Yöresel Tarif Tavuklu / Sebzeli Patates Kroket

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 2 2,2%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

• 4 puan

• 5 puan

OY: 3 3,3%
  • 6 puan

OY: 2 2,2%
  • 7 puan

OY: 5 5,6%
  • 8 puan

OY: 17 18,9%
  • 9 puan

OY: 13 14,4%
  • 10 puan

OY: 48 53,3%

• Ankete Katılan
    90
auss ablacımm oy ben o civcicleri yirriiim yirimmm ..
ellerine sağlık gerçekten özgün, lezzetli ve şık bi tarif olmuş.. emeğin ortada,bol şans diliyorum ablacım...
belliydi zaten bi patates koydum ocağa haşlanıyor dedin bi gün sonra gördüm ne marifetlerin olduğunu demekkii hain planların vardı başarılar tekrar

Sağol canım benim , yok ya mutfağa girdim ya ; ne kapı durdu ne telefon O yüzden uzadı . Birde acele etmedim , sindire sindire

Beğenmene çok sevindim tatlım

Eline sağlık tatlım başarılar

Civcivlere ayrı bayıldımm

ellerine sağlık çok güzel gözüküyor. en kısa zamanda yapmam lazım

ellerine sağlık çok güzel gözüküyor. en kısa zamanda yapmam lazım

Çok teşekkür ederim

Mutlaka dene bence de , iç harcını istediğin gibi değiştirebilirsin , kıymalı da çok güzel oluyor

Ausencia ellerine saglik cok sik ve lezzetli görünüyor. Insanin bir de evladi olunca daha da senleniyor tabiki ortalik. :)
Kizartmali seyler cok yiyemesem de, bugün yiyebilirim dedigim bir gün deneyecegim.
Cocugum olunca da civcivleri

Teşekkür ederim lambrusco , beğenileriniz insanı mutlu ediyor .

Kızartma hissi vermeyen bir patates bu içi haşlama olduğu için , bir gün dene bence

Civiciler için de çocuğu bekleme , eşinle sevimli bir sofranızda yer alabilir , tabii gönlün istiyorsa yuvanıza bir afacan da fena olmaz

abla ama askolsun
cok guzel yapmıssın,ellerine emegine saglik
bol sanslar diliyorum

Aşk olsun tabii biskremcim , aşk güzel şey

Sağol canım benim , bende sana bol şanslar diliyorum . Tarifini deneyip beğenenlerin çok olsun

Aus harika olmuş ellerine sağlık civcivlere bayıldım yiyesim geldi buradan başarılar diliyorum sanada

Çoook teşekkürler

Civcivler son anda aklıma geldi , şimdi ufaklık sebzeli krokete burun kıvırır diye

tavuk yaparım bende daha çok seviyorum..
başarılar

Bende beyaz etçiyim , şimdiden afiyet olsun size .

Yarisma da basarilar Aus cum. Tavuk olmasa oyum kesin sanaydi ama tavuk oldugu icin dusunecegim. :)

ama etli yaparsin bana olur bak.

Yarisma da basarilar Aus cum. Tavuk olmasa oyum kesin sanaydi ama tavuk oldugu icin dusunecegim. :)

ama etli yaparsin bana olur bak.

Sen diyette değil misin Tavuk sağlıklıdır , beyaz et ye diyette , ette neymiş

Sağol canım , kıymalı patates tarifileri de var çok güzel yarışmada , seni onlar paklar galiba

Sen diyette değil misin Tavuk sağlıklıdır , beyaz et ye diyette , ette neymiş

Sağol canım , kıymalı patates tarifileri de var çok güzel yarışmada , seni onlar paklar galiba

Yoo kizim benim diyetim pazartesiden saliya kadar. :)) Tavuk yemiyorum ben genel olarak.

Baktim guzel yemekler var evet. Patatesi de cok severim.

Yoo kizim benim diyetim pazartesiden saliya kadar. :)) Tavuk yemiyorum ben genel olarak.

Baktim guzel yemekler var evet. Patatesi de cok severim.

Bende bayılırım ama patates ve havuç diyetlerde yasaklı nadir sebzelerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…