasıl para kazanacağını şaşırmış ya..... Bakar mısınız? Bahsettiği falı da 50 tl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Haha korkup hemen tilsim falini atcaksin oda sana sallicak bisiyler isin kolayi insanlarin icine süphe düsürmek , korkuttmak
zaten süphe düstümü gerisi gelir onlarinda cepleri dolar

Haha korkup hemen tilsim falini atcaksin oda sana sallicak bisiyler isin kolayi insanlarin icine süphe düsürmek , korkuttmak
zaten süphe düstümü gerisi gelir onlarinda cepleri dolar

kim dedi bunu şeytan kartı benim bir çok falımda geldi hiçbir yorumcu da bunu dememiştir

Bacılar Tellwedeki son kredimi de bitirdim nihayet ve rahatladım oh bee, falımı selenaya attım ve bence bu kadın gerçekten işi biliyor nokta atışları var tavsiye ederim.

Falalemde de bana hep en pzoitif kartlar geliyor, sonra yorum cicek bocek........sadece pozitif kartlari mi koyuyorlar ne ?

Yok orda da baktırdım ters gelen kartlarım vardı. ama falımpir dekiler düz hep hatta başkaları da bu konuda form yazmıştı hatırlıyorum.

Bir de kime baktırdığın söylesen

Karia ' ya katina falı baktırdım online hala ilk defa baktırdım ama hiç bu kadarını beklemiyodummmm hatta aradım sevgilime söyledim dedi bırak ya ne falı falan okudum birazını oha dedi kaldı nerden biliyo benim iç dünyamı falan :)

ilginç, hadi hayırlısı bakalım memnun kaldıysan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…