Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Benden de haberler güzel canlarım. 4 blast bugün genetik teste gitti. Kalitelerini hiç bilmiyorum, soramadım ama Cenk hoca biyopsi almaya değer gördüyse kalitelidir diye düşünüyorum. İki tanesi sağlıklı gelsin diye dua ediyorum. Artık on gün kadar bekleyeceğiz. Kocaman öpüyorum 😘❤️
Cok cok guzel :) Notu kirik diye ben de cekiniyordum. Beraber bekleyelim, islemlerimiz paralel gidiyor :)

Ne guzel tesaduftu, bana transfer yapildiktan sonra hocanin gidip senin embriyolar icin calismasi :) Guzel sonuclar alacaksin dilerim tum kalbimle :)
Gerçekten çok güzel tesadüf, ikimizle arka arkaya ilgilendi, arkadaş olduğumuzu bilerek. Aşırı pozitif hissediyorum. Sanki bu sefer yakalayacağız sağlıklıyı. çok şükür Allah'a 🙏

Benden de haberler güzel canlarım. 4 blast bugün genetik teste gitti. Kalitelerini hiç bilmiyorum, soramadım ama Cenk hoca biyopsi almaya değer gördüyse kalitelidir diye düşünüyorum. İki tanesi sağlıklı gelsin diye dua ediyorum. Artık on gün kadar bekleyeceğiz. Kocaman öpüyorum 😘❤️
Aaaaa ne güzel haber 🎈 haydi güzel sonuçlr alalım 🎊

Tekrarlayan opu olan arkadaşlar siz bilirsiniz 😊 Tek embriyonun genetik sonucu çıkmadan tekrar tedaviye başlayayım dedim Memorialde devam edeceğim Ama yumurta takibini dışarda olacağım Adetimin 2. günü sabah kanlarımı verdim Şimdi ultrasondan çıktım ama yeni opu yapıldığı için içi boş şeyler görünüyor şimdi folikül sayısı boyutu ölçülemez dedi doktor hanım Sadece video kaydı verdi İlaçlara başlayıp 4 gün sonra gel dedi Acaba overler kötü mü endişe ettim Zaten sol taraf kötü geçen sefer tedaviye yanıt vermedi

Tekrarlayan opu olan arkadaşlar siz bilirsiniz 😊 Tek embriyonun genetik sonucu çıkmadan tekrar tedaviye başlayayım dedim Memorialde devam edeceğim Ama yumurta takibini dışarda olacağım Adetimin 2. günü sabah kanlarımı verdim Şimdi ultrasondan çıktım ama yeni opu yapıldığı için içi boş şeyler görünüyor şimdi folikül sayısı boyutu ölçülemez dedi doktor hanım Sadece video kaydı verdi İlaçlara başlayıp 4 gün sonra gel dedi Acaba overler kötü mü endişe ettim Zaten sol taraf kötü geçen sefer tedaviye yanıt vermedi
Simdiden hayirli olsun, umarim guzel sonuclar alirsiniz.
Ben de 3 kere arka arkaya yaptirdim ama OPU'yu takip eden ilk reglde dinlenmistim.

Şimdi oturdum ağlıyorum kızlar Dün hemşire hanıma yeni opu olduğumu söyledim Bugün arayan hemşire testlerimi ve ultrasonumu istedi Sabah başka hastanede kanlarımı verdim İş çıkışı burdaki tüp bebek merkezine gittim yumurta takip ücreti ödedim Şimdi doktora sorup geri döndüler Bu ay dinlenin tedavi yapmayalım Memorial da direkt muhatap bulamamak bu karmaşa beni çok üzüyor

Hemen endiselenme lutfen, ben pes pese opu yaptirdigimda farkli sonuclar ciktigi oldu. Ornegin gecen denemede sag yumurtaligim cok iyi sonuc verdi ama ondan bir oncekinde hic vermemisti. Yani her ay bir taraf daha iyi sonuc verebiliyor.

Şimdi oturdum ağlıyorum kızlar Dün hemşire hanıma yeni opu olduğumu söyledim Bugün arayan hemşire testlerimi ve ultrasonumu istedi Sabah başka hastanede kanlarımı verdim İş çıkışı burdaki tüp bebek merkezine gittim yumurta takip ücreti ödedim Şimdi doktora sorup geri döndüler Bu ay dinlenin tedavi yapmayalım Memorial da direkt muhatap bulamamak bu karmaşa beni çok üzüyor
Canim hemsire hattini aradin mi? Ayrica sende Soner Bey ve Gonul Hanim'in telefonlari vardi, cevap vermiyorlar mi?

Hiç aramıyorum ki rahatsız etmemek için Sadece bir kez Gönül hanıma mesaj atmıştım
Dilersen resepsiyona mesaj birakabilirsin durumu aciklayabilirsin ve doktorunun seni aramasini rica edebilirsin. Ama boyle durumlarda aslinda hic cekinmemelisin ve whatsapp'tan direk mesaj atmalisin sonucta tedavinin basi ve doktorunla birebir konusabilmelisin. Gonul Hanim hic benim doktorum olmadi ama Soner Bey geri donuslerde cok iyidir ve arayip uzun uzun konusur aciklar durumu.

Bugün sosyal medyada bu fotoğrafı görüp sizlerle paylaşmak istedim.Ne kadar güzel 🤩Doktor 37 haftalık gebe, kendisi kalp damar cerrahı ve ameliyatlarına devam ediyor. Güçlü kadınları seviyorum 💜

Eklentiler

• BE7F6312-47A4-42DD-B7B2-AB4D7DB0E7D5.jpeg
    BE7F6312-47A4-42DD-B7B2-AB4D7DB0E7D5.jpeg
    127,2 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar bugün genetik sonucum çıktı Dün Gönül hanım çıkacak demişti İş çıkışı meraktan öldüm Aradım genetik sonucumu söylemedi Hemşire hattına Gönül hanıma mesaj falan derken Sonunda haber geldi mozaik çıkmış ama %35 transfer için uygun dendi Bu ay polip için histeroskopi yaparız dediler Herkese müjdeli haberler diliyorum

Kızlar bugün genetik sonucum çıktı Dün Gönül hanım çıkacak demişti İş çıkışı meraktan öldüm Aradım genetik sonucumu söylemedi Hemşire hattına Gönül hanıma mesaj falan derken Sonunda haber geldi mozaik çıkmış ama %35 transfer için uygun dendi Bu ay polip için histeroskopi yaparız dediler Herkese müjdeli haberler diliyorum
Birer birer guzel haberler gelmeye basladi sonunda. Once S sharonandhope sonra A AnnelikUmudu ve simdi de siz. 💗💗💗Umarim saglikli bir sekilde tutunur ve size muhtesem bir evlat olur :nazar::nazar::nazar: Bu sayfa herkese ugurlu geliyor 😊

X