Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Canimmm sagolasin,eksik olmaHer kötü durumda pozitif durumu yakalamaya ,tevekkül olmaya çalışıyorum..ama ama ama diye onlarca yüzlerce cümle kurabilirim..ama kurmuyorum...sadece suan yaşadığım tek pozitif durum transfere gitmedik,gitsek bu sefer bir sürü ilaç bir suru umut ve negatif sonuç..daha çok yıkılırdim sanırım..
Semra hoca dan görüşme talep edecegim, ne denenebilir ne yapılabilir ben meshk olarak ne yapayim herseyi tekrardan konuşacağız artık.. bakalım Hakk tan hayırlısı olsun..Rabbım daha fazla bekletmesin inşallah hickimseyi

Sen de sağol bitanem. Bence de transfere gidip onca ilaç alıp sonra negatif görmek ya da daha da kötüsü sonra düşük yapmak da vardı. En azından onları yaşamadın canım benim. Yapacağın görüşme kafandaki soru işaretlerini çözmene yardımcı olur umarım. Çok öpüyorum seni

Sevgili Meskh inşallah bir sonraki sefer daha çok yumurtan toplanacak ve sağlıklı embriyonuz gelecek

Meshk cok uzgunum guzel haberler Duymani cok isterdim Ama umut her zaman var ben de 30 yasinda olmama ragmen saglikli bulamadim henuz ustelik esimde de bende de genetik olarak bir problem yok ama iste vardir vakti zamanı diyerek elimizden geldiğince mücadele edeceğiz çünkü başka çözümü yok hepimizin kalplerinden öpüyorum çok güçlü kadınlarız isyan etmiyoruz, kahretmiyoruz her olumsuzlukta yeniden toparlanıp hadi bakalım rasgele deyip devam ediyoruz. Düşünsene bu güç senden benden bizden başka kimde var herşeye rağmen umudumuzun peşinden gidip pes etmiyoruz ve sonunda güzel haber bizi de buluyor burada bir sürü örneği var A AnnelikUmudu L Lady Starlight aquamarine ve forumda arastirsan kac kisi daha var bir bilsen… Evet bizlerin biraz isi zor ama imkansiz degil hepimiz yanindayiz olacagina İnan Bu süreçte ben çok fazla meditasyon ve olumlamalar dinliyorum… bir şeyle ne kadar meşgul olursan onu çağırırsın derler çekim yasası… farkında olmadan kafamızda hep olumsuz olma ihtimali dönüp dolaşıyor hepimizin ve belki de bunu çekiyoruz. Ama bununla mücadele edip olumluyu çağırmayı başarabilince bizi bulacak güzel olan emin ol Sevgiyle…

Insallah canim, herseyin lehimize gelişecegi güzel hayirli sevinecegimiz haberler alacagimiz bir tedavi dönemi nasip olsun inşallah.

Cok uzgunum. Cidden zaman, emek ve sabir isteyen ve duygusal olarak yipratan bir surec. Saglikliyi da bulunca bir suru paranoya yasaya yasaya transfer sureci oluyor.
L Lady Starlight 'a katiliyorum, her yumurta onemli ve bunun tedbirini almalilar. Dilerim biran evvel, sizin icin guzel haberlerle sonuclanir. Yurek dolusu sevgiler

Sevgili Meskh inşallah bir sonraki sefer daha çok yumurtan toplanacak ve sağlıklı embriyonuz gelecek
Yaaa insallah insallah o kadar çok diliyorum ve bu konuda yapabileceğim ne var ise beslenme,takviye ,spor,dua,tevekkül,odak değiştirme...gibi gibi o kadar elimden geleni yapıyorum ki insan ister istemez daha farklı bir netice bekliyor.. Hakk tan hayırlısı olsun inşallah..

