Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

adı furkan mıı böhüüü :KK14::KK14:

yani aslında doğru ya ilişkiyi sürdürün yada hiç konuşmayın net olun böyle arkadaş gibi konuşmak nereyee kadar :26::26:

zamana bırakmak en iyisi bence de herşey hallolur istedikten sonra :KK16::KK16: başka sorun olmasın da :KK31::KK31:

hoşgeldin bişey olmuyo ki :KK1::KK1: iyiyim sen naıslsın :KK16::KK16:
iyiyim şükür..neler oluyor o şakaydı

hayır yaa adı o olmasın :KK19::KK19::KK1:

karar ver o zaman ne istiyorsun ? çocukla birlikte olmak mı yoksa sadece arkadaş olarak görmek mi ?

ümitlenmesin boşuna :KK14::KK14:
niye olmasın o adıı :KK1:
bu arada seninde baya bi gönül gecmişin varmış Allah güç kuvvet versin sana gece yazısırken onla okudum biraz zor zamanlar gecirmissin :KK30:
ya aslında istiyorum bi denemek ama ona belli etmiyorum hemde hiç sert davrandım hep 2 aydır normal bi arkadas gibiyiz (buda tartışılırda :KK70: )
ben dedim tavrımı belli ettim ben şimdi kimseyi hayatımda istemiyorum senide dedim
en faazla arkadas kalabiliriz baska bişey olmaz bunu anla artık dedim dilvin anlamıyosun beni diyip duruyo
benim durumumda galiba genelde kızlar olur vazgecemez ama bizde tam tersi oluyo ya diyip diyip gülüyoruz :KK70:
gece konusuyoruz ben dedim ki biz deliyiz bu saatte yaptıklarımıza bak ya dedim hemde ne deliyiz ama baska hiç kimse bizim gibi olmasın zaten olamazlar bizim gibi dedi :KK70:

niye olmasın o adıı :KK1:
bu arada seninde baya bi gönül gecmişin varmış Allah güç kuvvet versin sana gece yazısırken onla okudum biraz zor zamanlar gecirmissin :KK30:
ya aslında istiyorum bi denemek ama ona belli etmiyorum hemde hiç sert davrandım hep 2 aydır normal bi arkadas gibiyiz (buda tartışılırda :KK70: )
ben dedim tavrımı belli ettim ben şimdi kimseyi hayatımda istemiyorum senide dedim
en faazla arkadas kalabiliriz baska bişey olmaz bunu anla artık dedim dilvin anlamıyosun beni diyip duruyo
benim durumumda galiba genelde kızlar olur vazgecemez ama bizde tam tersi oluyo ya diyip diyip gülüyoruz :KK70:
gece konusuyoruz ben dedim ki biz deliyiz bu saatte yaptıklarımıza bak ya dedim hemde ne deliyiz ama baska hiç kimse bizim gibi olmasın zaten olamazlar bizim gibi dedi :KK70:

çünkü o gönül geçmişimin adı da ondan :KK19::KK19::KK19:

sağol canım inşallah geçer :KK14::KK14::KK14:

sende istemem yan cebime koy :KK53::KK53: ne güzel konışuyosunuz işte bence denemekten zarar gelmez ki zaten sevgili sabahlıyosunuz falan :KK51::KK51: çocuk daha ne yapsın kızzzz :KK4::KK4::KK9:

