Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Neden oyle oluyor acaba doktor rezervin as ondandir dedi ama benden daha dusuk olup 1 hafta regl olan var . Bir de pcos olan arkadasim var o da tedavi den sonra azaldi demisti demekki rezervle ilgili degil
Bu hormonlari alirken rezervle ilintili degildir sanmiyorum. Benim rezerv sorunum yok mesela, ve bu durum tup bebek tedavim ile basladi.
Ancak sunu biliyorum, rezervler azalirken ve menopoz donemine yaklasirken bir takim degisiklikler basliyormus. Surenin yakinlasmasi gibi (20-21-22 gun de bir olma vs). Sen bebek yastasin senin icin bu da soz konusu degildir. Canim senin icin tek aciklama, bendeki gibi hormon yuklenmesidir.

Insallah ondandir Abla

Benim zamaninda oluyor 26 28 gunde 1 ama miktari azaldi senin gibi yaklasik olarak miktari korkuttun beni Abla

O zaman normal degil mi Ben hatirlayamadim eski opularimi bir de benim tup bebege basladigimdan beri reglim duzenli olsa da miktari azaldi baya bu konuda bir bilginiz var mi cok tesekkur ederim simdiden
Benim opulardan sonra 10-12 gün aralığında olmuş reglim. Aynı şekilde benim de miktar azaldı. Hayatımda ilk kez adet düzensizliğini bu sene 2-3 ay yaşadım o da biontech’ten olabiliyormuş.

Hadi guzel bir haber ekleyelim buraya. Basak Dizer (Kivanc Tatlitug esi) - 1977 dogumlu, birkac gazetede hamile haberi var. Eskiden de cok cikarirlardi ama umarim dogrudur :)
Doğruymuş, nerde tedavi gördü acaba oraya gitsek
Ben de kendime, dur senden önce Başak Dizer var diyordum hep, yaşımız yakın ya bi o bi ben kaldım diye geyik yapıyordum arkadaşıma, üç aylık hamileymiş, bu sefer de ben yine tek kaldım diye hayıflandım, sabah yine geyiğini yaptık

Tek kalmadın ben de varım bitanem. Aradığımız motivasyon buydu belki de Gerçekten hangi merkez acaba? Keşke söylese de biz de faydalansak Gerçi tüp bebek mi onu da bilmiyoruz.

sira sende insallah :)

Tek kalmadın ben de varım bitanem. Aradığımız motivasyon buydu belki de Gerçekten hangi merkez acaba? Keşke söylese de biz de faydalansak Gerçi tüp bebek mi onu da bilmiyoruz.
Evlendiğinden beri tedavi gördüğünü duymuştum, ABD’ye falan da gitmişler. Her sene bu çiftle ilgili bi hamile haberi çıkıyordu yalan da olsa

Günaydın canım, güzel bir gün olsun

Harika bir baslangic Ben de kisa bir kardio egzersizi yaptim aslinda uzundu da Ben kisa yapabildim simdi de kahvalti yapicam mutlu gunler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…