Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Evet gerçekten durumumuz inanılmaz benzer, ben de 31 yaşındayım. Süreç yaklaşık olarak aynı gelişmiş..Haberdar edeceğim, inşallah güzel haberlerle geliriz hep
Ben de haberdar edeceğim önümüzdeki hafta içinde regl olurum sanırım İnşallah güzel haberlerimiz olsun buraları şenlendirelim

Canım annemlerin yanına geldik,1 hafta buradayız.Tartıları bozuk Ben o yüzden haftaya Cumartesi anca tartılırım. Bugün dışarıda yürüyüş yaptık ama aynı zamanda börek yedim
Anneler muthis lezzetli yemekler yapiyorlar dikkat et aman tmm cumartesi beraber tartilalim o zaman supeeer Ben de dun aksam yurudum bugun Sabah yurudum aksam da yurucem bi de bu hafta remote olcam komple sabah aksam yuruyup 3 gunluk kabak detoxu yapcam ama kabak mevsiminde olmadigi icin onu karnabahar ile yaparim sanirim

Harikasın Karnabahar güzel fikir.Valla ne olacak bilmiyorum Cumartesi günü kilom.Yememek için zor tutacağım galiba kendimi

Selamlar herkese,
Estrofem siskinlik yapiyor klasik ama enteresan birsekilde istahim kapandi. Normal kosullarda, acaba ne yesem ne yesem planlari yapardim surekli. Getir ve Banabi kuryeleriyle ahbap olmustum. Simdi tuhaf bir mide bulantisi (hafif) var. Ama anladigim kadariyla su icsem, 1 zerre tuz tuketsem sisiyorum. Leslie'yi de aksattim. Bu aksam yapayim bari

Yaa çok teşekkür ederim..inşallah inşallah diyelim..hepimiz için bebeklerimiz konusunda güzel hayirli haberler alacağımız bir subat ayı geçirelim inşallah
buradan kocaman toplu pozitif enerjiyi topladik, dualar birlesti hooooop size :)
bu basligi iyiki de bulmusum L Lady Starlight . Saglikli bilgi paylasimi olan, herkesin pozitif oldugu bir yer oldu :)

buradan kocaman toplu pozitif enerjiyi topladik, dualar birlesti hooooop size :)
bu basligi iyiki de bulmusum L Lady Starlight . Saglikli bilgi paylasimi olan, herkesin pozitif oldugu bir yer oldu :)
Hoop geldi, şimdiden hissettim pozitif enerjiyi ben. Ben de çok mutluyum burda sizleri bulduğum için. Bundan sonra burda hep güzel haberlerimizi paylaşacağız inşAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…