Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Benim bir önceki pgt yi takip doktorum gönül hocaydi,o aramisti bir akşam saatinde..yine ararlar diye düşünüyorum..aramamasi saçmalık çünkü..cok tesekkur ederim inşallah pozitif hayırlı netice gelir.

Benim bir önceki pgt yi takip doktorum gönül hocaydi,o aramisti bir akşam saatinde..yine ararlar diye düşünüyorum..aramamasi saçmalık çünkü..cok tesekkur ederim inşallah pozitif hayırlı netice gelir

Benimde dosyam o zaman arada kaynadı.. ya işte merkezin yoğun olmasının dezavantajı.. belki aramasam 1 sene haber verilmeyecek ,çünkü farkimizda mi değiller anlamadım.. keşke bütün işler menekşe hanımın ödemeyi takip etmesi gibi olsa memorial da...

Arayıp ulaşamadılarsa dahi tekrardan aramaları gerek diye düşündüm..eğer aramiyorlar ise bu nasil bir merkez eşim 20 yada 21 inde gelecek geldiği hafta ararız artık
Biz heyecanla bekliyoruz, aklımızdan hiç çıkmıyor, yatıyoruz kalkıyoruz aklımızda hep aynı soru"acaba sağlıklı gelecek mi". Ama onlar o kadar çok alışmışlar ki, özellikle kalabalık merkezlerde malesef biraz gozardi ediliyor bu heyecanımız. Sen en doğru zamanı bilirsin bitanem. Umarım sağlıklı gelecek ve eşine de hoşgeldin sürprizi olacak.

Dogru söylüyorsun canim ama yinede ne olursa olsun aramaları gerekli..şimdi de aklıma şöyle geldi,Yücel Hoca pozitif olsa arardı, böyle bir şeyi neden es gecsinki neyse hep diyorum hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun..
Yine de enerjimi bozmayayim,çok tesekkur ederim inşallah hayırlı pozitif netice gelir,dediğin gibi de sürpriz olur

Negatif olsa da arardı normalde bitanem. Bence yoğunluk nedeniyle atlanmis. Olmaması lazım tabi ama oluyor işte.

Hic moralinizi bozup strese girmeyin ne olur. Ne haber verecekleri belli degil. Beklemek yeterince zor zaten. Dilerim en guzel haberi alirsiniz kisa zamanda.

Hic moralinizi bozup strese girmeyin ne olur. Ne haber verecekleri belli degil. Beklemek yeterince zor zaten. Dilerim en guzel haberi alirsiniz kisa zamanda.
Yaa inşallah çok teşekkür ederim..Bu aralar biraz fazla yipransam da bu konuda, bekleme sürecinde ne kadar kendimi yukarılarda tutmaya çalışmak yıpratsa da hayatimin en güçlü en tevekkül dönemlerini yaşıyorum.. umarım hepimizin bahar gibi neticeler aldığı bir 2022 baharını yaşarız

Selamlar elinde biosteron ilacı olan var mı ben bulamıyorum eczanelerde yokmuş. Satın almak istiyorum. Lütfen yardımcı olun

Selamlar elinde biosteron ilacı olan var mı ben bulamıyorum eczanelerde yokmuş. Satın almak istiyorum. Lütfen yardımcı olun
Bu da bulunamayanlardan. Ben geçen ay tesadüfen buldum. Trendyolda güvenilir satıcılarsan alabilirsiniz. Orada var hala. İlaç değil vitamin grubu olduğu için satışı serbest.

Yok maalesef hicbir sitede
Canım ben estrofem için şöyle bir yol izledim: firmanın Türkiye distribütörünü aradım. Bireysel satış yapamıyoruz ama eczaneniz bizi arasın gönderelim, ürün şu anda satışta dedi. Eczanemi arayıp telefonlarını verdim, getirtecekti. Bugün iş yoğunluğundan takip edemedim ama yarın arayıp geldiyse alacağım. Gelmediyse bile yolunu öğrenmiş oldum artık o yoldan bir şekilde temin edebileceğim gibi duruyor. Sen de internetten bul numarasını, firmayı arayıp nasıl temin edebilecegini sor, bir yol gösterirler sonuçta bu ürünler kalkmış değil sadece biz ulaşamıyoruz.

Arkadas panikle bir cok basligin altina yazmis ve ilaci sormus. Umarim bulur biran evvel. Ilac bulamamak urkutucu.
Buarada Estrofem, cinsiyet degisikligi yapanlarin da kullandigi bir ilacmis. twitterda onume dustu, bulamiyoruz diye yazmislardi.

Arkadas panikle bir cok basligin altina yazmis ve ilaci sormus. Umarim bulur biran evvel. Ilac bulamamak urkutucu.
Buarada Estrofem, cinsiyet degisikligi yapanlarin da kullandigi bir ilacmis. twitterda onume dustu, bulamiyoruz diye yazmislardi.
Aalında estrofem gibi bi ilaç değil bu. Destek amaçlı veriliyor. En az 3 ay kullanmak gerekiyormuş.

Kizlar merhabalar
Bugun eşim geldi bende hemsire hattını aradım pgt sonucu için.. sonuç çıkmış ama malesef sağlıksız gelmiş..Beril Hanim aradi, monozomi 21 geldi...transfer yapılır mı diye sordum.transfer yapılmaz ama yapılsa da düşük olur dedi..ya klasik üzüldüm, üzüldüğüm bir konuda bu kadar senelik evli olup,hala sağlıklı embriyo bulmaya calismak, transfer asamasina dahi gelemedik hala embriyo arıyoruz.. Rabbım bu yolda herkesin yardımcısı olsun..

Bitanem ben bunu o kadar çok yaşadım ki, seni çok iyi anlıyorum. Sana sımsıkı sarılıyorum Bu opuda yumurtalar Opudan önce catlamisti bir sonrakinde bunun önlemini çok iyi alsınlar. Her yumurta çok kıymetli, bunun tedbirini çok iyi almaları lazım. Bir sonrakinde daha çok embriyon olacak, sağlıklıyı bulma ihtimali de artacak. Üzülmemek elde değil ama düşme lütfen, yeni tedavinde herşey çok iyi gider inşAllah canım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…