çünkü o gönül geçmişimin adı da ondan :KK19::KK19::KK19:

sağol canım inşallah geçer :KK14::KK14::KK14:

sende istemem yan cebime koy :KK53::KK53: ne güzel konışuyosunuz işte bence denemekten zarar gelmez ki zaten sevgili sabahlıyosunuz falan :KK51::KK51: çocuk daha ne yapsın kızzzz :KK4::KK4::KK9:
sana yazısmaları yazsam var ya yerlere gülmezsen bende dilvin degilim :KK70:
gecer güzelim rabbim yüzün gibi kaderinide güzel yazsın balımm:KK16:

sana yazısmaları yazsam var ya yerlere gülmezsen bende dilvin degilim :KK70:
gecer güzelim rabbim yüzün gibi kaderinide güzel yazsın balımm:KK16:

ahaah daha ne işte ne güzel eğleniyosunuz da :KK16::KK16:

amin cnaım inşallah :KK14::KK14:

furkanlar biraz yaramaz dengesiz olurlar ama :KK52::KK52::KK51:

ahaah daha ne işte ne güzel eğleniyosunuz da :KK16::KK16:

amin cnaım inşallah :KK14::KK14:

furkanlar biraz yaramaz dengesiz olurlar ama :KK52::KK52::KK51:
bilmem 3 bucuk senedir yüzünü görmedim nasip olmuyo onun dışında herkesi görüyorum:KK50:
gecen pazar otobüste onun tıpatıp aynısını gördüm karsımda oglan mesaj attım nerdesin sen diye evdeyim yatıyorum demesin mii :KK52:
bende ded,mki karsımda ikizin var gidip sen diye konuşucam dedim sırf gıcıklık olsun diye :KK52:
Dilvin sen nerdesin geliyorum ben bi konusayım arkadasla bi dedi napcan dövcen mi dedim yok yok güzelim sadece konusucaz biraz erkek erkege dedi :KK9:
bende sakinleşsin diye merak etme senin gibi bakmıyo dedim :KK9:
ha iyi o zman dedi
onun gözleri ve gülüşü cok güzel eylül anlatamam bi gamzesi v ar bi gözleri var karsılaşsak ben kabul edicem heralde bu cocugu ondan nasip olmuyo:KK60::KK60:

bilmem 3 bucuk senedir yüzünü görmedim nasip olmuyo onun dışında herkesi görüyorum:KK50:
gecen pazar otobüste onun tıpatıp aynısını gördüm karsımda oglan mesaj attım nerdesin sen diye evdeyim yatıyorum demesin mii :KK52:
bende ded,mki karsımda ikizin var gidip sen diye konuşucam dedim sırf gıcıklık olsun diye :KK52:
Dilvin sen nerdesin geliyorum ben bi konusayım arkadasla bi dedi napcan dövcen mi dedim yok yok güzelim sadece konusucaz biraz erkek erkege dedi :KK9:
bende sakinleşsin diye merak etme senin gibi bakmıyo dedim :KK9:
ha iyi o zman dedi
onun gözleri ve gülüşü cok güzel eylül anlatamam bi gamzesi v ar bi gözleri var karsılaşsak ben kabul edicem heralde bu cocugu ondan nasip olmuyo:KK60::KK60:

:KK53: nedenn buluşmuyosunuz :KK53:

ahahah kıskançlıklarda yapıyo aklınca :KK37::KK9::KK9: senınde hoşuna gıdıyo demi çakal :KK53::KK53:

buluşun koklaşın bir an önce :KK23::KK53::KK53:

:KK53: nedenn buluşmuyosunuz :KK53:

ahahah kıskançlıklarda yapıyo aklınca :KK37::KK9::KK9: senınde hoşuna gıdıyo demi çakal :KK53::KK53:

buluşun koklaşın bir an önce :KK23::KK53::KK53:
kaç kere ben müsait oldum onun macı vardı sınavları stajı derken olmadı şimdi o müsait ben degilim nasip olmuyo gercekten:KK53:
aynı sehirde oldugumuza 10000000000000 sahit ister :KK70:
yani hoşuma gidiyo ama caktırmıyorum tepeme cıkmasın :KK1:
eylül ben umut vermedim simdiye adar vermekte istemiyorum acıkcası olmaz bizim iş
mantıgıma yatmıyo
sen nasılsın kendine geldin mi biraz güzelim

Geldim oldu mu Eylül $6asmnhy.gif :KK52:

X