Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Muthis bir haber cok cok sevindim Bu kadar caba sonrasi harika bir gelisme ve bundan sonrasi da saglikli bir sekilde ilerlesin Simdiden tebrikler

Muthis bir haber cok cok sevindim Bu kadar caba sonrasi harika bir gelisme ve bundan sonrasi da saglikli bir sekilde ilerlesin Simdiden tebrikler
Çok teşekkürler canım benim. Gerçekten geriye dönüp baktığımda 7 tüp bebek (biri yarım kalmıştı), iki aşılama ve sayısız kendi kendine deneyip her ay ümitlenme, beşinci güne bekleme, teste gönderme süreçleri... neler yaşadık. Umarım tutar ve sağlıkla ilerler de bütün bu çabalar boşa gitmez. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bitanem

Bu kadar ugras sonucsuz kalmadi ve en cok da su istatistikler yanildi ya ona guluyorum Ogretmenlerimden biri gecen hafta, defalarca tup bebek denemesinin sonucsuz kaldigini ve 46 yasinda dogal yollarla ilk cocugunu dogurdugunu soyledi, terapistim gecen hafta yine 46 yasinda saglikli bir dogum yapti, yazliktan komsum 44 yasinda tup bebek ile cocuk sahibi olmus. Zaten bu gruptada iki basarili transferimiz de artik var Biz senin sayende katildigimiz bu grupta sevgili gofretlisutumuz haric genelde 40 yas uzerinde kadinlar olarak birer birer guzel sonuclari gormeye basladik ve o gicik istatistikleri yeniyoruz. O yuzden saglikli bir sekilde tutunacak ladycim sen hic endiselenme, artik kutlama zamani

Abla çok çok çok sevindim o kadar mutlu oldum ki tüm güzel dileklerimi ve pozitif enerjimi sana gönderiyorum herşey çok güzel olacak Eğer estrofem bulamazsan ben sana Ankaradan göndereyim benimle özelden iletişime geçersen burada bulunuyor

Ne güzel örnekler bitanem. Hepsi sağlıkla, anneli babalı büyüsün İstatistikleri de değiştirirler yakında artık heralde

Canım gofretlisütüm çok teşekkürler bitanem. Pozitif enerjini havada kaptım estrofemi biraz arıyım canimcim, bulamazsam mutlaka haber veririm sana, çok çok teşekkürler

Resmen mutluluktan gözlerim dolarak okudum mesajınızı Çok sevindim 3 sağlıklı embriyo harika bir haber Annelikumudu ve siz hepimize umut ışığı oluyorsunuz

Covid aşısını ihmal etmeyin arkadaşlar. 2 Sinovac 2 Biontech oldum 3. doz hakkım çıkınca tüp bebek yüzünden erteledim Aşı sonrası yanlış pozitif falan çıkar opu iptal olur diye korktum. Histeroskopiye giderken hafif öksürüyordum Ertesi gün eşim kötü hissedince sırayla test verdik Covid çıktık Oğlum öncesinde hafif hastayadı meğer ondan geçmiş bize O şimdi tamamen iyi Eşim 3. Biontechi olmuştu O da fena değil Ama ben anestezi yüzünden mi bilmiyorum Evde en çok ben hastayım Ahh o aşıyı ihmal etmeseydim keşke

Resmen mutluluktan gözlerim dolarak okudum mesajınızı Çok sevindim 3 sağlıklı embriyo harika bir haber Annelikumudu ve siz hepimize umut ışığı oluyorsunuz
Bestecim canım çok teşekkür ederim. Burda hepimiz can yoldaşı olduk, beraber mutlu olup, beraber üzülüyoruz, beraber çözüm arıyoruz. Böyle olunca da çok güçlüyüz. Ben de sizden gelen her güzel haberde mutlu oluyorum, üzücü haberde de içim yanıyor çünkü aynı yol, aynı duygular, bizi bizden başka kimse bu kadar iyi anlayamaz. Senin de güzel haberlerini bekliyoruz canım benim, şu an hangi aşamadasın, histereskopin planlanmıştı en son?

Cok gecmis olsun. Ben Ocak ayi basinda yaptirmistim 3. asiyi.
Anestezi bagisiklik dusuruyor, hamilelikte. Yani haklisiniz biran evvel halletmek lazim. Asilar, dis kontrolleri vs aradan cikarmak lazim.

Cook Cook güzel bir haber bumaşallah çok güzel bir şekilde devami gelsin inşallah bu haberler hepimiz için umut oluyor,sürece inancımız artıyor..nicelerini duymak nasip olsun inşallah

Kizlar bu arada benimde 1tanecik embriyomun pgt sonucu çıkmadı..10 şubatta opu olmustum, eşim de yok burada..kötü haber almak istemediğim icin tek başıma hastaneyi de arayamıyorum.. haber vermeyi unutmuş olabilirler mi acaba bilemedim..10 yada 15 iş gününde çıkacak demişlerdi..üzerinden de zaman geçti.. niye böyle oldu anlamadım..

Cook Cook güzel bir haber bumaşallah çok güzel bir şekilde devami gelsin inşallah bu haberler hepimiz için umut oluyor,sürece inancımız artıyor..nicelerini duymak nasip olsun inşallah
Canım Meshk çok teşekkürler bitanem arka arkaya güzel haberler almamız dileğiyle. Sağlıkla gelsin, sağlıkla büyüsün bebisler

Ne kadar oldu canım? En geç 14 günde geliyor sonucu normalde.

Canim 10 subatta opu oldum, 16 şubatta genetige gitti..Yarın ayın 14 u,yarin mi gelir acaba sonuç? Memorial öyle bir tarihte mi bildirim yapıyor pgt nin?
Canim beni bugune kadar hic arayip haber vermediler Memorial'dan :))) Pgt'yi hep ben pesine dusup ogrendim. Sonuclar genelde 7-15 gun icerisinde cikiyor, ancak telefonda genetik bolumu genelde aciklamiyor sonucu. Doktorunu aramani istiyorlar. Dolayisi ile en dogru bilgiyi takip doktorundan alabilirsin ona danis dilersen. Bol sans diliyorum sana

Ben de Memorialdeyim 15 Şubat da opu oldum 20 Şubat da tek embriyodan biopsi alınmış 21 Şubat da Genetiğe gitmiş 2 Mart ta sonuç çıkmış Ben Miss C arkadaşımızın önerisi ile sürekli arayıp sorarak akşamına öğrendim Eşimin arkadaşlarının dosyası doktorun masasında kalmış 2-3 gün sonra aramışlar Merkez çok yoğun Ben genetik laboratuarı arayıp çıktığını öğrendim önce Tabi sonuç ne onu ancak doktorum söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…