telefondaki bilinmeyen kadın sesiii.......

pepuda

Guru
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
72
9
42
birgün telefonunuz çaldı açtınız sesini daha önce duymadığınız bir kadın eşinizle birliktelik yaşadığını söylese ne yapardınız..?????? ve sizde o sıralar ondan çok süpheleniyorsanız....... tepkiniz ne olurdu.......

Böyle hayali konular olunca kendi yerime koymaya çalışıyorum ama olmuyor işte!sengözlerimebaksanab
Birincisi; ev telefonumuz yok.
Hadi ev telefonumuz oldu diyelim,gözümle görmeden kolay kolay hiç birşeye inanmam.:dilcikar:
İkincisi; zaten son zamanlarda şüphelenmişim kocamdan, o zaman o telefona gelmeden önce kocamla konuşup sorunlarımı çözerim.şutarafagitti

ewwt bencede kocanla konuşman lazım bu böyle olmaz hemde hemen düzgün bi açıklaman nwardır

evlilik güvene dayanır tabii ki eşimle konuşurdum herhalde yoksa evliliğin anlamı kalır mı?

ımmm şu anki halimizdeysek yani ben bişeyden şüpheli deilsem. aşkıma sarmış bi kadın olduğunu düşünürüm. ya da öğrencilerimden biri beni işletiyo telefon sapıklığı yapıyo diye düşünürüm. ama arştırmasını yaparım. nolur nolmaz dimiKötü Kazen

2 gün öncede x adında bi kadın arayıp aynı şeyi söyledi.yazık olmuş sanada derdim:roflol:tatlicadiarzujeyyar

bir katilin doğuşu olabilirdiCADIARZUKötü Kazen....mesela diyorumklava:

CADIARZUCADIARZUCADIARZUbence eşine sorsan bile inkar edbilir onun için şahit olana dek beklemek lazym

eşinle konuş derim bende diqer arkadaşlarıma katılarak... ama bir şey var şimdi herkez dürüst deqil (altadacak kadar iki yüzlülük yapıyorsa sıra anlatmaya qelince ordada ikiyüzlülük yaparlarsa ya ) :) birde o var...

ilk anda büyük bir sok olurdu..
sonrasi o anki ruh halime bagli ..

İnanmamazlık edemezdim doğrsu.Açığını yakalamaya çalışırdım.Telefonunu kurcalardım.En sonunda (eğer ki açığını yakalayamazsam) anlatır sorardım.

Bizim flört ettiğimiz dönemde bu da başımıza geldi..
Kocamın eski sevgilisi beni aradı ve biz dün akşam onunla birlikteydik dedi.Ona sana inanmıyorum,hala vazgeçemedin ama gereksiz yere yapıyorsun bunları ben ayrılmıcam dedim telefonu kapattım.
Öyle dedim ama gerçekten de o akşam eşim arkadaşlarıyla Samsunun bilinen mekanlarından birinde oturuyordu.Benim adetimden dolayı sancım vardı ve çıkamamıştım..
Yaşadığım şoku anlatamam.:1shok:
Hemen henüz flört ettiğim eşimi aradım sen bana yalan konuştun dün akşam ..erenleymişsin,sakın bi daha beni arama deyip kapattım.
Yoğun çalışan adam yarım saatte bize geldi aşağı in yoksa ben yukarı çıkıyorum dedi.Zorla indim,eşefmanlarımla onun çalıştığı yere götürdü beni.Herkesin içinde bir bağırdı doğruyu söyle yoksa ben seni burda tekme tokat döverim hiç bir şey umurumda olmaz.O da pişkin pişkin ee dün akşam Lasera da karşımda oturuyorlardı,bende seni göremeyince böyle bir şey demeyi düşündüm.
Yani demem o ki;eşimi yine aynı şekilde suçlamaz,kesinlikle sorardım..
:asigim::asigim::asigim:

Evet ben de sorarım önce eşime. Ama başka bir konuya yaptığım yorumda da yazdığım gibi, sormak yetmeeeez, dibini kurcalarım, araştırırım, aynı şeyi bi öyle bi böyle sorarım ki yalan söylemediğinden emin olayım demi ama. Adam hakkaten o kadınlaysa bile hemen bana kalkıp dürüstçe evet onunlaydım mı dicek sanki.sırnaşık şey

Olay budur...
Sen gerçekten iyi bir avukatsın..
Helal olsun canım kutluyorum seniiiŞeniz

2 gün öncede x adında bi kadın arayıp aynı şeyi söyledi.yazık olmuş sanada derdim:roflol:tatlicadiarzujeyyar

çok süper valla kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi....
ama bu tel boşuna gelmez diyip araştırma yapardım....

çok süper valla kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi....
ama bu tel boşuna gelmez diyip araştırma yapardım....
evet evet kadına haddini böyle bildirdikten sonra daha fazla onunla muhattab olmazdımbenneyaptımkisonuçta bu telefonla benim canımı yakmaya çalışan insana ağzının payını böylece verirdim:tomato:sonra eşimi iyi bir gözleme ve takibe alıp araştırırdıma.s...CADIARZU

Polemiğe girmemek adına bana yazmış olduğunuz, alıntıdaki yorumunuza cevap vermemiştim. Ama benim yorumuma yapılan teşekkür madem sizi rahatsız etti (niye ettiyse??) şunu söyliyim.
Ben her umut verenin peşinden koşulur, kadının seçmek gibi bir yetisi yoktur mealinde bir şey yazdım da haberim mi yok acaba:uhm: Sizin yazdığınız başlıktaki "sahibi olan adam" tabirini nahoş ve yakışıksız buldum. Sebebini tekrar tekrar açıklamaya gerek var mı bilmem ama madem ki ANLAMAMIŞSINIZ anlatayım: Erkekler kadınlar hakkında bizim sahibimizmiş edasında cümleler kurduklarında bundan son derece rahatsız olurken, aynı şeyi bir hemcinsimizin yapması hoş değil bana göre. Hiç kimse kimsenin sahibi değildir, olamaz da.

bızım ev telefonumuz yok kı.... :))) hem ben boyle seylere pabuc bırakacak bırı degılım. bundan emın olursam ceker gıderım. konusma tenezzulunde bıle bulunmam. o degerını kaybetmıstır artık ceneme yazık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…