Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

[video=youtube;OgQh2hvG0Tc]http://www.youtube.com/watch?v=OgQh2hvG0Tc[/video]

senin olsun istemem :KK14::KK14::KK14::KK14:

konu sevgilim tabiki başka ne olsun artık bana acıdan gözyaşından başka bişey vermiyor ::KK14::KK14:

ahhh kuzummm kıyamam sana:KK14: uzakta olduğu için böyle.. Emin ol gelince düzelir herşey.. Uzakta diyedir öyle yapmaları..:KK5: Dayan kuzumm az kaldı..

ahhh kuzummm kıyamam sana:KK14: uzakta olduğu için böyle.. Emin ol gelince düzelir herşey.. Uzakta diyedir öyle yapmaları..:KK5: Dayan kuzumm az kaldı..

hiç sanmıyorum güvenemiyorum artık sözüne ve unutamıyorum da söylediği şeyleri :KK14: yanımda da olsa aynı olur herhalde :KK14::KK14: en önemlisi unutamıyorum artık söylediklerini belki de git gide daha beter şeyler söylediği içindir git gide kırılacak bir kalp bırakmadığı için , dünyada daha başka hakaret iftira adına bişey kalmadığı için :85::85::85::85::85:

[video=youtube;ANW6UYf3Pms]http://www.youtube.com/watch?v=ANW6UYf3Pms[/video]:KK14::KK14::KK14:

hiç sanmıyorum güvenemiyorum artık sözüne ve unutamıyorum da söylediği şeyleri :KK14: yanımda da olsa aynı olur herhalde :KK14::KK14: en önemlisi unutamıyorum artık söylediklerini belki de git gide daha beter şeyler söylediği içindir git gide kırılacak bir kalp bırakmadığı için , dünyada daha başka hakaret iftira adına bişey kalmadığı için :85::85::85::85::85:

:KK14::KK14::KK14: canım takma kafana git yatağına yat dinlen.. Düşünmemeye çalış.. :KK14: Gelince anlaşılacak bakalım durum lütfen olumsuz düşünme.. Zaten herşey olacağına varır.. Canım ben şimdi çıkıyorum.. Üzme kendini daha fazla:KK5: Allah rahatlık versin.. İyi geceler..

:KK14::KK14::KK14: canım takma kafana git yatağına yat dinlen.. Düşünmemeye çalış.. :KK14: Gelince anlaşılacak bakalım durum lütfen olumsuz düşünme.. Zaten herşey olacağına varır.. Canım ben şimdi çıkıyorum.. Üzme kendini daha fazla:KK5: Allah rahatlık versin.. İyi geceler..

evet öyle canım sağol :KK14::KK14: allah büyük ama bir beklentim yok artık :KK14::KK14:

iyi geceler görüşürüz kuzum :KK54::KK54::KK14:

evet öyle canım sağol :KK14::KK14: allah büyük ama bir beklentim yok artık :KK14::KK14:

iyi geceler görüşürüz kuzum :KK54::KK54::KK14:

Üzülmeee aaaa kızıyorum ama bak aklım sende olumlu düşün her zaman herşey olacğına varır sen üzüldüğünle kalırsın.. Haydi gittim benn kuzucumm:KK55::KK54:

:KK9: anladım canım.. şimdilik konu sesssiz :44:

Eylülcük napsın dertli oda :KK14: herkesin bir derdi var :KK50:

Jagger kusura bakma bekledim yazmanı ama kendi topiğinde koyu muhabbetteydin.. :KK17: Bölmeyeyim dedim ne bilimmm:KK52:

Muhabbete kendimi kaptırınca bazı yazılanları göremiyorum..:KK14:

:KK9::KK9: Napican muhabbet koyuysa görmemişindir :KK52: Nasılsın bakalım:KK19:

İyiyim mecho , sevgilimin yanındayım
Misafirlerimiz vardı .
Teyzesigil geldi de ikram mikram derken geçti vakit..
Bizimkiler maç izliyordu benimde işlerim bitti odaya geçtim net keyfi yapıyorum yoruldum..

Senden naber ?

İyiyim mecho , sevgilimin yanındayım
Misafirlerimiz vardı .
Teyzesigil geldi de ikram mikram derken geçti vakit..
Bizimkiler maç izliyordu benimde işlerim bitti odaya geçtim net keyfi yapıyorum yoruldum..

Senden naber ?

Ohhh misss :21: Dinlenmeyi hak etmişsin hamarat gelin :KK52:
Napim oturuyorum bende zebra kek yaptım da tadına bakıyorum bende :KK9::KK9:

Ben de geldim :KK31: çok canım sıkılıyor ya sıkılmayınca da niye sıkılmıyor acaba diye düşünüyorum yani bir huzur yok :KK62:

Ay bende Alman pastası yedim kocaman bir dilim.
Şuan midem sindiremiyor pastayı..:KK35:

ohhhh afiyet olsun :KK56: Sen mi yaptın pastayı? Soda yollayayım sana al iç :) $soda-urun-resmi.jpg

Ben de geldim :KK31: çok canım sıkılıyor ya sıkılmayınca da niye sıkılmıyor acaba diye düşünüyorum yani bir huzur yok :KK62:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Hoşgeldin.. Nasılsın?

X