Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

bizi ozaman durduramazlarrr :KK52::KK52::KK52: Aynı sitede otursak atarlar bizi hahaha :KK52:

Abooooo eylülcük damara bağladııı :KK24::KK24::KK14:

Merhabaaa :KK3:

niye atsınlar kız biz onları atarız :KK37: Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz sen beni tutamazsın yıldızlar tutamaz :KK52: Ehem öhöm aklıma geldi birden neyse toparlıyorum:KK1::KK1::KK1:

Avrupa da sen yakın mıyız yoksa?Ben senin sadece adını biliyorum ama?? :KK31:

Yok tatlım Anadolu yakasındayım ben :KK12: 23 yaşındayım özel bir şirkette çalışıyorum iş güç uğraşıp duruyorum :)

niye atsınlar kız biz onları atarız :KK37: Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz sen beni tutamazsın yıldızlar tutamaz :KK52: Ehem öhöm aklıma geldi birden neyse toparlıyorum:KK1::KK1::KK1:

ahahaha bir damarcı dahaaa çıktı ::KK52::KK52::KK52: ayyy hiç gülücem yoktu atarız valla kızdırmasınlar bizii:KK4::KK4:

Ahaha makine ne yaptinnn :125::KK61::KK9:

Damarın doruk noktasını yaşıyom :KK60: :KK60:

Yok tatlım Anadolu yakasındayım ben :KK12: 23 yaşındayım özel bir şirkette çalışıyorum iş güç uğraşıp duruyorum :)

ahahaha bir damarcı dahaaa çıktı ::KK52::KK52::KK52: ayyy hiç gülücem yoktu atarız valla kızdırmasınlar bizii:KK4::KK4:

Ahaha farkettim onii :KK15::KK60:

Olsun İstanbul sonuçta :KK34:

X