Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Bende niyeyse estrofem kullanmayı istemedim..normalde 3 tür varmış destek olarak, hap formunda, bant formunda ve klasik doğum kontrol hapı.. sen hangisini kullanmistin?
Bende klasik doğum kontrol hapı ciddi yan etki yapıyor. Nabzın 140 ın üstünde hastanelik oluyorum. Sonrası en az 6 ay kardiyolojide ilaçlı tedavi ve tüp bebeğe ara şeklinde devam ediyor. O yüzden şu an kistim olmasına rağmen doğum kontrol hapı kullanamıyorum. Ben direkt hap şeklinde olan estrofem kullanmıştım küstten önceki ay ve hepsi ilk defa aynı büyüklüktelerdi.

Yaa bizim önceki topicte NGS olup tutmayan yoktu PGT yine aynı hep doğdu bebekleri

Canım benim bana da hep 3. Gün 5-6-7 hücreli dondurdukları için sanki bıraksalar 5. Güne gitmeyecekler gibi geliyor, gerçi çok kaliteli dedikleri 8 hücreliyi de transfer olduk tutmadı, senin de başına 5. Günde gelmiş aynısı.Benim iki seferdir az embriyo olunca beklemedi 5. Güne. Ben de ngs isterdim. Hayırlısı olsun, şu Lucrin yaptırıp 2 adet sonra belki transfer ettiririm. Ya da yeniden tedavi.

Lucrin ne canım yumurta kalitesi için mi
Lucrin bende ki adenomiyomları baskılamak için transfer öncesi yapılan bir iğne.Adenomiyom rahim zarında olduğu için temizlenen bir miyom türü değil. Çok kanama ve ağrı yaptığından genelde bundan rahatsız olan çocuklu kadınlar rahimlerini aldırıyor. Ben çocuk yapmaya çalıştığım için aldıramıyorum rahmi ve bu yüzden Lucrin yapılıyor.Tutunmama nedenlerinden.Benim baskılayacak iğne ile ama bazen bir kaç ay devam ediyor baskılama, 2 adet sonra gel dedi.

Canlarım ben de NGS li embriyomu transfer oldum. 29 Nisan'da test yapacağım, heyecanla bekliyorum. Gördüğümüz kadarıyla rahimde bir problem yok. Hsg de temizdi. Endonetrium 8 e kadar geldi ama progestandan sonra biraz düştü. Doktorum yeterli dediği için orada da problem olmadığını düşünüyorum. Elimizden gelen herşeyi yaptık, umarım tutunur. Kullandığım ilaçlar:
progestan 50 mg ampül kalçadan iğne ( yerine sabah 2, akşam 1 progestan dex de oluyor), Prednol transfere kadar 5 gün 1 tablet, şimdi günde dörtte bir tablet.
Coraspin günde 1 tablet
Estrofem sabah 2, akşam 2
Climara forte 2 tane 48 saatte bir bant
Oksapar 4000 1 adet
Progestan 200 yumuşak tablet fitil olarak yatmadan önce. 2 tane.
Folidoce günde bir
Redostin günde bir
Sanırım bu kadar. Şimdi heyecanla bekleme zamanı. Ngsli embriyoda tutma oranlarını biliyor musunuz?

Canim öncelikle hayırlı olsun . Umarım bebisine bir an önce kavuşursun bende pazartesi ngs li embriyo transferi olucam. Bende de rahimde bir sorun görünmüyor şimdilik. Bana doktorum ngs li iyi kalite bir embriyonun tutma şansı %70 demişti. Bakalım gorucez hep beraber . Umarım biz o %70 ilk kisimdayizdir

Aaaaa şahane haber! hadi bakalım geliyor bir bebiş daha inşallah

Hiç kafanı karıştırma tutma onani ney diye PGT YÖNETİMİ İLE SAĞLIKLI GEBELİK ELDE EDEN VARMI? Burda böyle bı topic vardı 2016 dan beri takipteyim herkesin bebeği pgt NGS ile oldu hatta tutunmayan yoktu bu sene burda. Çok gördüm NGS oldum tutunmadi diyen nerde ne hata ne yanlışlık var zamanla ne değişti bilmiyorm ama sen kendine bak insalh herşey yolunda gider

insAllah canım benim. Elimizden geleni herşeyi yaptık. Bundan sonrasıni izleyip göreceğiz.

Çok güzel bir haber bu, çok teşekkürler canım benim

Lady’ciğim çok uğraştın bu aşamalara gelene kadar , çok üzüldün ama bak uğraşların sonuç verdi ve sağsalim transferini oldun. Bitanem sonsuz şans diliyorum. Olur bu iş annesi hep umutla uğraştığı için, sevgiyle kucaklıyorum canım arkadaşım.BIdık bir gelsin neler neler anlatacağız ona

Cam
Canım Özlemcim hepimiz çok çabaladık, çabalıyoruz, inşAllah arka arkaya hepimiz burda mujdeleselim artık

Merhabalar, aynı igne bana da yapıldı ama ne için yapıldı die sormadım bahsettiğiniz igne aynı tedavide başka bir arkadaşıma da yapıldı vücut adet olmasın embriyoyu tutunmaya meyilli olsun die algıladım ben hani bahsettiğiniz adenomiyom acaba bende varmi kafama takıldı ama adetlerim ağrılı falan değil yani öyle çok ağrım olmuyor bi ilk gün 2 3 saat falan . Sizde nasıl oluyor acaba adetiniz

Aiiiyyyy hadi İnşallah

Sürekli oran okudum ben de Ladycim, unuttuğum Almanca bile geri geliyordu az kalsın farklı şeylere de bakicam diye ama kafa yormaktan başka işe yaramıyor iyice stres yapıyor.
Kendi içinde orana baktığında daha önceki denemelerin negatif oranda olsun, bu seferi de pozitif olan yüzdelik kısım olsun.
Allah'ın izniyle tutacak

Cok cok tebrikler Ladycim, herseyin en guzeli olsun canim ve saglikla ilerlesin Sevgilerimi gonderiyorum sana, ayrica birak artik oranlari canim benim, sen istatistikleri yenen kadinsin. Lady orani ile kesin tutunacak

Gözün aydın leydiiciğim, oranları boşver artık ben de bi anneyim diye düşün ve mutlu mutlu bekle bebişini ya da bebişlerini oranlar her zaman doğru olsaydı herkesin 2’şer 3’er sağlıklı embriyosu ve de bebişi olurdu şu an ama öyle olmuyor. Sen Güzel haberler vereceksin eminim, hiç kaygılanma, öpücükler arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…