Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

sen öyle deyince ona katılıyım dedim :KK1:

Allah seniiii:KK52::KK52::KK52: Nerdesin kimsin :) azıcık kendini tanıtır mısınn:KK51:

Az önceki mesajınızı okudum. Duygusal olarak yaklaşmış severek evlenmişler dedin. Zaten evlilik süreci sıkıntılı geçen bir süreç aşamamışlar ki evlilik 2 ay sürmüş. o 2 ay cicim ayından ziyade sorun çözmeyle geçmiştir sanırsam. Yoksa boşanmayla sonuçlanmazdı.. :KK31: zor bu durumlar :KK14:

evet galiba bende zamana bırakmalıyım şuan bunları düşünmemin bir faydası yok..neler yaşayacağımızı zaman gösterecek..çok teşekkürler ederim yorumlarınız için:))paylaşmak iyi geliyor...[/QUOTE]

Evet öyle paylaşmak iyi geliyor ama bir yandan da insanın kafasını karıştırabiliyor:21: Zaman herşeyin ilacı.. 4ay yine kısa bir süre tanımaya bak bazı şeyler için acele etme.. Hakkımızda herşeyin hayırlısı:nazar::KK16:

iyiyim ders çalışmaya çalışıyorum :KK1: Hayatımda ki tek değişiklik o odadan öbürüne geçmek :KK53: Sen nasılsın?

valla bende senle aynı durumdayım bi odadan diğer odaya anca :KK52: Bide ders çalışmaya çalışıyorum aynı :KK1: Dışarı çıksamda fark eden bişe yok zaten küçücük yer kafama göre arkadaş bilem yok yani evde küfleniciiiizz bu gidişle :KK52::KK52::KK52:

valla gerçektede bi arada olsak mükemmel arkadaş ortamı olur haa bayağı eğleniriz sinema olur cafe olur konser olur bi sürü şeyy :KK52::KK52:

Bizi ozaman durduramazlarrr :KK52::KK52::KK52: aynı sitede otursak atarlar bizi hahaha :KK52:

Rabbim bana ir dert vermisss derdun adığ gonul yarasığ :KK24::KK24::KK1:

Ooo hosgeldin ceylinn :KK16::KK16:

abooooo eylülcük damara bağladııı :KK24::KK24::KK14:

Merhabaa:121::121::121:

Merhabaaa :KK3:

Allah seniiii:KK52::KK52::KK52: Nerdesin kimsin :) azıcık kendini tanıtır mısınn:KK51:

evet galiba bende zamana bırakmalıyım şuan bunları düşünmemin bir faydası yok..neler yaşayacağımızı zaman gösterecek..çok teşekkürler ederim yorumlarınız için:))paylaşmak iyi geliyor...

Evet öyle paylaşmak iyi geliyor ama bir yandan da insanın kafasını karıştırabiliyor:21: Zaman herşeyin ilacı.. 4ay yine kısa bir süre tanımaya bak bazı şeyler için acele etme.. Hakkımızda herşeyin hayırlısı:nazar::KK16:[/QUOTE]

İstanbul danım.öğrenciyim, adım Yasemin :) öyle Füsun :KK23: gördüm adını :KK9:

valla bende senle aynı durumdayım bi odadan diğer odaya anca :KK52: Bide ders çalışmaya çalışıyorum aynı :KK1: Dışarı çıksamda fark eden bişe yok zaten küçücük yer kafama göre arkadaş bilem yok yani evde küfleniciiiizz bu gidişle :KK52::KK52::KK52:

evet gençlik güzellik diye bir şey kalmayacak :KK53:

Evet öyle paylaşmak iyi geliyor ama bir yandan da insanın kafasını karıştırabiliyor:21: Zaman herşeyin ilacı.. 4ay yine kısa bir süre tanımaya bak bazı şeyler için acele etme.. Hakkımızda herşeyin hayırlısı:nazar::KK16:

İstanbul danım.öğrenciyim, adım Yasemin :) öyle Füsun :KK23: gördüm adını :KK9:

Bende istanbuldayım :) :KK6: Nerrsindensin istanbulun :KK8: Çok iyi takipçisin hee :KK34::nazar:

X