Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Insallah canim. Dilerim 2022 cok guzel bir yil olsun. Benim OPU'da agrim olmadi ama basim donmustu bir gun boyunca. ikincisinde. Usuttun mu acaba? Usutunce agri olabiliyor diye biliyorum.
Cok güzel bir yıl olsun bitanem üşütme ağrısı gibi değil de orda işlem yapıldığının ağrısı sankim. Aslında çok rahatsızlık vermiyor da diğerlerinde olmamıştı hiç, ondan merak ettim.

Hastaneden haber geldi mi,5 embriyo olmuştur inşallahgüzel haberlerinizi bekliyoruz
Bitanem dörde düşmüştü en son, Cuma günü aldık son haberi. Bugün beşinci gün umarım dördü de blast olmuştur, daha NGS ye gidecekler. Henüz aramadilar bugün. Cenk hoca "en iyi koşullarda bile döllenen yumurtaların yarısının blastosist olması yüzümüzü güldürür" demişti. Umarım benimkiler kahkaha attırır, çünkü yarısı 2,5 yapıyor

Yaaa masallah insallah 4 u birden blast olur hayırlısıyla.. bugün güzel haberler gelecek o zaman senden

Yaaa masallah insallah 4 u birden blast olur hayırlısıyla.. bugün güzel haberler gelecek o zaman senden
Haber geldi canım bir tane iyi blastosist biyopsisi alınıp dondurulmuş. İki tane daha iyi varmış ama biyopsi için henüz uygun degillermis, yarın yani altıncı gün gelişirse onlardan da biyopsi alınabilecek. En iyi ihtimalle üç tane teste gidecek yani. Dualarınıza talibim

tum dualarimiz seninle canim benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…