Tehdit eden koca!

cefakarilgi

ilk önce insan
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
76
63
32
Merhaba daha önce bir konu açmıştım. Boşanmaya karar verdiğimi koca demeye utandığım insan kişisine söyledim, bu süreçte ben türkiyeye aile yanına dönmüştüm çocuğumla. Bana ağıza alınmayacak hakaretler etti her zaman odluğu gibi sonra aileme etti. Ailen doldurdu seni onlar şöyle böyle diye küfürler.. En son sen beni değil ben seni boşicam çocuğumuda alıcam dedi. Ben velayet konusunda sorun çıkartcığanı biliyordum zaten ama tehdit şekilde söyledi bunu boşanınca görücek misin falan gibi cümleler. Evlendiğim adamla şimdiki adam asla aynı değil sanki içine başka biri girmiş gibi ben böyle olacağını bilsem evlenir imiydim ah vah ediyorum şimdi Allahın cezasına. Ben saygımı bozmadan konuşmayı sürdürdüm nedenleri açıkladım ama karşımda insan olmadığı için hayvan gibi tepkiler vermeye devam etti şimdi wpden yazmış bi kuruş alamazsın çocukta bende kalıcak sen yoksun artık fln gibi şeyler. Daha önce ettiği küfürler hakaretler duruyor elimde hepsi bunlarıds dahil edicem. Çocuğum 5 yaşında babaya verilme durumu olur mu? Ben ne nafaka ne başka bişi istiyorum sadece çocuğumu bu insanlıktan nasbini almamış kişi çıksın hayatımdan yeter. Sizce boşanma davasını hemen açmalı mıyım yoksa tekrar konuşmayı denemeli miym? Ben sinir hastası oldum bu kişiden dolayı içimden gelen hemen yarın açmak davayı ama iftira atacağından korkuyorum yalancı bir insan çünkü çocuğumu ne şartlarda alabilir benden?

Tüm yazışmalarınızı bir avukata verin açsın davayı , iletişim kurmayın, hiç bir mahkeme vermez çocuğu ona. Nafaka ve haklarınızdan da asla vazgeçmeyin

Neden bu kadar korktunuz ?
Ayrıca neden nafaka istemiyorsunuz?

Sağlam bir avukat bulun , tehditleri saklayın ve açın davanızı
Çocuğunuz küçük vermezler merak etmeyin

Tüm yazışmalarınızı bir avukata verin açsın davayı , iletişim kurmayın, hiç bir mahkeme vermez çocuğu ona. Nafaka ve haklarınızdan da asla vazgeçmeyin
Dava açacağım mutlaka ne olursa olsun ama beni tehdit ediyor. Evli olunca arada yaşnılan özel görüntüler vs olur ya hani bunları her yere yayarım dior. Çok korkuyorum bundan dolayı bir insan nasıl karsını bu şekilde tehdit edebilir

Neden bu kadar korktunuz ?
Ayrıca neden nafaka istemiyorsunuz?

Sağlam bir avukat bulun , tehditleri saklayın ve açın davanızı
Çocuğunuz küçük vermezler merak etmeyin
Tehdit ediyor,özel görüntülermizi paylaşırım rezil ederim die. Kendisi yurtdışında bunun cesaretiyle konuşuor böyle. Kim korkmaz böyle bir durumda

Tehdit ediyor,özel görüntülermizi paylaşırım rezil ederim die. Kendisi yurtdışında bunun cesaretiyle konuşuor böyle. Kim korkmaz böyle bir durumda
Hapislerede çürümek istiyorsan buyur paylaş deseydin
Sizin korktuğunuzu anlamış atıp tutuyor adi adam
Çocuğunun annesine bunları söylecek kadar aşağılık iğrenç bir adam

Ay salak ya ne terbiyesiz biri.
Saklayın bu yazışmaların hepsini özel görüntülerinizi vermekle tehdit ettiğini de ispatlayın böyle birine çocuk vermezler merak etmeyin.

Hem ayrıca paylaşsa kendisi rezil olur en başta.
Böylece ne kadar haysiyetsiz olduğunu d herkese göstermiş olur
Korkmayın ayrıca siz eşinizle seviştiniz bu gayet normal o şerefsizin bunları ortaya dökmesi onun ne kadar kanı bozuk olduğunu gösterir.

Şerefi olmayan her şeyi yapar, öyle bir durumda da kendisi utansın g..vat ...

Hapislerede çürümek istiyorsan buyur paylaş deseydin
Sizin korktuğunuzu anlamış atıp tutuyor adi adam
Çocuğunun annesine bunları söylecek kadar aşağılık iğrenç bir adam
Bende öyle düşünüyorum şikayetçi olacağım bu dediklerinden dolayı ayrıca. Geri adım atmayı düşünmüyorum bu konuşmadan sonra asla. İğrenç gerçkten az kalıyorda kurallsrı çiğnemeyeyim.

Cidden çocuğumu benden alır gibi bişeyin mümkün oklmadığını bilmiyormusunuz? Etrafınıza bi bakın, boşanmış kaç annenin çocuğu, kendisi vermediği sürece, babaya verilmiş?
Ayrica beni çocukla tehdit etse yazılı değil sözlü olarak alda bak bakalım bakabiliyormusun, önce aç karnını doyur kirli donlarını yıkada çocuk bakımı kusur kalsın derdim

Küçük çocukları genelde anneye verirler ama maddi koşullar da çok önemli tabii maddi açıdan bakabilecek durumdaysanız bence hiç korkmayın ayrıca küfürleri vs mahkemeye sunarsanız öfke kontrolü olmadığını bir şekilde ispatlayabilirseniz hiç şansı olmaz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…