Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

1 tane embryo pgt gitmez 2. Kez yumurta toplama islemi tapilmali

1 tane embryo pgt gitmez 2. Kez yumurta toplama islemi tapilmali
Gidiyor canım da biraz masraflı oluyor. Biyopsi ücreti+dondurma ücreti+ embriyo başına 300 Dolar. Kırklı yaşlarda biraz zorlaşıyor beşinci gün blastı olup da biyopsi alınabilecek embriyoya ulaşmak o yüzden bir, iki tane bile çok kıymetli oluyor, mecburen maliyetine katlanıp gönderiyoruz ne çıkarsa.

Benim bi tane olunca gönderilmedi, hatta iyi kalite diye 3. Gün dondurulmasını istedi hoca, o riski almayalım dedi

Benimde pgt islemli tup bebek oldu biliyorum fiyatlari ama el mecbur dondurma ucreti pgt ucretinden gene makul bi fiyatta pgt islemine 1 embryo gidecegine tekrar ilac dondurma ucreti ve toplama islemi yaptrmak daha mantikli fazladan embryonuz bile kalir ornek vereyim o 1 embryonuz gitti pgt islemine saglikli geldi sonuc ama tutmadi buda rkstra bahsettiginuz masrafa dahil olacak ama o 1 embryoyu dondurup tekrar islemlere baslayip geride kalan kac embryoysa artik onlari topluca pgt islemine sokup saglikli 2 veya 3 embryo elde edip tek tek transfer etmek daha mantikli bence bu size anlattigim seyleri ben yaptrdim o yuzden suan 1 embryo transfer edilmisti tuttu ama dusuk yapmistim ondan 1 sene sonra dondurulmus emisyonlarımdan 2 tanesi cozdurup transfer ettirdik hamd olsun rabbime 2 tane ikiz prensesim var suan 2 tanede hala donrulmus bekliyor ha ama ben hastaligi benim gibi tasiyici saglikli olanlari ve tam saglikli olanlari da dondurdum sizin ne hastaliginiz var

Sağlıkla büyüsün minikler, anneli babalı mutlu yılları olsun prenseslerin canım benim. Ben yaştan dolayı yaptırıyorum canım. 6 opuda zaten topu topu 9 blast oluşturabildik biyopsi alınabilecek. Yani bizim için alternatif pek yok, ne çıkarsa gönderiyoruz mecbur. Bir yıl içinde 6 Opu oldum zaten.

Anldim cnm farkli sizin durumunuz insallah saglikli gelir sonucunuz hic gerek kalmaz

Merkeze ve kişiye göre değişiyor demek ki bitanem. Bende alternatif pek yok, ille de teste gitsin diye tutturdugum için doktorum ne bulsak gönderiyor.
Evet ben de tutturacaktım ama göndermek yerine bi toplama daha yaparız diye düşündüm Efenin_Annesi arkadaşın yazdığı gibi. Zaten yaş itibarıyla son denemeler, minik bi havuz olsun dedim

Evet ben de tutturacaktım ama göndermek yerine bi toplama daha yaparız diye düşündüm Efenin_Annesi arkadaşın yazdığı gibi. Zaten yaş itibarıyla son denemeler, minik bi havuz olsun dedim
her biriniz saglikla kavusun miniklerinize insallah

Çok teşekkür ederim Annelik umudu bazen hamilelik bulaşıcı olabiliyor :) Bugün histeroskopi oldum ben de İşlem öncesi Semra hocayla ameliyathanede konuşma fırsatım oldu Opu ile aynı anda transfer önermedi İlaçsız transfer yapalım dedi

Ne guzel haberler! :) Cok gecmis olsun, ben kolay atlatmistim umarim kolayca atlatirsin. Transfere de ne oluyor 1 ay mi kaliyor boylece :) ?

Maşallah çok güzel bir haber buRabbım tamamini erdirsin ve bir anne olarak sizden biz adaylar için dualarınızı bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…