Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

iyilik just hanım. seni sormalı:KK23: ben sana mesaj atarken sen de bana yazıyormuşsun. kaynanan seviyor:KK53::KK53:

ay çok sever emme şu an uzaktan seviyor :KK52:

psikolojimi bozdunuz kızım ya 11+3 hamile fotosunu eklemiş bir arkadaş listemdeki eğer bu 11+3se ben 18im ya utandım kadın hamile benden küççük göbeği :KK60:

ay çok sever emme şu an uzaktan seviyor :KK52:

psikolojimi bozdunuz kızım ya 11+3 hamile fotosunu eklemiş bir arkadaş listemdeki eğer bu 11+3se ben 18im ya utandım kadın hamile benden küççük göbeği :KK60:
dur daha bu işin hamileliği doğumu var:KK23: altı üstü 50 kilosun just. senin göbeğinden ne olacak ya:KK53: sıkma canını. kedidir kedi:KK24:

aa mune banlamıştı halbu ki onu bidaha şikayet etmek lazım site geri gidince tekrar girdi herhalde içeri

ben de şaşırdım. bu atılmamış mıydı diye.. muneye yazıver bir zahmet.. millet güvenip özelini anlatmasın..

İyiydi aslında ama yetiştirebilseydim çok güzel olurdu mat 27.soruda kaldım :KK25: hatta cevabı işaretleyemedim bile :KK50: ama inşAllah yaptıklarım doğrudur :KK76: diğer sınavdan daha yüksek yapıcam zaten :KK53:

İnsallahh canimm guzel sonuc gelir:-) herkes yazmis foruma zaten cok zordu diye :/ hayirlisi olsun bakalim :KK1:
eylül gııııı topik açmışsın. hayırlı olsun:KK19::KK19:

Merhabaa :KK3:
aa mune banlamıştı halbu ki onu bidaha şikayet etmek lazım site geri gidince tekrar girdi herhalde içeri

Kimmis o acaba ogrenebilir miyiz? :-)

İnsallahh canimm guzel sonuc gelir:-) herkes yazmis foruma zaten cok zordu diye :/ hayirlisi olsun bakalim :KK1:

Merhabaa :KK3:

Kimmis o acaba ogrenebilir miyiz? :-)

merhaba:KK3: tanışmış mıydık sizinlen?:KK53:
erkek bir üye.. bir ara justa musallat olmuştu. genel olarak mesajları da hep cinsellik üzerineydi. neyseki mune kapatmıştı profili. ama geçen gün bana arkadaşlık göndermiş. site geriye gidince demek ki cezalar da kalkmış oldu. onu diyorduk..

merhaba:KK3: tanışmış mıydık sizinlen?:KK53:
erkek bir üye.. bir ara justa musallat olmuştu. genel olarak mesajları da hep cinsellik üzerineydi. neyseki mune kapatmıştı profili. ama geçen gün bana arkadaşlık göndermiş. site geriye gidince demek ki cezalar da kalkmış oldu. onu diyorduk..

Aaaaa:/ nasil uye olmuss :s ayyy dikkatli olmak lazim.. yok tanismadik daha once :KK1: ben maki :-) nasilsin:-)

Aaaaa:/ nasil uye olmuss :s ayyy dikkatli olmak lazim.. yok tanismadik daha once :KK1: ben maki :-) nasilsin:-)

neticede üye olurken kimlik sorgulaması yapılmıyor ki.. allah bilir samimi olduğumuz, özelimizi paylaştığımız erkek üyeler bile vardır, belli olmaz:KK30:
ben de yolcu:KK3: memnun oldum.. ne olsun işte.. çocuğu, kocayı yatırdım. uykumun gelmesini bekliyorum. sen nasılsın?

X