Tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Lütfen bakar mısınız?

Cidden komik..sanki adam yerden bitme..gayette iyi boyu var..benim tasir mi demissiniz..pardon da neyinizi tasimali..bu ne ozguven yahu..bana olmamis geldiniz..ayaklari yere saglam basan bir kadin icin bu sorun olmazdi...(esim 1.90 ..yesil gozlu epeyde yakisiklidir...lakin yillar gecince bunlarin hicbirsey oldugunu iyi tecrube ettim)

Yalnız öyle "silinsin lütfen" deyince silinmiyor konular. Silmişsiniz ama konu geri gelecek.

Boy konusunda takıntınız varsa hiç başlamayın bu ilişkiye. Çünkü ileride en ufak sorunda "zaten boyu da kısa" deyip daha da mutsuz olursunuz.
Bırakın adam 158-60'lık biriyle mutlu olsun

Ne alaka. Erkeğin biri gelip yalandan bir konu acsa silinmicek mi yani. Saçma olur.

Bu arada konuyu düzenleyip aptal olduğumu belirttim. Bunu düşünmem bile yalnisti :)

Ne alaka. Erkeğin biri gelip yalandan bir konu acsa silinmicek mi yani. Saçma olur.

Bu arada konuyu düzenleyip aptal olduğumu belirttim. Bunu düşünmem bile yalnisti :)

Şu alaka; konu açan herkes 2 sayfa sonra konusunu silse sitede içerik kalmaz. Google'da bir şey arattığınızda çıkan kk başlıklarına tıkladığınızda bommmboş içerikler görürsünüz.
Ben bu konudan çıkıp başka başlığa tıklayınca yine boş içerik görürüm. Başka başlıkta yine boş içerik.
O zaman kim, niye girsin foruma?
Kimse girmeyince de ortada forum diye bir şey kalmaz doğal olarak.

Ayrıca ortada aptal olacak ya da yanlış bir durum yok. Herkesin kriterleri var. Boy da bunlardan biri olabilir.
Herkesi beğenip yanınıza yakıştırmak zorunda değilsiniz. Sonradan gözünüze batacağına baştan hiç başlamayın daha iyi.
Bunu da 168'den daha kısa sevgilisi olan bir insan olarak söylüyorum :)

Bizim ülkemizdeki bu luzumsuz boy takıntısının sebebi ne hiç anlayamıyorum. Eve fasulye sırığı diye mi dikeceksiniz? Hiçbir işlevi yok ki uzun boyun,fizik önemli. Penis boyu deseniz anlayacağım da bu hakikaten saçma.

Cok yakın arkadaşım eşinden 10 cm uzun. Hiçbir zaman topuklu ayakkabı giymez. Ama 15 senedir çok mutlu bir evliliği var. Tercih sizin.

Konu sahibine giydirmeye gerek yok, kendi tercihi :) ama boy pos da bir yere kadar ya.. tanıdığım ve kesinlikle hiç yakışıklı bulamadığım bir arkadaşım var. Daha 25 yaşındayken tepesindeki saçları kavanoz kapağı gibi açıktı, boy desen zorlasan 170. Kendisiyle aynı boyda ,uzunca bir kızla evlendi. Balayına kuzey Avrupa'ya gittiler. Kız hamile kaldı, doğuma amerika'ya gittiler, bebe pasaport sahibi olsun diye. Instagram'dan takip ediyorum adam çok iyi bir baba, her fırsatta bebeği gezdirir,eder, yemek yapar. Karısı spor salonundayken bebeğiyle yürüyüş yapar... Bebekten sonra karısına destek oldu, kendi şirketi bünyesinde ama bağımsız bir iş kurdu kadın. Adam hala Kısa ve kel ama on numara bir hayat arkadaşı...
Yani sırf tipten zamanında onu reddetmiş bir sürü kadının ondan çok daha kötü bir eşle yoluna devam ettiğine eminim :)
O yüzden , iyi insansa bence çok da takılmamak gerekiyor.
(Benim için boy pos da neyse de kel erkek asla sevmiyorum. Onca yıllık rüzgar gibi flört hayatımdan ne ırklar,ne ülkeler,ne esmerler,ne sarışınlar,ne uzunlar,ne vasatlar ,ne zenginler,ne çulsuzlar,ne işsizler ne akademik kariyerin zirvesindekiler gecti, bir saçı azıcık dökülmeye başlamış adam bile geçmedi büyük konusmayayim ama kocamın saçı dökülürse bileziklerimi satar, iki aç kalır yine de adama saç ektiririm )

Beybisi instoşda herkes harika baba ve anne.

Beybisi instoşda herkes harika baba ve anne.
Tabii , evin içine girmeden neyin ne olduğunu kimse bilemez. İnstada herkes düşman catlatir :) Ama ben o çocuğu arkadaşım olduğu için de tanıyorum,uzun yillardir. Gerçekten kibar ve kaliteli birisi.
Kendi sirketi bünyesinde karısına bağımsız iş kurmasi için yardimci olması ,karısının ayakları üstünde durmasına destek olmasi bile bir arti puan bence ^^

Canım ya takma bunları. Gönlü güzel olsun.
Benim tüm sevgililerim 1.90 dı. Ama eşim 1.76 boyunda. Boyu uzun aklı kıt insan çok.
Topuklu ayakkabı giymessin olur biter miss

Konuyu okuyunca benim gecen haftalarda basima gelen bir durum geldi aklima. Arkadaslarim biriyle tanisir misin soyle boyle dediler. E tamam tanisalim dedim. Ama bir cekincesi var dediler. Neymis deyince boyu kisa, 1.60 kadar. Zamaninda bu yuzden terkedilmis takinti yapmis boyunu. O yuzden cesareti pek yokmus. Telefonuma bir kere mesaj gonderdi cevap yazdim uygun bir zamanda telefonda goruselim diye. Aradan 1.5 hafta gecti ses seda yok Hayir kotu birsey de demedim. Benim boyum 1.63. Yine de tanismaya razi oldum ama kendisi razi olmadi galiba. Bu kadar ozguvensiz birisi ile tanismayi istemem zaten, cevap gonderse de artik olacagi yok:)))

İnan boy, fiziksel özellik falan bunları hiiç dert etme. Tabii ki bir insani ilk gördüğünde, henüz bir paylasımın yokken sadece dış görüntüyle değerlendiriyoruz. Bunu hepimiz yapıyoruz. Bu aptallık değil tam aksine insan olmamızla alakalı. Herkes yanında yakışıklı bir adam olsun ister!

Bak benim 3 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşım ilk sevgili olduğumuzda ölünesi yakışıklı değildi belki ama 185 boyunda, kıvırcık saçlı ve fit bir adamdı. 1 yılda tam 40 kilo aldı ve saçları beyazladı henüz 32 yasında olmasına rağmen :) Napayım şimdi adamı çöpe mi atayım? Ki bizim aramızda yaş farkı da var.. Ama yüreğini sevince karşındakinin ne saçındaki beyaz ne kilosu ne boyu hiçbirini görmüyorsun inan. Allah var ben kilosunu dert etmedim desem yalan olur. Ama inanılmaz sağlıksızdı 1 yılda 40 kilo almak. Ama onun dışında sana tek diyebileceğim şey. Şayet ben bunu içimde aşabilirim ve bu adam beni mutlu edebilir, gönlümü hoş tutar, birbirimizi güzel severiz diyorsan sakın boyu için tüm bu güzellikleri elnin tersiyle silip atma sonra çok üzülürsün :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…