Tehdit eden koca!

Hala boşanma davası acılmadımı? Neden boşanıosunuz?

Yurtdisinda da dava acin ve sizi özel hayatinizin gizliligiyle alakali tehdit ettigini, santaj yaptigini belirtin, bence yurtdisinda olmasi sizin yarariniza.

Ay iğrenç herif
Boşanırken nasıl iğrençleşiyor bunlar ya ki normalde de insanlar mı bilmiyorum..

Korktuğunuzu hiç belli etmeyin, erkekler gerÇekten diş geçirecekleri birini buldu mu karşında öyle zalimleşiyorlar inanılmaz.

Utanmaz olun siz de cidden, “oooh çatır çatır seviştim, yay görüntüleri sefam olsun, bu tehtidlerini de savcılığa iletiyorum canım” falan deyin.

Hangi ülkedesiniz bilmiyorum ama uzaklaştırma alın mesela bunlarla, tr’de alsanız bile yeminli tercümana çevirtip bulunduğunuz ülkedeki social service birimlerine iletin, yine ayju şekilde cezalandırılır.

Çok teşekkür ederim. Gerçekten öyle ben bu yaşa kadar iğrenç bir insan görmedim hiç böyle değildi ama adam insandan hayvana evrimleşti. Verdiğiniz her tavsiyeyi yazdım inşAllah bu dönemi en hasarsız şekilde atlatırım

Ben zaten emindim güzel sözden anlamayacağından ama insan güzellikle halledilsin istiyor. Kendi problemlerimi anlattım rahatsız olduğum şeyleri anlattım ve devam edemeyeceğimi söyledim insan gibi ama karşımda bir hayvan olduğunu unutmuşum. Çok teşekkürler önerilerin için bu yazdıklarınızı avukata danışacağım

çocuğu sizden alıp babaya vermezler. nafaka da alın neden almıyorsunuz? ufak da olsa bir nafaka olsun. çalışacak mısınız? ilk zamanlar kurtulayım dersin ama ileride pişman olursunuz nafaka yazdırmazsanız.

Korktuğunuzu belli etmeyin. Ona deyin ki o görüntüleri paylaşırsan paylaş eşimle birlikte oldum zina yapmadım ki sen rezil duruma düşersin nikahlı karının özelini paylaşırsan bana bisey olmaz deyin. Ve çocuğu sizden alamaz. Benim 10 yaşındaki oğluma bile anne ilgisine muhtaç diye rapor yazdı adliyenin pedagogu.

çocuğu sizden alıp babaya vermezler. nafaka da alın neden almıyorsunuz? ufak da olsa bir nafaka olsun. çalışacak mısınız? ilk zamanlar kurtulayım dersin ama ileride pişman olursunuz nafaka yazdırmazsanız.
Çalışacağım çok şükür mesleğim var,aile evinde kira gibi bir derdimde olmayacak. O insanlıktan nasibini almamış herifin parasını istemiyorum

Çok teşekkür ederim,haklısınız. Ben korktukça daha üstüme gelecek durmayacak ve benim yaptığım ayıp bir şey değil kendi olduğu rezillikle kalır. İnşallah alamaz,alabilmesi için yanlış yaptığım hiç bir şey yok zaten ama insan korkuyor aklını meşgul ediyor hep

Benim de böyle iğrenç bir eşim var. Allah yar ve yardımcımız olsun. Korkmayın hersey olacağına varır.Benim eşim de beni Ölümle tehdit ediyor. Beterin beteri var işte...

çoğu erkek çocuk bakmayı bilmiyor bile sırf seni üzmek için çocuğu alacağım diyor hiç üsteleme hatta de ki birkaç gün sende kalsın ben de hayatıma bakayım biraz eğleneyim de, bak o zaman bir daha istiyor mu...

Benim de böyle iğrenç bir eşim var. Allah yar ve yardımcımız olsun. Korkmayın hersey olacağına varır.Benim eşim de beni Ölümle tehdit ediyor. Beterin beteri var işte...
Allah ıslah etsin böylelerini. Rabbim bizim gibi olan herkese yardım etsin.

Yok ben farkındayım bana garezine yapıyor üzmek için bakamayacak çocuğuma ama dediğiniz gibi yapma şansım yok yurtdışında yaşıyoruz normalde ben türkiyeye ailemn yanına döndüm sizin dediğiniz gibi göndersem çocuğumu dhaa kötü olur

adamın tüm olayı berbat yahu. ne demek özel goruntulerimizi yayarim? ahlaksız... bi kere bu suç biliyorsunuzdur. olayinizda hem şantaj hem tehdit var görüntüleri yayarsa da o da ayrı suç zaten. bunlari yaptıktan sonra hele ki özel goruntulerinizi yayarsa çocuğun velayetini almayı anca rüyasında görür. ha bunlari yapmasa da zaten küçük çocukları anne yüz kızartıcı bir suç işlemediği sürece hakim babaya vermiyor merak etmeyin. anne çocuk ilişkisi her zaman korunuyor bu konuda hiç endişeniz olmasın. ayrica sizden ayrıldıktan sonra başka bir kadını ağına düşürüp evlenmeye çalışacağı için çocuğu ayağına bag etmez kolay kolay bir erkek. bunlar boşa kürek çekip yanginda kül bırakmama çabaları. özetle çocuğu alamaz ve mutlaka mesaj çıktılarını alarak en yakin Cumhuriyet bassavciligina giderek esiniz hakkında suç duyurusunda bulunun. boşanma davasını bekleyebilirsiniz belki ama bunun için asla beklemeyin kesinlikle bosanmayi kafaya koyduysaniz tabi...

Allaha çok şükür hiç yüz kızartcı bir kabahtim olmadı kendisine karşı. Onunda bildiğinden eminim sırf pislik için işte. Yoksa tehdit eder mi. Her konuşmayı yedekledim ama ses kaydı almadım sanrım ses kaydı habersz alınınca kanıt sayılmıyrmuş ama elimde bayağı bir şey var Allahından bulsun bu saatten sonra

Sizi tehdit ettikçe, şantaj yaptıkça elinize koz veriyor hepsini delil olarak toplayın. Avukatınız gerekli yönlendirmeleri yapar. Mahkeme sunduğunuz delilleri görünce böyle bir adama zaten çocuk vermez korkmayın. Tez vakitte kurtulursunuz inşallah.

Topluyprum,inşAllah Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…