Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Yapabilmek en iyisi de işte,bu arada nananais etiketlenmiyor,arkadaşlar arasında da yok,üyelik iptali mi yaptırdı acaba ,yoksa banlı mı,ortalarda gözükmüyor:KK64:
Yapabilmek en iyisi de işte,bu arada nananais etiketlenmiyor,arkadaşlar arasında da yok,üyelik iptali mi yaptırdı acaba ,yoksa banlı mı,ortalarda gözükmüyor:KK64:
Bence banlanmış:skandal:Bir konuda polemik olmuş galiba:KK66:Profilinden baktım :KK51:

:KK69: 1 saat yetiyor tarifi hazırlamaya, az kaldı bence vakit varken güzel tariflerini paylaşmalısın ablacım :KK66:
Canım yapmayı düşündüğüm bütün tarifler yapıldı:skandal:
Yapması 1 saat ama karar vermesi ,sunumu düşünmesi,çekim bayağı yoruyor beni:KK53:.Bu kategori maşallah katılım güzel oldu,inşallah başka kategoride:KK37:

ya kuzucum yetiyorda tatlı kurabiyem müthiş çokda iddialıyım ama tuzluyu gözüm almıyor birde yapmak bişey değil o foto
o sunum ayyyy çok uğraşırıcı :KK70:

Çok uğraştırıyor evet, en çok da tarifi bırakıp tekrar tekrar el yıkayıp foto çekmek zor oluyor, ama çok zevkli değer yani :hamarat:

Canım yapmayı düşündüğüm bütün tarifler yapıldı:skandal:
Yapması 1 saat ama karar vermesi ,sunumu düşünmesi,çekim bayağı yoruyor beni:KK53:.Bu kategori maşallah katılım güzel oldu,inşallah başka kategoride:KK37:
Yorucu biraz ama güzel şeyler çıkıyor, yapmayı düşünürsen fikir verebilirim ablacım :KK200:

Ben de katılacaktım ama tariflerim yapılmış :KK43: Başka bir tatlı kurabiye yapacağım ama tuzluda sıkıntı çekiyorum:)

X