Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Sorması ayıp olmasın ,nikahta verilen süslü nikah şekerlerini açmıyor musunuz?Ben mi?
Benim gittiğim nikah hep salonda oldu, sadece lokum falan dağıtılıyordu yemek dışında. Ablamlarin düğünden once olmuştu bi tek ondada şeker falan yoktu sonra yemeğe gitmiştik

Katılmanın zevki, mutluluğu yetiyor vallahi, katılınca rahatlıyorum içime dert oldu kaç gündür acaba yetişir mi diye
Katılmak güzel oluyor,yenilince biraz burukluk oluyor ama övgüler alınca herşeye bedel oluyor.Mesela söylemesi ayıp madalyam yok ama enlerdeki mutfak aşçılarında 3.sıradayım,bana oy verilmesi bile gururumu okşadıBen olsam bana oy verirmiydim vermezdimSen de bana oy vermişsin teşekkür ederim

Burada emek vermek, paylaşmak bence çok iyi bir başarı.Sonuçta vakit ayrılıyor anlatılıyor buna çok önem veriyorum
Ayrıca aşçılıkta enlerde olmayı baya hakediyorsun ablacım sunum konusunda farklı bir tarzın var, yakıştırmayı,uyumu iyi yaptığını düşünüyorum oyumu çok içten kullandım

Teşekkür ederim canım.Sunum işi tarifin bile önüne geçiyor çoğu zaman,kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum işte,inşallah daha da iyiye giderim
Farklı derken ,anormal değil de mi

Teşekkür ederim canım.Sunum işi tarifin bile önüne geçiyor çoğu zaman,kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum işte,inşallah daha da iyiye giderim
Farklı derken ,anormal değil de mi
Rica ederim ablacım, anormal değil farklı, göze çok hoş görünüyor, bir adım öndesin bana göre tadamadığımız için görüntü oy alıyor çoğu zaman zaten

Günaydın kızlar. Bende yerim(diyet te hariç) sonuçda ağzımız tadlansın diye de veriliyor

Huuu huuu topic de kimse yok mu akşama geleceğim hacı da baba topic de mi anahtarlar pencerede tavuk da pişer tencerede
Ben arada geliyorum da ,içimden hiçbir şey yazmak gelmiyor.Ateş düştüğü yeri yakar.Biz bugün üzülürüz ,yarına unuturuz,Rabbim şehit yakınlarına sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…