Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Fazla ilaç gerçekten bozuyor kaliteyi, bende en azından öyle, bikaç gün içinde yok olduğu bile olmuştu o yüzden iyi olmuş senin erkene alınması.
Ben İstanbul tüp bebek’teyim aret bey’de. Ama o kadar yoğun ki bi saat beklediğim oluyordu, merkezi değiştirmek istedim ama bi tane dondurulmuş olduğu için onun hatrına da kaldım. Merkezde başka bi doktor var Hande Hanım, bu seferki tedavimi o yürütüyor.

Umarım hersey istediginiz gibi olur.

Hiç de heba olmaz, belki de "bi arkadaşım var, kaç kere tüp bebek yaptırdı sonra kendiliğinden hamile oldu" hikayelerinden biri olur kimbilir :) bu ayı da doğal denemiş olursun. olmazsa da ocakta başlarız beraber :). Ay ay değişiyormuş ya, ona denk geldi belki de bozma moralini

Bol bereketli geçsin opularınız , günaydınlar herkese!

Ah inşAllah bitanem. Hakkımızda hayırlısı olsun çok teşekkürler

Bitanem muayene olacaktın bugün, herşey yolunda mı?
Maalesef canım, sadece 1 yumurta çok iyi görünüyordu diğer 2’si yeterince tepki vermemiş, biri de aşırı tepki vermiş. 1 garanti yumurta iki belirsiz yumurta için o kadar işleme gerek yok, evde takılırız olacak olan zaten olur dedim

Kendiniz değerlendirirsiniz o bir yumurtayı bitanem, olursa ne güzel olur, olmazsa da gelecek ay daha çok yumurta olur inşAllah. Ben de seninle aynı durumdayım. Bu ayı kendimiz değerlendirip olmazsa da önümüzdeki aya bakicaz artık. Allah yardımcımız olsun

İnşallah canım benim, bazı aylar böyle oluyor çok takılmadım sen de takılma, zaten olacak olan oluyor gerçekten hiçbir şey mani olamıyor, öpüyorum

Telefondan ekleyebildim mi bilemiyorum, Medical parktaki embriyogu takip ediyorum, zaten profili aç olduğu icin hikaye paylasabilirim sanırım
Bugün yaptığı işlemlerde tek yumurta sonuçları yaş yaş paylaşmış. İhtiyacımız olanin tek bir yumurta ve sperm olduğunu hatırlatıyor resmen, moralleri bozmayın

Eklentiler

• IMG_20211129_210705.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 50
Eklenmiş. Biraz şans biraz da kader bu iş sanırım, tek yumurta elbette çok önemli küçümseyecek durumda değiliz ama yine de o kadar işlemi ben göze alamadım şahsen, yani üç beş toplanıp tek kalsa sorun olmaz ama bir taneden hiç de kalmayabilir

Teşekkürler bitanem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…