Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

ozlemgundogdu canım bitti mi OPU? Nasılsın bitanem?
Canım bitti OPU. Bende damar bulunmuyor genelde , çok zor bulunuyor.Dakikalarca anestezi için damar yolu açılmakta çalışıldı.3 yerimde morarma var Neyse sonra açtılar, işlem bitip odaya alındım ama bizim doktorun işi varmış ben narkozun etkisinden doğru dürüst kurtulmadan odaya gelmiş.Hatırlamıyorum bile geldiğini, eşime 11 yumurta toplandığı söylemiş.Bugüne kadar tüm denemelerimde benim zaten 10-12 toplandı,ama maalesef hep 2 tane 3. Gün embriyosu elde edildi.Sadece bir kere havuzlama yaptığım ay 6. Gün elde edilmişti. Bence adım kadar eminim 2 tane 3. Gün yumurtası elde eder ve dondururlar.Sizdeki gibi 5. Gün falan beklenmiyor ne yazıkki.Neyse ben bunu bilerek başladım. Aynı denemelerden geçeceğim yani.Şuan vaktim olmadığı için başka yere gitmeye yazın gideceğim artık İstanbul’a falan .

Belli mi olur canım benim, belki bu sefer gelirler beşinci güne. Ya da beşinci güne beklenmiyorsa da en sağlıklı olan sana tutunur sımsıkı inşAllah, İstanbul'a da tatile gelirsin..Her biri bir bebek adayı sonuçta, dua edelim güzel blastlar olsun

İnşallah bu opuda çok güzel sağlıklı yumurtaların olsun sana evlat olsunlar sağlıklıca

Lutfen oyle dusunme. Daha yeni oldun OPU. Bakalim umarim guzel haberler gelecek.

Spor salonuna kayıt olmaya geldim personal trainer ile spor yapcam bu kilolar gitmeden sanırım olmayacak bu iş
Bana da kilo vermelisin dedi doktor
Tahmin edemezsiniz yemek yemeyi ne kadar çok sevdiğimi. Nasıl yapacağım bilmiyorum Benim de diyetisyene gitmem lazım.
Vücut Kitle Endeksim 25,95 yani fazla kilolu.
Boy*Boy=1,70*1,70=2,89
Kilo/(Boy*Boy)=75/2,89=25,95
Siz de durumlar nasıl kızlar?

BMI cinsinden elde edilen değer şu şekilde yorumlanır:

• 0 ila 18,4 BMI: Zayıf. Kişinin boyuna oranla ağırlığının yetersiz olduğunu ifade eden bu değer ile karşılaşılması durumunda kişinin diyetisyen eşliğinde sağlıklı bir şekilde kilo alması önerilir.
  • 18.5 ila 24.9 BMI: Normal. Bu değer aralığı kişinin ideal kiloda olduğunu gösterir. Bu değere sahip olan kişilerin düzenli, dengeli ve sağlıklı beslenmeye devam etmeleri önerilir.
  • 25 ila 29.9 BMI: Fazla Kilolu. Kişinin boyuna oranla kilosunun fazla olduğunu gösteren bu değer aralığında kişinin uygun diyet ile fazla kilolarından kurtulması önerilir.
  • 30 ila 34.9 BMI: Şişman. Birinci derece obez kategorisinde değerlendiren değer aralığında, kişinin kilosunun sağlık açısından risk oluşturabilecek düzeyde olduğu anlaşılır. Bu kişilerin diyetisyen yardımıyla kilo vermesi önerilir.
  • 35 ila 44.9 BMI: Şişman. İkinci derece obez olarak tanımlanan bu değerlere sahip olan kişilerde kalp ve damar hastalıkları bakımından risk artar. Kişinin kilo vermek için diyetisyene başvurması önerilir.
  • 45+ BMI: Aşırı Şişman. Üçüncü derece obez kategorisinde olan bu kişilerde hastalık gelişme riski çok yüksektir. Hekim ve diyetisyen eşliğinde kilo verilmesi önerilir.

Maşallah boyun çok iyi abla ben de 159cm 67.5 kiloyum yani senden daha fazla bmi ama çözeceğiz. Birbirimizi motive ederek benim en büyük motivasyon kaynağım A AnnelikUmudu gercekten harika biri.

Benim 22 çıktı. 1,65*1,65/60.
60-62 arası gidip geliyor benim kilom.

Maşallah boyun çok iyi abla ben de 159cm 67.5 kiloyum yani senden daha fazla bmi ama çözeceğiz. Birbirimizi motive ederek benim en büyük motivasyon kaynağım A AnnelikUmudu gercekten harika biri.
AnnelikUmudu benim de motivasyon kaynağım. Yüreği de kendisi de çok güzel arkadaşım biz düştükçe toparlıyor bizi, Allah razı olsun

Gofretlisütüm boy iyi ama göbeği görme Sanki tüm kilom göbekte toplanmış gibi Gençken de erkek vücudu var sende hiç popon yok derlerdi Bir de bira göbeği benim ki , motive olalım zayıflayalım bitanem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…