Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Yapabilmek en iyisi de işte,bu arada nananais etiketlenmiyor,arkadaşlar arasında da yok,üyelik iptali mi yaptırdı acaba ,yoksa banlı mı,ortalarda gözükmüyor
Yapabilmek en iyisi de işte,bu arada nananais etiketlenmiyor,arkadaşlar arasında da yok,üyelik iptali mi yaptırdı acaba ,yoksa banlı mı,ortalarda gözükmüyor
Bence banlanmışBir konuda polemik olmuş galibaProfilinden baktım

1 saat yetiyor tarifi hazırlamaya, az kaldı bence vakit varken güzel tariflerini paylaşmalısın ablacım
Canım yapmayı düşündüğüm bütün tarifler yapıldı
Yapması 1 saat ama karar vermesi ,sunumu düşünmesi,çekim bayağı yoruyor beni.Bu kategori maşallah katılım güzel oldu,inşallah başka kategoride

ya kuzucum yetiyorda tatlı kurabiyem müthiş çokda iddialıyım ama tuzluyu gözüm almıyor birde yapmak bişey değil o foto
o sunum ayyyy çok uğraşırıcı

Çok uğraştırıyor evet, en çok da tarifi bırakıp tekrar tekrar el yıkayıp foto çekmek zor oluyor, ama çok zevkli değer yani

Yorucu biraz ama güzel şeyler çıkıyor, yapmayı düşünürsen fikir verebilirim ablacım

Ben de katılacaktım ama tariflerim yapılmış Başka bir tatlı kurabiye yapacağım ama tuzluda sıkıntı çekiyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…