Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

adamın hamile fantazisi var demek ki.. töbe töbe.. allah böylelerinden milleti korusun. bunun karısı, sevgilisi vardır. kimin ne olduğunu bilemiyorsun ki:KK50:
düğün ne zaman? hamile kalmadan yap yoksa gelinliğe giremeyeceksin:KK52: evlenme teklif etmiş miydi? bakarsın afilli bir teklif gelir?:KK76:

xR7Yz7.jpg

hah işte bu :109::109::109::109::109:

nasıl sence?

evlilik teklifi yüzük falan taaa ilişkimizin 6. ayındaydı 1 ocak 2013 te :KK1:

ama çok istediğim bi yüzük vardı fiyatı 17 milyar belki odur bak göstereyim mi bulayım fotosunu çok içimde kalmıştı o :KK52: ay kurban olurum oysa ya :KK52:

senin hamilelik nasıl gidiyor kız?

ben bu gidişle hiçbir türlü giremeyeceğim gelinliğe tam 1. yılda olcak şu nikah tazeleme işi nasıl oluyor bilsem belki onu da gösteriş olsun diye isterim :KK60: :KK53:

geleceğim parlak ya da yuvarlak mı belki de toparlak daha iyi :KK9::KK9:

yüksek müsadenizle bir ohaaaaa çekmek istiyorum sayın seyirciler:KK52::KK52::KK52:
17 bine araba alınır vicdansız. o kadar parayı parmağına takıp gezmeye gönlün nasıl el verecek:KK53::KK53:

yüksek müsadenizle bir ohaaaaa çekmek istiyorum sayın seyirciler:KK52::KK52::KK52:
17 bine araba alınır vicdansız. o kadar parayı parmağına takıp gezmeye gönlün nasıl el verecek:KK53::KK53:

ya ben al demedim Trde üretilmiyormuş özel yapımmış bu nette görmüştüm böyle açıp açıp bakıyodum filan o da tamam alırız dedi :KK52: ama beklemen lazım dedi :KK9:sonra gtmiş sormuş 17bine yapılır demiş adam :KK1:

harika, muhteşem, olağanüstü, harikulade, fevkalade:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

değil mi ama değil mi ya? :KK53::KK53: böyle bir şeyi parmağına takmak istemez miydin kızım işte ağzımın suları aka aka bakıyodum ben buna her gün :KK52:

şu anki tek taşım klasik bir şey bunu takınca totom göğe ercek :KK60:

gerçekten sanat eseri gibi.. yakışır sana beee:89::89:

takınca hemen elimdeyken atarım :KK52:

ama beni yanlış anlamadın dimi yolcum aklıma bir an şu kocacıktan hediyeler geldi de :KK9: fiyat falan da söyledim de heyecanla söyledim yanlış anlama hava atmak falan değil zaten kocam da biriktirmiş sanırım onu 1 yıldır :26:

takınca hemen elimdeyken atarım :KK52:

ama beni yanlış anlamadın dimi yolcum aklıma bir an şu kocacıktan hediyeler geldi de :KK9: fiyat falan da söyledim de heyecanla söyledim yanlış anlama hava atmak falan değil zaten kocam da biriktirmiş sanırım onu 1 yıldır :26:

aaaaa aşk olsun. hiç öyle birşey düşünmedim. kendini onunla nasıl bir tutuyorsun. senin kalbinin temizliğini biliyorum ben. sohbet ediyoruz işte:KK19:

X