Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

22 çok güzel Lady’ciğim , kilo ideal
Bitanem kiloyla olsa keşke. Hemen detoks manyağı yapardım kendimi . Eşime diyetisyeni bir detoks önerdi. Size de yazayım denemek isterseniz. Yeşil detoks deniyormuş: ıspanak, brokoli, maydanoz, yeşil elma yarım bardak suyla blenderdan geçirip içiyor. Haftada üç gün. Biraz faydasını gördük biz

Nasil bir faydasi var Abla Odem atmak icin mi Ben de kereviz sapi suyu icmistim vucudumdan ilaclari atmak icin o da baya iyiydi

AnnelikUmudu benim de motivasyon kaynağım. Yüreği de kendisi de çok güzel arkadaşım biz düştükçe toparlıyor bizi, Allah razı olsun
Ah canlarim benim. Ikinizle de ozelde konusma sansim oldu, ikiniz de muhtesem insanlarsiniz. tum guzellikleri hakediyorsunuz. sirayla 2022'de hep guzel haberler paylasacagiz.
Hadi beni de motive edin 4-5 kilo vermem lazim

Kızlar merhaba.Dün bildiğiniz gibi 11 yumurtam toplanmıştı.Embriyolog 4’üne işlem uyguladıklarını çünkü diğerlerinin Olgun olmadığını söyledi İki tanesi döllenmiş bu 4 taneden. Bakalım bu 2 tanecik embriyo kaçıncı güne gidecek?Hep 3. Günde dondururlar benimkini.3. Güne bile gitmeyebilir bu kez. Ben son 5 denememi 4 Farklı merkezde yaptım.Hepsinde 10-12 tane yumurta toplandı ve 2 embriyo oluştu.Tesadüfi değil herhalde.Kalite bu kadar demekki

belli bir saati varmi Lady'cim? Ogun yerine mi geciyor bir de? (yada tum gun sadece bundan mi iciyoruz?)
Canım kahvaltı yerine veya öğlen saatlerinde ara öğün olarak verdi diyetisyen. Tüm gün sadece bundan değil, şöyle anlatayım:
Peynir, zeytin salatalı kahvaltı, sekiz yemek kaşığı öğle yemeği yanında salatasıyla, ara öğünde detoks, akşam yemeği 120 Gr et, tavuk veya balık salatayla. Arada acikmalarda iki ceviz ve kefir veya ayran veya yoğurt. Eğer detoksu kahvaltıda tuketirsen ara öğünde diyet bisküvi ve süt.

O iki embriyon çok çetin ceviz çıkar da sana evlat olur inşAllah canım benim. Dualarım seninle bitanem

cok tesekkurler canim.

Ihtiyacin olan 1 tane, umarim o iki tanesinden cikacak kaliteli bir embriyo. hatta diliyorum 2'si birden 5. gune ulasip sana bebis olsunlar.

Oyle dusunme onlar cok kaliteli yumurtalar olsun insallah her dongude yumurta kalitesi farkli cikiyor belki dollenme sayisi benzer olur ama kalite farkli oluyor Insallah bu iki embriyo cok saglikli devam edecek hic endiselenme

Ah canlarim benim. Ikinizle de ozelde konusma sansim oldu, ikiniz de muhtesem insanlarsiniz. tum guzellikleri hakediyorsunuz. sirayla 2022'de hep guzel haberler paylasacagiz.
Hadi beni de motive edin 4-5 kilo vermem lazim
Hadi beraber baslayalim benim de baslangic hedefim 5 kilo 1 ay icin su an 67.5 im bugun kahvaltiya dikkat ettim aksam da Somon ve salata yicem sonra da 1 meyve ve bitiririm aksamlari haberlesip 1er saat yuruyebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…