Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

Yok tatlım Anadolu yakasındayım ben :KK12: 23 yaşındayım özel bir şirkette çalışıyorum iş güç uğraşıp duruyorum :)

ahahaha bir damarcı dahaaa çıktı ::KK52::KK52::KK52: ayyy hiç gülücem yoktu atarız valla kızdırmasınlar bizii:KK4::KK4:

Damarın doruk noktasını yaşıyom :KK60: :60

:KK1::KK1::KK1: ÇOK DAMARCI SAYILMASAM DA SLOWA BAYILIRIM BENDE:KK1::KK1:

Ahaha farkettim onii :KK15::KK60:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6: Tatlım ben çıkıyom malum yarın iş vakti ben gittim haydiii iyi gecelerrr:KK55:

Sivastan :)
Siz ?

İstanbul :KK1: Ben şimdi çıkıyorum tanışmamızı bir dahaki foruma girişe saklıyorum memnun oldum tanıştığım kadarıyla :KK16:

Olsun İstanbul sonuçta :KK34:

yaniiiii :) hiç o yönden bakmamıştımm :KK17: Şimdi ben çıkıyorum malum yarın iş var görüşmek üzere tanıştığımada memnun oldum :KK55::KK16:

Tabii ki:KK1:
Kadinin teki bana 35 varmisin demisti:KK9:
21 yasinda genç kiza 35 dedi :KK1:
Kavga etmiştim, kendince espri yapmis:KK33:

Oda bişey mi otobüste yaşlı bir adam beni kocişle görmüştü el ele muhabbet ediyoruz falan oģlun mu bana dedi kociş için :KK53::KK53: ay ne gülmüştük hatta indi yanında oturan kadın dediki banada dedi olurmu amca sevgili onlar görmüyomusun dedik yok oğlu illa sorucam demiş sordu artık bunamış falan dedi :KK53:

Son düzenleme:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6: Tatlım ben çıkıyom malum yarın iş vakti ben gittim haydiii iyi gecelerrr:KK55:

İstanbul :KK1: Ben şimdi çıkıyorum tanışmamızı bir dahaki foruma girişe saklıyorum memnun oldum tanıştığım kadarıyla :KK16:

yaniiiii :) hiç o yönden bakmamıştımm :KK17: Şimdi ben çıkıyorum malum yarın iş var görüşmek üzere tanıştığımada memnun oldum :KK55::KK16:

Ben de görüşürüz kendine iyi bak :KK16:

Yok tatlım Anadolu yakasındayım ben :KK12: 23 yaşındayım özel bir şirkette çalışıyorum iş güç uğraşıp duruyorum :)

ahahaha bir damarcı dahaaa çıktı ::KK52::KK52::KK52: ayyy hiç gülücem yoktu atarız valla kızdırmasınlar bizii:KK4::KK4:

Damarın doruk noktasını yaşıyom :KK60: :60

:KK1::KK1::KK1: ÇOK DAMARCI SAYILMASAM DA SLOWA BAYILIRIM BENDE:KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Canım benim çıkmam gerekiyor.. Yarın iş var malum:KK14: tanıştıma çok memnun oldum görüşmek üzeree:KK55::KK54:

Oda bişey mi otobüste yaşlı bir adam beni kocişle görmüştü el ele muhabbet ediyoruz falan oģlun mu bana dedi kociş için :KK53::KK53: ay ne gülmüştük hatta indi yanında oturan kadın dediki banada dedi olurmu amca sevgili onlar görmüyomusun artık bunamış falan dedi :KK53:

Aboo:KK1:
Bibi o daha betermis, pis bir bakis atip sarilaydin kocisine:KK1:

Neden güldün öyle söyle ben de güleyim :KK53:
İktifatmi dedin ya ona guldum :18::KK9:
Aman maşallah bide boncuk kpnduralim da :nazar::nazar:
Gözü olanin gözü cinsin:KK19::KK1:
Ciksin valla ahh ahh neler cekiyoryz :KK19::nazar:

Evet bnde cikucam birazdan gorusuruz tatlimm :KK54::KK54:

dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur belli mi olur :KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Canım benim çıkmam gerekiyor.. Yarın iş var malum:KK14: tanıştıma çok memnun oldum görüşmek üzeree:KK55::KK54:

Alıntıda sorun vardı bende eylüle yazdığın alıntıyı kullandım :)

X