Hakikat çok doğrusun, burada bir grup insanız ve neler neler yapıyoruz bir evlat sahibi olmak için, o kadar emek çaba maddi manevi ödün...buna rağmen elimiz boş kalıyor ve tekrardan başlıyoruz ayni umut aynı heyecan ile..insan bunu düşününce dahi diyor güçlü bir insanım,güçlü bir kadinim diye...
Meditasyon konusunda ne tarz şeyler dinliyorsan paylaşabilir misin? Her açıdan kendimizi hazır yapmalıyız sanırım, ruhen ve bedenen saglikli olmaliyim ki bu cana bir can katılsın.. Rabbım inşallah sana da güzel haberler alacağın tez vakitte bu güzel duyguyu yaşayacağın zamanları getirsin

Cok tesekkur ederim umarım bu tedavi de bir önceki durumu deneyimledikleri için çok daha iyi bir süreç yürütülür ve pozitif hayırlı haberler almak nasip olur..

Tabii paylaşırım.

Canim suan neler hissettigini her birimiz o kadar iyi anliyoruz ki, cunku bizler de defalarca bu sonucu aldik ve hayal kirikliklarina ugradik biliyorsun. Bir sure boyle buruk hissetmeye devam edeceksin maalesef ama sonra gucunu toparlayacaksin ve devam edeceksin. Cunku bizim inancimizi kaybetmeden azimle tekrar tekrar denememiz gerekiyor meshkcim. Sana bir sonraki tedavinde herseyin en guzelini diliyorum canim benim.

Cok tesekkur ederim canim..umarım zaman hepimizi daha güçlü kılar ve tüm dileklerimizin hayırla gerçekleşeceği anları bize sunar.hicbiriniz eksik olmayın

Canım hayırlı olsun tedavin. Ben başlamamıştım geçen adette ama bu adet ile başlamayı düşünüyorum.Haber ederim regl olunca Diğer arkadaşlar ne durumdasınız? Öpüyorum herkesi.

Canım tedavin hayırlı olsun, güzel embriyolar olsun, sana hayırlı evlat olsun ne zaman Opu?

Canım hayırlı olsun tedavin. Ben başlamamıştım geçen adette ama bu adet ile başlamayı düşünüyorum.Haber ederim regl olunca Diğer arkadaşlar ne durumdasınız? Öpüyorum herkesi.
Özlemcim ben de seni öpüyorum kocaman. Ben adeti bekliyorum, herşey yolunda giderse Nisan sonu transfer planlıyoruz. Adetin kaçıncı günü transfer yapılır bilmiyorum ama umarım 20 Nisan'dan sonra olur da işten izin alıp, bayramla da birleştirip rahat geçiririm bekleme dönemini. İşler de o kadar yoğun ki kafamı kaldıramıyorum. Bekliyoruz haberlerini bitanem

Selamlar
Hayirli olsun tedavin..inşallah güzel güzel embriyolarin gelir de sana evlat olur her biri saizen yumurta kalitesini iyileştirici bir ilacmiydi? Birde nerede başladi tedavi?
Ben de durumumun güncellemesini yapayım..
Cuma günü dr a gittim, Yücel Hoca da muayene oldum..Bir tane yumurtam çok onden gittiği için(10mm),iptal ettik tedaviyi..hatta Yücel Hoca doğum kontrol hapı ile başlayalım dedi, bizde istemedik oyle bir baskılama..bir sonraki ay geliriz deyip çıktık.. bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında

Teşekkür ederim canım. Benim hep bir yumurtam önden gidip diğerlerinin canını okuyor. Hayır anlamıyorum, madem çok heveslisin bari döllenmeye gir de uğraştırma bizi di mi ama o da yok

Ben İstanbul’a gidip gelmekten yoruldum biraz. Stres yapmaya başladı. O yüzden İzmir’de denemeye başladım ilk defa. İzmir Medicalpark Funda Gode ile başladık. Saizen hem geriden gelip toplamada yeterli büyüklüğe ulaşamayan küçükleri büyütüyor, hem de kalite için destek veriyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…